Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: [156] Wymiana "tuneli" (kratek) nawiewu przy tylnej kanapie.

  1. #1
    MistrzDzizas
    Gość

    Domyślnie [156] Wymiana "tuneli" (kratek) nawiewu przy tylnej kanapie.

    Siema!

    Czy ktoś z was wie jak wymontować te tunele od nawiewu przy tylnej kanapie? Chodzi o te cacka konkretnie - http://allegro.pl/kratka-nawiewu-alf...095954872.html . Potrzebuję wyjąc jeden z tych tuneli, bo się "skrzydełko" w nim złamało, a nie wiem czy robi się to na chłopski rozum czyli podważa śrobokrętem, czy może sa tam jakieś specjalnie zlokalizowane zatrzaski/śruby ?

  2. #2
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar kuris
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Żywiec
    Auto
    156 SW 1,9JTD / 146 1,6 Boxer
    Postów
    459

    Domyślnie

    otwierasz skrzydełka wkładasz palce do środka mocno się zapierasz i ciągniesz do siebie i wyskoczą

  3. #3
    MistrzDzizas
    Gość

    Domyślnie

    Ok, dzięki! Zaraz pójdę sprawdzić i mam nadzieję, że przy okazji nic nie połamię

    - - - Updated - - -

    Właśnie wracam z samochodu. Paluchami nie udało mi się, ale bez problemu leciutko podważyć się da śrubokrętem (tylko ostrożnie, żeby nie pozostawić śladów).

    Nie chcę tworzyć kolejnego tematu, więc spytam od razu tutaj o znaczki do alfy. Wiadomo, że nie ma co komentowac ich jakości, dlatego kupowac nowego, oryginalnego po to, żeby znowu stracił kolor nie ma sensu, ale czy są jakieś fajne zastępcze znaczki, które możecie polecić? Albo ew. naklejki do naklejenia na wyblakły znaczek? Ale żeby to wyglądało przynajmniej z odległości na znaczek, a nie na naklejke

    P.S. nie wiem co się dzieje z moim kontem, dlatego przepraszam, że posty publikują się jako "gość", a nie użytkownik . Od roku odwiedzam to forum i ciągle mam z tym problem...

  4. #4
    Użytkownik Romeo Avatar lukash
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Radomsko
    Auto
    AR 159 1.9 JTDm 16v 2006/AR 156 FL 1.9 JTD 8v 2003
    Postów
    499

    Domyślnie

    poszukaj na forum... jeden kolega sprzedaje dobre jakościowo naklejki na znaczek

    - - - Updated - - -

    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo...atywa-119.html

    proszę bardzo znalazłem za ciebie



    Jest:
    - Alfa Romeo 159 1.9 JTD 150 KM 2006 r

    Była:
    - Alfa Romeo 156 1.9 JTD 115 KM 2003 r
    - Alfa Romeo 156 1.9 JTD 115 KM 2001 r

  5. #5
    Użytkownik Romeo Avatar malin2k5
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Połczyn-Zdrój
    Auto
    Giulietta QV Nero Etna, Alfa Romeo 156 SW '02 BLU VELA, 126p '78
    Postów
    4,105

    Domyślnie

    Cytat Napisał MistrzDzizas Zobacz post
    Nie chcę tworzyć kolejnego tematu, więc spytam od razu tutaj o znaczki do alfy. Wiadomo, że nie ma co komentowac ich jakości, dlatego kupowac nowego, oryginalnego po to, żeby znowu stracił kolor nie ma sensu, ale czy są jakieś fajne zastępcze znaczki, które możecie polecić? Albo ew. naklejki do naklejenia na wyblakły znaczek? Ale żeby to wyglądało przynajmniej z odległości na znaczek, a nie na naklejke
    Tu masz temat
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo...ternatywa.html

    Ale to i tak nie zastąpi ori emblematu Na pewno będzie lepiej wyglądało od wypłowiałego oryginału, ale to nie to samo

  6. #6
    MistrzDzizas
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki wielkie! Zamówię póki co te nalepki i zobaczymy. Mam nadzieję, że nie będzie to waliło tandetą. Na niektórych zdjęciach z tematu wygląda bosko jak oryginał, a na niektórych to niczym logo z podrobionych kołpaków alfy romeo z targu.
    Dzięki za pomoc i pozdrawiam alfoholików serdecznie

Podobne wątki

  1. [164] Metalowa spinka osłony przy tylnej kanapie
    Utworzone przez piorek w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-06-2013, 19:49
  2. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-05-2012, 22:18
  3. Jak wyciągnąć okrągłą "kratkę" nawiewu ?
    Utworzone przez maziarek1 w dziale 166
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 20-05-2011, 12:23
  4. Dziwny, "mokry" zapach za nawiewu
    Utworzone przez Łysy0800 w dziale 156
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 25-07-2010, 21:15

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory