Strona 1 z 7 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 66

Temat: (156) TANIE OPONY

  1. #1
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar matuch
    Dołączył
    07 2008
    Mieszka w
    Rawicz-wielkopolska a obecnie Rotenburg a.d.fulda Niemcy
    Auto
    AR 159 2.4 JTDm z 2007 r. czerwone kombi
    Postów
    107

    Domyślnie (156) TANIE OPONY

    witam kupowal ktos z was opony z tej strony oto link www.oponytanio.pl chcialem zamowic u nich opony goodride H 800 maja tam bardzo niskie ceny lecz trzeba wyslac najpierw pieniadze a najdziwniejsze jest to ze nie mozna zaplacic przy odbiorze opon moze zna ktos ta firme lub zamawial tam opony jesli ktos moze mi pomoc bede wdzieczny pozdrawiam
    Matuch-miłośnik szybkich Pań i pięknych Alf

  2. #2
    webmaster007
    Gość

    Domyślnie

    ja kupowałem nie raz do firmy, wszystko oki na następny dzień opony w

  3. #3
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar matuch
    Dołączył
    07 2008
    Mieszka w
    Rawicz-wielkopolska a obecnie Rotenburg a.d.fulda Niemcy
    Auto
    AR 159 2.4 JTDm z 2007 r. czerwone kombi
    Postów
    107

    Domyślnie

    jak na nastepny dzien mi powiedzieli ze czeka sie okolo tygodnia
    Matuch-miłośnik szybkich Pań i pięknych Alf

  4. #4
    mojax
    Gość

    Domyślnie

    Kolego, nie chcę Cię obrażać , ale czy ty masz dobrze w głowie? Co ty chcesz zamontować do Alfy? Najgorsze opony z możliwych? Chiński badziew który wybucha przy 200 km/h? Moja rada to zrezygnuj z tego dziadostwa i kup porządne opony, masz 155 koni a po założeniu tego co planujesz będziesz jeździł wolniej niż 100 konne auta o ile nie wypaniesz z zakretu! Zawieszenie da radę opony nie, możesz mieć przykrą niespodziankę. Do tego auta nie kupuje się takich opon. Poczytaj testy, na stronie nawet nie piszą skąd pochodzą bo wiedzą że to odstrasza klientów, jest teraz tyle promocji i napewno znajdziesz coś niewiele drożej. Dla zapokojenia Twojej ciekawości powiem Ci że ostatnie porównanie opon Europejskich i Chińskich skończyło się totalną porażką tych drugich. Jedna rozsypała się w pył przy 210 km/h
    (index 240) a droga róznica drogi hamowania na mokro wyniosła 30 metrów, jeżeli to Cię nie przekonało to powodzenia... Pozdrawiam!
    Opony to najważniejsza rzecz w aucie...

  5. #5
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar matuch
    Dołączył
    07 2008
    Mieszka w
    Rawicz-wielkopolska a obecnie Rotenburg a.d.fulda Niemcy
    Auto
    AR 159 2.4 JTDm z 2007 r. czerwone kombi
    Postów
    107

    Domyślnie

    narazie to probuje sie zorientowac co to za opony sa w takiej cenie i dltego pytam narazie jestem troszke splukany wiec szukam w miare tanich opon czyli wnioskujac po Twojej odpowiedzi kupic lepiej dobre uzywki znanej firmy ? w takim razie jakiej firmy polecil bys mi opony i dzieki za ostrzezenie
    Matuch-miłośnik szybkich Pań i pięknych Alf

  6. #6
    Użytkownik Znawca Avatar Szef
    Dołączył
    06 2007
    Mieszka w
    Olsztyn
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.8 TS 140 KM 2002r
    Postów
    1,208

    Domyślnie

    Na poczatku przeczytalem ze chodzi ci o opony Goodrich ale po poscie mojax, zerknalem jeszcze raz
    LUDZIE GOODRIDE :shock: :shock: :shock: Chyba powariowaliscie

    Ja rozumiem ze z kasa czesto jest ciezko ale kupujac takie opony sam narażasz swoje ( i nie tylko) zycie Kupiles auto do jazdy sportowej a chcesz mu zalozyc zamiast opony nedzne laczki nadajace sie do Daewoo Matiza ?? :shock: :shock:

    Poszukaj moze cos z oferty Nokian-a podobno dosc tanie i dobre oponki
    Kolega ma w 166 i chwali a wolno raczej nie jezdzi Moze coz z Goodyear
    A jesli chodzi o szerokosc to minimum na lato jest 195 i o wezszych nawet nie mysl
    Alfa Romeo 156 1.8 16v T.S. V6 pipe DISTINCTIVE ECU ME 7.3.1 EOBD
    www.alfaromeo.mazury.pl

  7. #7
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar matuch
    Dołączył
    07 2008
    Mieszka w
    Rawicz-wielkopolska a obecnie Rotenburg a.d.fulda Niemcy
    Auto
    AR 159 2.4 JTDm z 2007 r. czerwone kombi
    Postów
    107

    Domyślnie

    szukam opon 215/45/17 bo takie byly oryginalnie zalozone felgi
    znaczy chodzilo mi o to ze felgi sa 17 wiec musze zalozy niski profil ale za to ladny wyglad
    wlasnie w tej firmie w ktorej chce kupic tez sa opony firmy nokian lecz to juz wydatek ok 400 zl za sztuke
    kolegoaco powiesz o takiej oponie firmy barum http://www.ceneo.pl/114896 albo a takich ladnych dunlopach http://www.ceneo.pl/115942
    mam jeszcze jedno pytanko jakiego pochodzenia opony beda najlepsze chodzi mi o kraj bo zaczal sie powaznie zastanawiac na dobrymi oponami i chce wybrac optymalne rozwiazanie jesli chodzi o stosunek ceny do jakosci
    Matuch-miłośnik szybkich Pań i pięknych Alf

  8. #8
    areks
    Gość

    Domyślnie

    Powiem Wam ze nie ze wszystkimi bym sie zgodzil bo ja akurat testuje chinskie opony.
    Nie kazda jest badziewiem...kupilem na probe TRIANGLE TALON w rozmiarze 225/40 R18 i po kilku miesiacach jestem naprawde bardzo mile zaskoczony :roll: :roll:
    Zarowno na suchej jak tez na mokrej nawierzchni trzymaja elegancko.
    Troche mnie przekonala cena...59Euro/szt(u nas 250zl/szt) i wiele testow w Niemczech ktore przeszly a m.in.test ADAC.
    Mysle ze to o czyms swiadczy bo Niemcy nie wpuszczaja do siebie bele badziewska :twisted: :twisted:

    Tu widac jaki maja biezniczek:

    http://img444.imageshack.us/img444/1...8095716gh7.jpg

    http://img444.imageshack.us/img444/6...8095733pi4.jpg

    http://img444.imageshack.us/img444/3...8095906ka8.jpg

    http://img444.imageshack.us/img444/3...8100901oj7.jpg

  9. #9
    Administrator ds. moderatorów Quadrifoglio Verde Avatar 75andrew155
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    155 V6 1996 .r 155V6 1995r 3.0 12V
    Postów
    11,237

    Domyślnie

    areks, No ja bym tego napewno nie załozył do swojej Alfy ;//

    Alfa Romeo 75 Turbo 1987
    alfa Romeo 75 Turbo America 1990
    Alfa Romeo Giulietta 1.6 1983
    Alfa Romeo 145 1.4 boxer 1997
    Alfa Romeo 155 V6 1996
    Alfa Romeo 155 V6 1993 3.0 12V przekładka do 1.8 8v 1995

  10. #10
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Ja osobiście chwilowo mam na swojej TOYO Proxes T1R ( 205/55/16) i jeździ się rewelacyjnie, jak na Toyo przystało.. Opona produkowana w Japonii o sportowej charakterystyce i dająca też dość duży margines bezpieczeństwa na mokrym. Napisałem, że chwilowo bo jestem zdania, iż lepiej sprzedać opony po roku użytkowania i zakupić nowe jeśli się jeździ trochę inaczej niż przepisowo (szczególnie w moim podgórskim terenie bogatym w zakręty) i mieć pewność opony i jej właściwości dzięki wysokiemu bieżnikowi. Oczywiście to trochę podwyższa koszty eksploatacji ale ja zawsze znajduję na nie kupca a do nowych mam bardzo dobry dostęp. Obecne Toyo kosztowały 275 zł z montażem sztuka (wprawdzie wyprodukowana w 41 miesiącu 2007 ale to nie gra żadnej roli w tym przypadku i jedynie skutkuje niższą ceną...

    Co do opon chińskich nie będę się wypowiadał bo mimo wielu wypróbowanych marek nie jeździłem na nich i wobec tego nie mam żadnego doświadczenia na tym polu, aczkolwiek nie skusiły mnie ich bajecznie niskie ceny. Wolę zdecydowanie produkt z renomą, tym bardziej, że jest to część w aucie, której usterka grozi poważnymi konsekwencjami.

Podobne wątki

  1. Tanie opony Taurus. Dla żony.
    Utworzone przez Conquerra w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 18-03-2015, 12:11
  2. Tanie opony Goodride
    Utworzone przez skoku86 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 27-05-2013, 17:34
  3. [156] Tanie opony czy lepiej dobre używki?
    Utworzone przez Awagandro w dziale 156
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 16-11-2008, 12:10

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory