Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35

Temat: [156] jak odlaczyc immo ? pomocy

  1. #1
    bmw535i89
    Gość

    Domyślnie [156] jak odlaczyc immo ? pomocy

    W koncu jestem juz po wymianie oleju plus filtr (caly dzien roboty ze wzgledu na wpaniale dojscie do filtra oleju i mocne zassanie tego elementu) oraz rozrzadu z ktorym M.M meczyl sie ze dwa dni bo byl tak poskrecany ze byly problemy z rozkreceniem a pozniej z srubami krtore trzeba bylo dokupic bo sie nie nadawaly do ponownego uzytku. Jakis partacz ze szwajcarii robil rozrzad i nie poskrecal wszystkiego dobrze a to co poskrecal to tak ze sie nie dawalo rozebrac a co lepsze rozrzad byl przestawiony na dolnyk kole o jeden zab i ustawiany na znaczniki

    Wracajac do tematu potrzebuje odlaczyc immobilizer jak to zrobic samemu ? albo kto moze to zrobic i za ile w okolicach warszawy?? dodam ze immo dziala ale mam jden kluczyk i do tego polamany.

    Z tego co zauwazylem to mam urwana linke w tylnich prawych drzwiach przy mechanizmie podnoszenia szyb mozna cos z tym zrobic??

    Gdzie kupic rezystor dmuchawy ktory mi sie prawdopodobnie skopal bo przestalo wiac na ktorymkolwiek biegu regulacji obrotow dmuchawy. Chce odkrecic ten rezystor(czarna puszka przy nogach pasazera i wymienic rezystor(drucik?) w srodku tego pudelka.

  2. #2
    Superjahu007
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał bmw535i89
    Gdzie kupic rezystor dmuchawy ktory mi sie prawdopodobnie skopal bo przestalo wiac na ktorymkolwiek biegu regulacji obrotow dmuchawy. Chce odkrecic ten rezystor(czarna puszka przy nogach pasazera i wymienic rezystor(drucik?) w srodku tego pudelka.
    Hmm... Najszybciej w serwisie bo zamienników nie ma koszt około 280 zł. A jeżeli rozmawiamy o tym samym to u mnie wewnątrz tej czarnej obudowy z radiatorem była sama skomplikowana elektronika i w serwisie nazywa się to regulator napięcia. Reguluje on prędkość wentylatora dmuchawy. Tak sprawa wygląda przy aucie z klimatyzacją.

    :!: A do tego jak byś podał jeszcze model to byłoby świetnie :!:

  3. #3
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar kuris
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Żywiec
    Auto
    156 SW 1,9JTD / 146 1,6 Boxer
    Postów
    459

    Domyślnie

    przyłączam się do tematu a mianowicie mam problem z immo coraz częściej mam problem z odpaleniem auta muszę po parę razy wkładać kluczyk bo nie gaśnie mi kontrolka code. chciałbym wyłączyc całkowicie to ustrojstwo tylko nie wiem jak i kto robi takie usługi. jak ktoś ma namiary na taka firmę to byłbym wdzięczny, chyba że ktoś z forum zna się na tym i by mi to zrobił.

  4. #4
    Grubas300
    Gość

    Domyślnie

    witam też posiadam jeden kluczyk i dzięki koledze z forum który podał mi ten link http://www.elektronika.renado.pl/index_html.html
    w razie zgubienia klucza zainwestuje w ten moduł dzięki czemu imo przestanie istnieć puki co nie chce ingerować w sterownik silnika

  5. #5
    Użytkownik Quadrifoglio Verde
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    AR156 1,6TS 1999 r.
    Postów
    5,304

    Domyślnie

    Cytat Napisał kuris Zobacz post
    przyłączam się do tematu a mianowicie mam problem z immo coraz częściej mam problem z odpaleniem auta muszę po parę razy wkładać kluczyk bo nie gaśnie mi kontrolka code. chciałbym wyłączyc całkowicie to ustrojstwo tylko nie wiem jak i kto robi takie usługi. jak ktoś ma namiary na taka firmę to byłbym wdzięczny, chyba że ktoś z forum zna się na tym i by mi to zrobił.
    A może po prostu nie ma kontaktu na wtyczce (podobnej do wtyczki telefonicznej) antenki immo dochodzącej do puszki immo.
    Nie wiem, jak jest w jtd, ale u mnie w TS puszka jest głęboko pod kolanami kierowcy.
    Też miałem kiedyś podobne problemy - wyjęcie wtyczki i przeczyszczenie styków załatwiło problem.

  6. #6
    Syl66
    Gość

    Domyślnie

    W Tychach jest firma http://http://www.kocar.com.pl/kluczyki.html
    dorabiają kluczyki i dopisują do immo.Koszt około 200zł.Dorabiałem u nich kluczyk,czas usługi około pół godziny.

  7. #7
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar kuris
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Żywiec
    Auto
    156 SW 1,9JTD / 146 1,6 Boxer
    Postów
    459

    Domyślnie

    a wiec zabrałem się za czyszczenie dziś i jak to rozebrałem to zdjąłem antene ze stacyjki i nie wiem gdzie idzie ta wiązka gdzie jest schowany sterownik immo i jak się do niego dostać ???
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	08012011368.jpg
Wyświetleń:	12682
Rozmiar:	82.7 KB
ID:	15934  

  8. #8
    Użytkownik Fachowiec Avatar slavol
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Chodzież
    Auto
    Ford
    Postów
    2,191

    Domyślnie

    Nie jestem pewien, ale jest chyba zintegrowany ze sterownikiem silnika. I nie słyszałem żeby ktoś to "wyłączył", może się mylę.
    Mustang 2012 3.7 V6 , na razie musi wystarczyć...

  9. #9
    Użytkownik Romeo Avatar zaviaseq
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Fiat Croma 1.9
    Postów
    1,621

    Domyślnie

    przewód idzie za bezpieczniki, pod kierownicą, tam wtyczka lubi "nie stykać"

  10. #10
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar kuris
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Żywiec
    Auto
    156 SW 1,9JTD / 146 1,6 Boxer
    Postów
    459

    Domyślnie

    tyle to udało mi sie namierzyć ale dalej nie dam rady ręki wsadziś żeby dostać sie do tej niebieskiej puszki bo to chyba immo co trzeba rozkręcić żeby tam dosięgnąć ??

Podobne wątki

  1. Problem z ASR i Immo.
    Utworzone przez Pendzel88 w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-12-2015, 12:26
  2. [Crosswagon] Problem z immo. Nie mam już pomysłu. Pomocy.
    Utworzone przez Bartosz Foltyn w dziale 156
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 30-08-2013, 20:29
  3. [GTV Spider] komp 0261206061 skopany, immo też pomocy
    Utworzone przez CzysteAuto w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-06-2012, 08:02
  4. Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 18-06-2011, 20:56
  5. mozna odlaczyc sonde lamda i odpalic????
    Utworzone przez grzegorz113 w dziale 156
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 23-02-2011, 17:26

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory