Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32

Temat: brak mocy 2.5v6

  1. #21
    areks
    Gość

    Domyślnie

    A orientujecie sie czy do 166 3,0V6 2000rok idzie taki sam przeplywomierz co do 2,5V6 z 156 i 166? :?

  2. #22
    Quadrifoglio156
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał marekm
    Cytat Napisał funix
    Zawiecha jest gwintowana na 100%, tylko że ktoś ja źle założył (już poprawione), ustawioną mam na najbardziej miękką więc dużego wpływu na resztę nie ma.
    Gwint ma regulowaną również wysokość - a nie jak 'zwykłe' zółte koni tylko twardość. A z tego co pamietam Koni nie ma gwintu do 156, wiec... ?
    Oj Marku, chłopak się załamie - bo zapewniano go, że gwint a tu Konie jakieś żółte z pokrętłem ... niech się najpierw upora z silnikiem, potem będziesz go dalej studził ;-)

  3. #23
    funix
    Gość

    Domyślnie

    Do Markam! Rozumiem, iż Pańska wiedza przewyższa moją w dziedzinie alfa romeo. Ja szukam porady, a nie łapania się za słówka. Kompletnym laikiem w sprawach samochodów nie jestem, co nie znaczy, że być może dałem sobie wcisnąć niezbyt ciekawego egzemplarza. Studzić również mnie nie trzeba (to do Pana Quadrifoglio 156). Płace teraz za błedy poprzednika, ktory wogóle nie wiedział co ma i moj, że mimo wszystko wziąłem.
    Zawieszenie sprawdzone dokładnie, przód i tył, wraz z próbami po każdej poprawce dla pewności. Jedyna rzecza jaką znaleziono, oprócz źle założonych amortyzatrów, był luz wachacza górnego, więc pudło Panie Marku (może się uda następnym razem)
    Sprawdzam wszystkie sugestie i póki co przpływomierz, sonda lambda, pompa paliwa, katalizator odpada jako przyczyna moich problemów z silnikiem. NIestety szukac muszę dalej.
    Pozdrawiam

  4. #24
    Użytkownik Rowerzysta Avatar marekm
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    służy do jazdy, a nie do oglądania
    Postów
    443

    Domyślnie

    Cytat Napisał funix
    Do Markam!
    zupełnie nie zrozumiałeś moich intencji, z mojej strony eot, choć ciekawy jestem oczywiście rozwiązania problemu z duszeniem

  5. #25
    Quadrifoglio156
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał funix
    do Pana Quadrifoglio 156).
    Pozdrawiam
    Dla mnie też EOT.
    Przydało by ci się trochę luzu...nawet jeśli mylisz zawieszenie gwintowane z regulowanym Koni to na pojedynek się wyzywać nie będziemy.

  6. #26
    pumba
    Gość

    Domyślnie

    sprawdz cisnienie tak jak ja pisałem i napisz co wyszło

  7. #27
    funix
    Gość

    Domyślnie

    Sprawdze ciśnienie zgodnie ze wskazówkami dzisiaj.
    Wyluzowany jestem, spoko, na gwincie mi nie zależy, również, jezdziłem astra gsi na gwintach i owszem prowadzi sie super, ale na trasę anglia - polska nie polecam.
    Troche panikuje bo czas mnie goni, a samochód ciągle nie cyka tak jak powinien, mam już miesiąc spóźnienia.

  8. #28
    funix
    Gość

    Domyślnie

    Pompa paliwa i cisnienie wporzadku. Zaczyna mi brakować opcji.

  9. #29
    pumba
    Gość

    Domyślnie

    w całym zakresie obrotów cisnienie paliwa dobre(rozumiem ze mierzyłes paliwo na węzyku powrotnym a nie zasilającym)??
    zrób jeszcze tak wykrec świece i sprawdz czy któras nie jest biała jak jest biała to wtrysk sie przytkał i nie daje paliwa albo w 2 strone zalewa go aleto wtedy był by mokry

  10. #30
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,469

    Domyślnie

    Cytat Napisał pumba
    w całym zakresie obrotów cisnienie paliwa dobre(rozumiem ze mierzyłes paliwo na węzyku powrotnym a nie zasilającym)?
    kolego a od kiedy mierzy sie cisnienie na powrocie?

Podobne wątki

  1. [159] Brak mocy/ utrata mocy/ poszarpywanie
    Utworzone przez chemiczny w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 27-05-2018, 15:36
  2. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 30-08-2015, 21:02
  3. [159] Kompletny brak kultury silnika 1.9JTDM: klepie, brak mocy
    Utworzone przez Maciej69 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 05-05-2014, 16:43
  4. [146] Brak mocy, brak prędkości, twarde hamulce, dyskoteka w tylnym lewym świetle
    Utworzone przez Larrond w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 08-04-2013, 17:36
  5. Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 06-12-2012, 22:49

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory