witam pytanko na temat sterownik alfy ME 7.3.1
czy jest jakaś różnica w sterownikach w alfie z skrzynią automat i manual ? zauważyłem że w danych bieżących podczas diagnostyki są dane aktualnego biegu co raczej jest dla skrzyni automatycznej ja mam skrzynię manualną czy to nie wpływa na prace silnika ? bo sterownik jest z allegro był wymieniony

Mam jeszcze pytanie pytałem już wszędzie i niestety nikt nie potrafił mi pomóc albo nie chciał pomóc :-( chodzi o odczyt tego sterownika mam Galletto i KWP2000 i nie mogę tego sterownika ruszyć sprawdzone na windows 7 i XP w samochodzie i na stole wiem ze interfejsy chińskie hahaha no śmieszne że firma która zemną współpracuje odczytała ten sterownik przez chińskie kabelek i wgrali mi pliczek na immo off autko pali jednak oni nie pomogą mi w tym dlaczego u mnie sie odczytać nie da w KWP2000 łączy sie z sterownikiem klikam odczyt i zrywa połączenie chętnie bym wgrał do lafy tuningowy wsad wiec może ktoś pomoże ? może ktoś blisko Sosnowca - Mysłowic - Katowic ma alfe i taki kabelek sprawdzimy ? u mnie stawiam piwo