Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 66

Temat: (156) TANIE OPONY

  1. #31
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar matuch
    Dołączył
    07 2008
    Mieszka w
    Rawicz-wielkopolska a obecnie Rotenburg a.d.fulda Niemcy
    Auto
    AR 159 2.4 JTDm z 2007 r. czerwone kombi
    Postów
    107

    Domyślnie

    na tych oponach uniroyal 2 na rysunku jest data 03/2008 mam tylko nadzieje ze to sa oryginalne opony a nie jakies podrobki
    Matuch-miłośnik szybkich Pań i pięknych Alf

  2. #32
    mojax
    Gość

    Domyślnie

    No myślę że mało prawdopodobne żeby ktoś podrabiał opony, ale jeżlei niepokoi Cię cena to po pierwsze zawsze wyjściowa jest ogromna po to żeby pokazać ile upuścili dla tych co węszą okazję a pozatym jest już po sezonie i wolą wyprzedać to co mają na magazynach i wyprodukowac nowe a niżeli trzymać opony króre za rok nie będą miały takiej wartości i magazynować je całą zimę

  3. #33
    Użytkownik Znawca Avatar sedici
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    OPL & (ANsbach) DE
    Auto
    Bravo1,6Mj , Astra J
    Postów
    1,912

    Domyślnie Re: (156) TANIE OPONY

    Cytat Napisał matuch
    witam kupowal ktos z was opony z tej strony oto link www.oponytanio.pl chcialem zamowic u nich opony goodride H 800 maja tam bardzo niskie ceny lecz trzeba wyslac najpierw pieniadze a najdziwniejsze jest to ze nie mozna zaplacic przy odbiorze opon moze zna ktos ta firme lub zamawial tam opony jesli ktos moze mi pomoc bede wdzieczny pozdrawiam

    Spokojnie możesz u nich zamawiać, sprawdzone ( wiele osób na autokąciku) , sam niedługo będę u nich zamawiał.
    A co do opon to tak jak Koledzy, daj sobie z nimi spokój i poszukaj coś innego.

    polecam tą stronę www.opony.com.pl , tam masz zakładkę opinie użytkowników i bez problemu coś znajdziesz , co do mnie to ja się zdecydowałem na Yokohama Adrive

    pozdr
    this is my truth tell me yours
    "Polityka została wymyślona po to, aby kłamstwo brzmiało jak prawda." G.Orwell
    http://www.youtube.com/watch?v=liSxjtd16xQ - bastard

  4. #34
    robertmil
    Gość

    Domyślnie

    A ja przejechałem drugi sezon (2x10 000) na Michelin Pilot. Czy już czas zmienić kapcie?

  5. #35
    Sash
    Gość

    Domyślnie pilot hmm....

    Cytat Napisał robertmil
    A ja przejechałem drugi sezon (2x10 000) na Michelin Pilot. Czy już czas zmienić kapcie?
    mam na zapasie i własnie chciałem załozyc patrze a tu jajo jak cholera, od wewnętrznej strony i tyle co o tych oponach moge napisac.

    Co do reszty tematu to większosc jest produkowana w Chinach, spora częśc po testach w fabryce ma podawana nazwe, są czyste z boku, jak partia przejdzie testy to dostanie ładna znana nazwe.

  6. #36
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar matuch
    Dołączył
    07 2008
    Mieszka w
    Rawicz-wielkopolska a obecnie Rotenburg a.d.fulda Niemcy
    Auto
    AR 159 2.4 JTDm z 2007 r. czerwone kombi
    Postów
    107

    Domyślnie

    WITAM WSZYSTKICH JESZCZE NIE KUPULEM NOWYCH OPON GDYZ AUTKO STOI NA PRZYSLOWIOWYCH KLOCKACH BO DALEM FELGI DO RENOWACJI BEDE TERAZ SLICZNE PO WIELU PRZECZYTANYCH OPINACH JEDNAK BEDE KUPOWAL OPONY UNIROYAL 2 http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.p...sco=132&Achse= LECZ Z CZYSTEJ CIEKAWOSCI PRZEGLADALEM ROWNIEZ OFERTY NA E-BAYU I ZNALAZLEM OPONY http://cgi.ebay.pl/4-x-215-45-17-91W...QQcmdZViewItem CO O NICH SADZICIE
    Matuch-miłośnik szybkich Pań i pięknych Alf

  7. #37
    ViP Rowerzysta Avatar piotr_alex
    Dołączył
    08 2007
    Mieszka w
    Ciechanów/NDM
    Auto
    Crosswagon 2005r & 159 1.9JTD 16V 2008r
    Postów
    385

    Domyślnie

    Jak szukałem opon też myślałem o Nexenach ale dałem sobie spokój, podobno gdy popada deszcz nie da się na nich jeździć ślizgają się jak łyżwy.

  8. #38
    Sash
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał matuch
    WITAM WSZYSTKICH JESZCZE NIE KUPULEM NOWYCH OPON GDYZ AUTKO STOI NA PRZYSLOWIOWYCH KLOCKACH BO DALEM FELGI DO RENOWACJI BEDE TERAZ SLICZNE PO WIELU PRZECZYTANYCH OPINACH JEDNAK BEDE KUPOWAL OPONY UNIROYAL 2 http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.p...sco=132&Achse= LECZ Z CZYSTEJ CIEKAWOSCI PRZEGLADALEM ROWNIEZ OFERTY NA E-BAYU I ZNALAZLEM OPONY http://cgi.ebay.pl/4-x-215-45-17-91W...QQcmdZViewItem CO O NICH SADZICIE

    Też o nich myslałem, jednak jest zbyt duzo złych opinii na temat tych opon, podobno pływa tył samochodu przy większych prędkosciach. są mała stabilne bo nie maja wzmocnienia.

  9. #39
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar matuch
    Dołączył
    07 2008
    Mieszka w
    Rawicz-wielkopolska a obecnie Rotenburg a.d.fulda Niemcy
    Auto
    AR 159 2.4 JTDm z 2007 r. czerwone kombi
    Postów
    107

    Domyślnie

    witam dzieki za odpowiedz i opoinie dzis jade odebrac moje felgi z renowacji wiec musze juz zamowic opony bo zal mi patrzec na moja alfunie jak tak stoi na klockach ale juz niedlugo bedzie wygladala cudownie
    Matuch-miłośnik szybkich Pań i pięknych Alf

  10. #40
    olo5050
    Gość

    Domyślnie Re: (156) TANIE OPONY

    panowie ja posiadałem leona na felgach 17 sprowadzonego z francji i były tam oponki CHIŃSKIE 225/45/17 już nie pamiętam firmy i przy 200km/h nic się tam nie działo (może moje szczęście) ale teraz mam alfe 2002r. z włoch i mam na niej bierzniki włoskie oczywiście wymienie ale jak je trosze dojade bo zima już niebawem,więc jak na zachodzie mogą na tym jeździć to wydaje mi się że my też możemy,lepiej kupić nowe niż używane z marnym bieznikiem

Podobne wątki

  1. Tanie opony Taurus. Dla żony.
    Utworzone przez Conquerra w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 18-03-2015, 12:11
  2. Tanie opony Goodride
    Utworzone przez skoku86 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 27-05-2013, 17:34
  3. [156] Tanie opony czy lepiej dobre używki?
    Utworzone przez Awagandro w dziale 156
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 16-11-2008, 12:10

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory