Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Temat: Spryskiwacze przedniej szyby

  1. #1
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Postów
    356

    Domyślnie Spryskiwacze przedniej szyby

    ...błagam pomozcie bo wyjde z siebie dzisiaj...jak wyregulowac-ustawic przdnie spryskiwacze przedniej szyby...bo jestem juz po 20 probach a nie chce podpalic w akcie wscieklizny swojjej nowej belli....właaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar semri
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Bydgoszczy
    Auto
    166 3.2 V6 Ti
    Postów
    948

    Domyślnie

    Ale co dokładnie? Z boku dyszy srubokretem płaskim lekko przekrecac, aż będziesz zadowolony. Ale bardzo lekko bo czułe to jest. Może zapchane, to przeczyscic.
    Rada, na górną część szyby niech leci, co w trakcie jazdy pod wpływem oporu będą tryskac dobrze.
    Już parę osób zakupilo dysze od Octavia II, ok 44zl w aso. Mglowe i podobno dobrze dają.
    Alfa Romeo 166 V6 3.2 Ti
    Alfa Romeo 166 2.4 JTDm 20V
    Alfa Romeo 156 SW 2.4 JTDm 20V 228KM 460Nm - wspomnienie

  3. #3
    Maaestro
    Gość

    Domyślnie

    Tak jak wyzej, po boku spryskiwaczy wystarczy przekrecic to płaskim srubokretem..

    a propos Panowie... moej gwinty są już tak zużyte, ze nie moge ich przekrecic... myslice ze w ASO beda mieli?

  4. #4
    Użytkownik Romeo Avatar sebaaaaaaaa
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Była Alfa Romeo 156 1.9 JTD 105 KM Była Alfa Romeo 166 2.4 JTD Jest Alfa Romeo GT 1.9J
    Postów
    1,216

    Domyślnie

    Cytat Napisał semri Zobacz post
    Ale co dokładnie? Z boku dyszy srubokretem płaskim lekko przekrecac, aż będziesz zadowolony. Ale bardzo lekko bo czułe to jest. Może zapchane, to przeczyscic.
    Rada, na górną część szyby niech leci, co w trakcie jazdy pod wpływem oporu będą tryskac dobrze.
    Już parę osób zakupilo dysze od Octavia II, ok 44zl w aso. Mglowe i podobno dobrze dają.

    I pasują bez żadnego przerabiania ? Fajny efekt są mgłowe i samochód się nie chlapie

  5. #5
    Użytkownik Romeo Avatar tomek921
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Częstochowa/Kłobuck
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD CF2
    Postów
    906

    Domyślnie

    Cytat Napisał semri Zobacz post
    Już parę osób zakupilo dysze od Octavia II, ok 44zl w aso. Mglowe i podobno dobrze dają.
    Nie podobno tylko są nieporównywalnie lepsze od oryginalnych i w końcu da się je precyzyjnie ustawić w przeciwieństwie do oryginalnych, gdzie albo wali na wycieraczki albo na dach :/



    Cytat Napisał sebaaaaaaaa Zobacz post
    I pasują bez żadnego przerabiania ? Fajny efekt są mgłowe i samochód się nie chlapie
    Wyciąć trzeba kawałek podszybia i po problemie Był temat nie tak dawno gdzie to rozpisałem krok po kroku, i zaznaczyłem jak wyciąć, jest nawet fotka jak pryskają na szybę. Po tych zdjęciach jeden z użytkowników się przekonał i też jest zadowolony.

  6. #6
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Postów
    356

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomek921 Zobacz post
    Nie podobno tylko są nieporównywalnie lepsze od oryginalnych i w końcu da się je precyzyjnie ustawić w przeciwieństwie do oryginalnych, gdzie albo wali na wycieraczki albo na dach :/





    Wyciąć trzeba kawałek podszybia i po problemie Był temat nie tak dawno gdzie to rozpisałem krok po kroku, i zaznaczyłem jak wyciąć, jest nawet fotka jak pryskają na szybę. Po tych zdjęciach jeden z użytkowników się przekonał i też jest zadowolony.
    az tak zle ze m,na nie jest srubka z boku jest i owszem ale co z tego jak z plastiku mozna se kreci co najwyzej jeszcze gorzej srubecka sie rozmymłuje nic poza tym

  7. #7
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gorzyczki okolice Wodzisławia Śląskiego
    Auto
    Same ALFICE
    Postów
    4,445

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maaestro Zobacz post
    a propos Panowie... moej gwinty są już tak zużyte, ze nie moge ich przekrecic... myslice ze w ASO beda mieli?
    Tak, bodajże po 34zł/ za komplet.

  8. #8
    Użytkownik Pasjonat Avatar Proxim@Ar
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    Opole, Piła
    Auto
    Brera Tbi
    Postów
    3,572

    Domyślnie

    Ja właśnie zamówiłem komplet z Octavii II 44 zł z przesyłką. Jak dojdą i zamontuję, to dam znać, może nagram jakiś filmik, żeby potomni widzieli
    147 2001, 1.6 105 KM- była
    156 2003, 2.0 JTS 166 KM- była
    156 2003, 2.5 V6 192 KM- była... ehh..
    156 2005 1.9 JTD~`160 KM była
    159 2006 1.9 JTD- była
    159 2005 1.9 Distinictive- była..
    156 2003 2.0 TS+LPG- była
    156 2003 2,5 V6- była..
    156 FL 2005 1.9 jtd- była
    166 FL 2005 2,4 jtd - była
    Alfa Romeo Crosswagon - był..
    156 FL 3.0 V6 - jest
    Najlepsze auto na świecie - służbowe - jest

  9. #9
    Użytkownik Ogier Avatar brill7
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Błonie
    Auto
    Alfa Romeo Centocinquantasei in colore blu vela metallizzato 1970 centimetri cubici
    Postów
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maaestro Zobacz post
    Tak jak wyzej, po boku spryskiwaczy wystarczy przekrecic to płaskim srubokretem..

    a propos Panowie... moej gwinty są już tak zużyte, ze nie moge ich przekrecic... myslice ze w ASO beda mieli?
    http://autosklep24.pl/pl/p/Dysza-spr...56-THESIS/9483
    proponuję najpierw tu. też miałem ten problem i z śrubek nic nie zostało. musiałem kupić i ostro przepłaciłem. kupiłem na alledrogo kpl za 34 + przesyłka.

  10. #10
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Grzes
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Radomyśl Wielki
    Auto
    AR 156 SW 1.9 16V
    Postów
    71

    Domyślnie

    Mnie też denerwowały, już nie było czym regulować. Trafiłem na temat, w którym koledzy zakładali z Octavii II a że codziennie do pracy przejeżdżam obok salonu Skody to długo się nie zastanawiałem Ostry nożyk i pilniczek potrzebne aby ładnie powiększyć otwory na dysze.

Podobne wątki

  1. [GTV] Podgrzewanie tylnej szyby i zacinajace się spryskiwacze przedniej szyby
    Utworzone przez Wodny w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 26-09-2014, 07:16
  2. [GTV] Spryskiwacze przedniej szyby
    Utworzone przez Simmbad w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 14-12-2013, 00:30
  3. [159] Spryskiwacze szyby przedniej
    Utworzone przez KuASY w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 22-08-2012, 12:14
  4. Spryskiwacze szyby przedniej
    Utworzone przez rifle w dziale 147
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17-02-2012, 11:16
  5. Spryskiwacze szyby przedniej.
    Utworzone przez Lesio w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 29-04-2008, 16:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory