Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Potrzebny dobry elektryk okolice Częstochowy!!! ;( Lub dobra rada

  1. #1
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Herby
    Auto
    AR 156 2.0 TS 155 KM 99' + LPG
    Postów
    19

    Domyślnie Potrzebny dobry elektryk okolice Częstochowy!!! ;( Lub dobra rada

    W mojej alfie przestały działać elektryczne szyby, ogrzewanie tylnej szyby, przednie halogeny. Początkowo myślałem ze odpowiedzialny jest za to panel komortu, wymieniłem na inny pojechałem podłączyć się pod kompa ( myślałem że trzeba wykonać jakąś adaptację ), elektryk wykasował mi inne błędy np sonde, poduszke.... Ale szyby i reszta i tak nie działają ;/ po wizycie u tego "fachowca" przestały działać również światła sop oraz światło cofania.... nie mam już siły z tym walczyc i proszę o dobre rady lub o namiary do jakiegoś prawdziwego fachowca. Oczywiście sprawdziłem wszystkie bezpieczniki, wtyczki, łączenia itd..,Pozdrawiam

  2. #2
    Użytkownik Fachowiec Avatar QBA
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    ALFA 166 SWAP 3.0+Q2 / ALFA 166 2.4 20v FL 180 HP/Jumper 2.8 JTD /Fiat Regata/Alfa 147 JTD 8v
    Postów
    2,633

    Domyślnie

    Zapraszam do siebie, ogarniemy.
    http://www.flar-ital.pl/ - CZĘŚCI ZAMIENNE- SERWIS: Lancia, Fiat, Alfa Romeo
    USŁUGI AUTOLAWETĄ- POMOC DROGOWA

  3. #3
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    DOA / EP
    Auto
    156 2.0 TS
    Postów
    175

    Domyślnie

    U mnie swirowal centralny, szyby i oswietlenie wnetrza. Wymienilem dwa razy uklad sterujacy ('modul komfortu'), przelutowalem przekaznik od centralnego i nic. Ostatecznie winna okazala sie nielaczaca wtyczka przy skrzynce bezpiecznikow (po lewej stronie kierownicy). Ciezko bylo to zdiagnozowac, bo wtyczka caly czas minimalnie przewodzila, a zbyt duza rezystancja polaczenia objawiala sie dopiero przy przeplywie wiekszego pradu (np. podczas pracy silownikow od zamkow).

    Jesli masz czas i ochote szukac usterki samemu, sciagnij sobie elearn (jest gdzies na forum) i wydrukuj schematy instalacji szyb, halogenow i tylnych lamp. Miernik w dlon i w koncu dojdziesz, co jest nie tak. Niestety czesto bywa to zmudne.

    PS. ECU nie ma nic do dzialania szyb, halogenow czy ogrzewania tylnej szyby. Przynajmniej dowiedziales sie o innych bolaczkach swojej belli

  4. #4
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Herby
    Auto
    AR 156 2.0 TS 155 KM 99' + LPG
    Postów
    19

    Domyślnie

    Dzięki za rade. Większość wtyczek wyjmowałem i wpinałem na nowo ale nie dało to żadnego rezultatu ;/

Podobne wątki

  1. Potrzebny dobry elektryk
    Utworzone przez BB85 w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 03-03-2014, 18:34
  2. [159] Dobry elektryk Jelenia lub okolice
    Utworzone przez piotr197308 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 06:51
  3. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-10-2012, 17:29
  4. potrzebny dobry elektryk Częstochowa
    Utworzone przez tomek921 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-08-2012, 22:22
  5. Dobry elektryk Bytom i okolice
    Utworzone przez Nowy_24 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17-04-2011, 12:26

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory