Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 66

Temat: (156) TANIE OPONY

  1. #11
    areks
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał 75andrew155
    areks, No ja bym tego napewno nie załozył do swojej Alfy ;//
    Nigdy nie mow"napewno" :mrgreen: :mrgreen:
    Ja tez tak mowilem i...skusilem sie
    Nie jezdze 200-230km/h dlatego tez nie sprawdzilem ich max.mozliwosci ale naprawde daja rade
    Niebawem bez naszej wiedzy wiekszosc produkcji bedzie przenoszona do Chin takze jesli nie patrzycie na metki mozecie sie czasem zdziwic...z "oponami markowymi" bedzie podobnie jesli juz nie jest ...a pewne standardy bezpieczenstwa musza byc zachowywane.

  2. #12
    Administrator ds. moderatorów Quadrifoglio Verde Avatar 75andrew155
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    155 V6 1996 .r 155V6 1995r 3.0 12V
    Postów
    11,237

    Domyślnie

    Koleś miał chińszczyznę na felgach i też mówił że jest OK i po pierwszym awaryjnym hamowaniu zrobiły się kwadraty

    Alfa Romeo 75 Turbo 1987
    alfa Romeo 75 Turbo America 1990
    Alfa Romeo Giulietta 1.6 1983
    Alfa Romeo 145 1.4 boxer 1997
    Alfa Romeo 155 V6 1996
    Alfa Romeo 155 V6 1993 3.0 12V przekładka do 1.8 8v 1995

  3. #13
    areks
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał 75andrew155
    Koleś miał chińszczyznę na felgach i też mówił że jest OK i po pierwszym awaryjnym hamowaniu zrobiły się kwadraty
    Hehehe obym nie musial awaryjnie hamowac :mrgreen: :mrgreen: ...aczkolwiek juz mi sie pare razy zdarzalo moze nie w jakiejs bardzo newralgicznej sytuacji ale...bylo goraco i nawet daly rade ...i nadal sa okragle :roll: :roll:

  4. #14
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    166 JTD
    Postów
    2,650

    Domyślnie

    ludzie nie oszczedzajcie na oponach bo to sie moze skonczyc tragicznie na tak zatłoczonych polskich drogach..

  5. #15
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar krzychoo
    Dołączył
    01 2008
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 147 Q2 JTD 16V
    Postów
    116

    Domyślnie

    Co do chińszczyzny to koledzy już wszystko powiedzieli...
    Co do oponytanio.pl, to zamawiałem tam kiedyś laczki do Touarega dla kolegi i wszystko było ok. Były wyraźnie tańsze. Płaciłem kartą kredytową przy zamawianiu.
    Alfa Romeo 147 Q2 JTD 16V '03

    Były:
    AR 156 2.6 V6, AR 156 2.0 TS SW

  6. #16
    mojax
    Gość

    Domyślnie

    Areks, no proszę Cię Ja rozumiem że każdy chwali swoje, ale z tego co piszesz to jeździsz że tak powiem spokojnie więc jak możesz powiedzieć coś wiecej o parametrach tej opony. Pozatym założenie takich opon do 3.0 to profanacja
    A tak poważnie tania opona - tania mieszanka, tzn twarda nieelastyczna niebezpieczna. Gdyby te opony były dobre kupowali by je wszyscy. Ale są beznadziejne i nie kupuje ich nikt przy zdrowych zmysłach. Widziałem na filmie co się z jedną stało przy 200 km/h, jak hamowała i trzymała w zakręcie i powiedziałem nigdy!!! Nie jeździsz 200 ale co jeżeli np będziesz musiał? Zaufasz wtedy swojej oponie czy będziesz się modlił całą drogę? Właśnie w tym sęk, jeździć na czymś czemu ufasz. Przy 80, 90 km/h lub na prostej może nie odczujesz różnicy między dobrą oponą a chinką ale proponuję parę ostrych zakrętów i hamowanie na mokro z większej prędkości. Wtedy wszystko będzie jasne.
    Belfer27 ja też jeżdzę na Toyo i jestem zadowolony, tylko mała szkoda że czasami na granicy jest miękka a nie twarda Masz podobnie?
    Matuch, a ile ty chcesz wydać na opony? Może wtedy coś Ci doradzimy.

  7. #17
    Paweł156
    Gość

    Domyślnie

    ze sklepów gdzie mozna tanio kupić opony polecam jeszcze www.opony.com
    http://www.netcar.pl

    co do chińskich opon, to zgadzam sie z kolegami
    Cytat Napisał Alfista
    ludzie nie oszczedzajcie na oponach bo to sie moze skonczyc tragicznie na tak zatłoczonych polskich drogach..
    a jak nie masz kasy na 17 to sprzedaj felgi kup komplet 16, uzywane felgi i nowe opony, taniej Cie to wyjdzie

  8. #18
    areks
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał mojax
    Areks, no proszę Cię Ja rozumiem że każdy chwali swoje, ale z tego co piszesz to jeździsz że tak powiem spokojnie więc jak możesz powiedzieć coś wiecej o parametrach tej opony. Pozatym założenie takich opon do 3.0 to profanacja
    A tak poważnie tania opona - tania mieszanka, tzn twarda nieelastyczna niebezpieczna. Gdyby te opony były dobre kupowali by je wszyscy. Ale są beznadziejne i nie kupuje ich nikt przy zdrowych zmysłach.
    Ja nie chwale ich wcale a pisze ze nie sa nagorsze (stosunek ceny do jakosci) w porownaniu do opon 18" z wyzszej polki ktore kosztuja 2-2,5 raza tyle...jestem obiektywny...i nie uwazam aby zalozenie takich opon do 3,0V6 byla profanacja, tylko czasem jezdze agresywnie- to tez profanacja??
    Piszesz ze nikt przy zdrowych zmyslach ich nie kupuje...widocznie jestem psychiczny :roll: :roll:
    Ponadto ostatnia sprawa...gdyby kazdy mial sie kierowac tylko testami i opiniami innych uzytkownikow to z pewnoscia ponad polowa tego szanownego grona Alfaholikow wybralaby zamiast Alfy Audi czy VW
    Ja zawsze jak ktos mowi ze cos jest" beeee "musze to przetestowac na sobie aby rozpowiadac dalej ze jest" beeee ":wink: :wink:

  9. #19
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar matuch
    Dołączył
    07 2008
    Mieszka w
    Rawicz-wielkopolska a obecnie Rotenburg a.d.fulda Niemcy
    Auto
    AR 159 2.4 JTDm z 2007 r. czerwone kombi
    Postów
    107

    Domyślnie

    witam tak jak na dzien dzisiejszy liczylem ze ok 1200 zl mi wystarczy a jesli nie to tak do 1300 to juz gorna moja granca ((
    Matuch-miłośnik szybkich Pań i pięknych Alf

  10. #20
    mojax
    Gość

    Domyślnie

    http://www.oponeo.pl/producent1.asp?...rt%201&f=lista
    Tu masz super oponę, najlepszą za te pieniądze. Cena 326 zł za sztukę naprawdę atrakcyjna. Za te pieniądze polecam w 100% W deszczu będziesz jeździł jak po suchym Może jeszcze gdzieś znajdziesz taniej... Pozdrawiam i napisz co kupiłeś

Podobne wątki

  1. Tanie opony Taurus. Dla żony.
    Utworzone przez Conquerra w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 18-03-2015, 12:11
  2. Tanie opony Goodride
    Utworzone przez skoku86 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 27-05-2013, 17:34
  3. [156] Tanie opony czy lepiej dobre używki?
    Utworzone przez Awagandro w dziale 156
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 16-11-2008, 12:10

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory