[156] interfejs

gord

Nowy
Rejestracja
Sty 7, 2008
Postów
280
Lokalizacja
Poznań
Auto
147
Koledzy, czy moglibyście podać link do aukcji z interfejsem , który będzie działał z AR 156, 1999r., ECU M1.5.5.
Czy z UniDiag działa tylko interfejs COM?
 
Testowany interfejs do alfy z ECU M1.5.5 to VAG KKL za 74 zł od viaken-a.
--
http://www.allegro.pl/item451250429_niebieski_vag_usb_kkl_line_we_wtyku_obd2_promocja.html
- UNidiagKWP2000 działa z portami COM ( rs-232 ) oraz z portami wirtualnymi USB ( od COM5 do COM8 ).
- do Unidiaga musi być zmieniony rozmiar bufora UART-a na odpowiednim porcie, tutaj masz link.
- bez tej zmiany Unidiag będzie przerywał transmisje !!!!
--
http://home.wanadoo.nl/sanderqv/diag/
- błedy Unidiaga:
1- zaniża temperaturę o około - 20 st C
2. plik definicji musi być najnowszy.
 
bubu321 napisał:
- do Unidiaga musi być zmieniony rozmiar bufora UART-a na odpowiednim porcie, tutaj masz link.
- bez tej zmiany Unidiag będzie przerywał transmisje !!!!
--
o co chodzi z tym UARTEM? czy chodzi o ten dodatkowy przewód http://home.wanadoo.nl/sanderqv/diag/OBD16andFiat3P.JPG ?? a jesli tak to gdzie moge znalezc ten kabelek?

jestem troche zielony w tym temacie i dopiero sie wdrazam :oops:
 
UART to typ portu do transmisji danych. Wejdz do wlasciwosci Twojego coma i w zaawansowanych masz bufor FIFO zgodny z UART

fred
 
Unidiag nie współpracuje z JTD.
mnie nie udało sie połączyć.

z JTD działa tylko Alfadiag.
 
Mnie chodzi o kasowanie błędów np. poduszki za pomocą KWP71diag. Po zamianie pinów(czy jakos tak ) jestem na etapie zgłębiania tematów.
Te kable których linki podałem też się spokojnie nadają?
30 zł to niewiele ale zawsze coś. Oszczędności ach oszczędności.
 
A co powiecie na coś takiego DIAG OBD2 ELM 327 EUROSCAN 2008 CAN USB? Bedzie sie nadawało do mojej alfy? Moze ktos juz testował?
 
nie mam takich kabli, nie testowałem a więc nic nie mogę powiedzieć.

ważne aby te kable miały sterowniki, czasami w takich kablach siedzi inny chipset niz FTDI i jest problem.
 
Mialbym jeszcze jedno pytanie. Czy w mojej alfie jest juz szyna Can albo normalna instalacja?
 
Ludki kochane, jaki interfejs zadziała z 2,4 JTD M-jet 2005r ?
 
Amortyzatory
Powrót
Góra