Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38

Temat: 156 gq

  1. #1
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Słupsk,Wrzeście
    Auto
    156 2,4 JTD 136KM, AR159 SW 1,9 JTDm 150KM był DRIWTOWÓZ 1,6 GSI
    Postów
    458

    Domyślnie 156 gq

    Witam.Jestem zainteresowany kupnem kolejnej alfy i znalazłem że tak powiem odpowiednią ale jestem ciekaw co to jest za wersja,poniżej link do aukcji.
    http://moto.allegro.pl/romeo-gq-175p...627833121.html

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar hitman047
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Siemianowice Śląskie
    Auto
    Bella 156 2.0 TS Niebieska piękność :) - kiedyś. Obecnie -> KIA PROCEED GT 2020,Poszukuje-Stelv
    Postów
    828

    Domyślnie

    Hmm.. wygląda naprawdę zacnie. Piękna jest i super wyposażona, ale o takiej wersji nigdy nie słyszałem, może po prostu poprzedni właściciel oznaczył sobie auto jakimś swoim nickiem czy czymś w tym rodzaju
    Bo takiej wersji to raczej nie było, chyba że czegoś nie wiem

  3. #3
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD CF2
    Postów
    438

    Domyślnie

    Gdzieś widziałem już takie oznaczenie. Jeśli mnie pamięć nie myli, to ktoś na forum chyba pisał, że to jakaś wersja wypuszczana na Niemcy.

  4. #4
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    09 2011
    Auto
    156v6
    Postów
    5

    Domyślnie

    A nie chodzi przypadkiem o producenta wydechu ?
    W opisie aukcji jest:
    "-PARKTRONIK
    -WYDECH -GQ-
    -8 X AIRBAG"

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Słupsk,Wrzeście
    Auto
    156 2,4 JTD 136KM, AR159 SW 1,9 JTDm 150KM był DRIWTOWÓZ 1,6 GSI
    Postów
    458

    Domyślnie

    To że sprzedający napisał o wydechu to ja też pczeczytałem ale im strasznie nie wierze bo rużne bzdury już wipisują na aukcjach żeby coś sprzedać i zarobić dlatego wolę dowiedzieć sie tego od miłośników marki a wydech bynajmniej końcówka wygląda tak samo. Bardziej jestem skłonny uwierzyć że to jakaś wersja na niemcy bo sprowadzona z niemiec.

  6. #6
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar hitman047
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Siemianowice Śląskie
    Auto
    Bella 156 2.0 TS Niebieska piękność :) - kiedyś. Obecnie -> KIA PROCEED GT 2020,Poszukuje-Stelv
    Postów
    828

    Domyślnie

    Przegrzebałem trochę i popytałem wujka Google i on nic nie mówi o tym żeby była taka wersja...
    Więc to raczej na zasadzie, że ja mógłbym sobie walnąć wszędzie naklejki itp itd a handlarz stwierdziłby że to taka wersja specjalna jakaś..

  7. #7
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Nie było takiej wersji 156. Zwykłe SW z jakimiś naklejkami i szachownicą w postaci kilku elementów nadwozia w innym kolorze... Poza tym wszystko nabłyszczone i wysmarowane, aż się słabo robi. Typowy handlarz z zerowym pojęciem o aucie, które sprzedaje. Te 8 poduszek to niby skąd wziął?!

  8. #8
    Użytkownik Fachowiec Avatar FXX
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Volvo S60 D5 R-design/ Peugeot 308 T9
    Postów
    2,552

    Domyślnie

    To powiedz mi czego użyć żeby deska tak się błyszczała jak w tym egzemplarzu? Pytam serio bo moja jest matowa bardzo

  9. #9
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał FXX Zobacz post
    To powiedz mi czego użyć żeby deska tak się błyszczała jak w tym egzemplarzu? Pytam serio bo moja jest matowa bardzo
    Po pierwsze Ty masz inny materiał a po drugie chyba nie chcesz, żeby Twoja alfa udawała passata spod wiejskiej potańcówki?! Błyszczeć to się ma lakier a nie tapicerka...

  10. #10
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar kusior007
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Szadek, Poland
    Auto
    AR 156 SW FL 1,9 jtd 16v m-jet.
    Postów
    375

    Domyślnie

    Gq to nazwa firmy w której auto jeździło,a nie żadne limited edition czy coś.Ta alfa już ponad miesiąc na allegro stoi..także chyba ,az taka perła to nie jest...choć moze sie na zdjęciach podobać.

    Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk
    "What We Do In Life, Echoes In Eternity"

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory