Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Temat: Polskie łączniki stabilizatora JGR- opinie

  1. #1
    Użytkownik Embrion Avatar brutus
    Dołączył
    01 2013
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0 Twin Spark, Volvo XC90
    Postów
    17

    Domyślnie Polskie łączniki stabilizatora JGR- opinie

    Czołem.

    W mojej alfie padł mi łącznik stabilizatora i zamierzam na dniach założyć nowe.
    Znalazłem na allegro łączniki polskiej rodzimej produkcji firmy JGR.
    Posiadaja one metalową miseczke, która w porównaniu do plastikowych jest bardziej wytrzymała i dzięki temu łączniki te sa trwalsze.
    Czy ktoś stosuje te łączniki u siebie? niekoniecznie w AR.?

    Cena jest śmieszna, a pozatym to polski produkt. Wole dać zarobić polakowi niz jakiemus żółtkowi czy włochowi/niemcowi itp.
    Co myślicie o tych łącznikach? Może ktoś takowe zastosował i napisze co nieco.



    Poniżej link do wglądu jak to mniej wiecej wygląda.
    http://allegro.pl/lacznik-stabilizat...173821255.html

  2. #2
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Ozzzi
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Modliborzyce/Janów Lubelski. LJA
    Auto
    Alfa Romeo 156 1,9 JTD 2000 Była, Teraz Alfa Romeo 156 1.8TS Sportwagon FL, Opel Astra G OPC
    Postów
    428

    Domyślnie

    Miałem takie łączniki na przodzie i wytrzymały koło 10tys km

  3. #3
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar badylek_4
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Była 156 1,9 JTD 8V w sedanie, obecnie jest Alfa FL 156 Sportwagon 1,9 JTD 16V 140 KM
    Postów
    101

    Domyślnie

    Ja mam u siebie takie na tyle i jak na razie nie mogę narzekać są ok - przejechane jakieś 17 tyś km. Ogólnie na forum miały pozytywną opinie użytkowników

  4. #4
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał brutus Zobacz post
    Czołem.

    W mojej alfie padł mi łącznik stabilizatora i zamierzam na dniach założyć nowe.
    Znalazłem na allegro łączniki polskiej rodzimej produkcji firmy JGR.
    Posiadaja one metalową miseczke, która w porównaniu do plastikowych jest bardziej wytrzymała i dzięki temu łączniki te sa trwalsze.
    Czy ktoś stosuje te łączniki u siebie? niekoniecznie w AR.?

    Cena jest śmieszna, a pozatym to polski produkt. Wole dać zarobić polakowi niz jakiemus żółtkowi czy włochowi/niemcowi itp.
    Co myślicie o tych łącznikach? Może ktoś takowe zastosował i napisze co nieco.



    Poniżej link do wglądu jak to mniej wiecej wygląda.
    http://allegro.pl/lacznik-stabilizat...173821255.html
    Ten łącznik z przesyłką to 33 zł. TRW można mieć już za 55 z przesyłką. Ja bym za 22 zł nie robił z siebie królika doświadczalnego.

  5. #5
    Użytkownik Embrion Avatar brutus
    Dołączył
    01 2013
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0 Twin Spark, Volvo XC90
    Postów
    17

    Domyślnie

    Belfer już nie przesadzaj z tym królikiem To nie jest z tego co czytałem "rękodzieło z szopki" tylko pełnowartościowy produkt. Przeglądałem właśnie inne fora różnych marek i opinie sa bardzo pozytywne. Za 55 z przesyłka masz 2xJGR. Ja zamierzam wymienić obydwa. Nie są to wielkie pieniądze- tu się zgodze, ale nie przekreślajmy tego produktu. Zakupie je napewno i przetestuje. W dobie kryzysu trzeba wspierac rodzimy przemysł

  6. #6
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał brutus Zobacz post
    Belfer już nie przesadzaj z tym królikiem Przeglądałem właśnie inne fora różnych marek i opinie sa bardzo pozytywne. Za 55 z przesyłka masz 2xJGR. Ja zamierzam wymienić obydwa. Nie są to wielkie pieniądze- tu się zgodze, ale nie przekreślajmy tego produktu. Zakupie je napewno i przetestuje. W dobie kryzysu trzeba wspierac rodzimy przemysł
    To po co pytasz skoro już jesteś nastawiony na ten produkt z rzekomymi pozytywnymi ocenami?!
    Kup, zamontuj i jeździj. Tylko potem nie pytaj co Ci ociera przy skręcie, dlaczego stuka po np 20 tyś itd. Swego czasu założono mi do poprzedniej 156 zamiennik i potem trzeba go było wymontować, skrócić gwint i założyć na nowo bo ocierał o odważnik na półosi. W końcu go wymontowałem po namyśle i założyłem TRW, które ponad 70 tyś wytrzymały. A myślisz, że TRW i inne firmy to gdzie mają swoje fabryki jeśli nie w Polsce. Ten łącznik jest dobry bo jest tani... reszta może się uda albo i nie.

  7. #7
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gorzyczki okolice Wodzisławia Śląskiego
    Auto
    Same ALFICE
    Postów
    4,445

    Domyślnie

    U mnie na przodzie ten badzie wytrzymał ok 5tkm, a dziury omijam maxymalnie wiec dla mnie ten bubel już odpada. Miałem 4 sztuki nowe z czego na 2 z 4 źle naciągnięty był gwint tzn. nie dało się nakrętki nakręcic. Reklamacja uwzględniona, ale tydzień czekania. W dwóch pozostałych padły sworznie tzn. latały jak "prosie w miechu". W końcu się wk***łem i kupiłem oryginalne TRW. Do dziś mam spokój i nie musze tego 2 razy w roku ruszać. Te metalowe miseczki to tylko marketingowy bełkot, dla mnie firma spalona po takiej wtopie.... Z resztą u mnie już nie znajdziesz innej cześci niż oryginal, bądź TRW i nigdy z zawieszeniem nie miałem problemów po wymianie na TRW (tylko musi być oryginał, nie TRw QAP.... niektórzy wiedzą o co chodzi).

  8. #8
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Maro1500
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    LbN
    Auto
    AR 156 1,9JTD SW
    Postów
    429

    Domyślnie

    Ponad 20tyś i zero luzu z tyłu też będę je zakładał

  9. #9
    Użytkownik Embrion Avatar Magnetic_Sever
    Dołączył
    04 2013
    Mieszka w
    Polska
    Auto
    Saab 9000 1992, AR 166
    Postów
    12

    Domyślnie

    JA równiez polecam. Co prawda mam je w innym samochodzie jednak naprawde solidny produkt. 2 lata po wymianie cisza i spokój a dzis byłem podbić przegląd i z ciekawości wszedłem na kanał i łączniki sa ok.
    Kolega belfer sie żali , jednak znalazłem tam słowo klucz

    Cytat Napisał Belfer Zobacz post
    Swego czasu założono mi do poprzedniej 156 zamiennik
    założono, zamiennik. Nigdy nie masz pewności kto i CO Ci założył. Kolega pyta o firme JGR, a nie"zamiennik" no name made in china. Na rynku jest pełno chinoli i skoro zleciłeś wymiane warsztatowi to daje sobie rękę uciać , że wpakowali Ci chińskie badziewie z plastikowymi miseczkami i skasowali Cie na 2 stówy za robocizne.
    łączniki to taki drobiazg, że można je samemu pod blokiem zmienić.
    Ostatnio edytowane przez Magnetic_Sever ; 06-05-2013 o 20:31

  10. #10
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Maro1500
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    LbN
    Auto
    AR 156 1,9JTD SW
    Postów
    429

    Domyślnie

    Ja kupowałem bezpośrednio od producenta

Podobne wątki

  1. łączniki stabilizatora
    Utworzone przez Heski w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 07-03-2015, 22:44
  2. Łączniki stabilizatora
    Utworzone przez Paulos76 w dziale 147
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 24-09-2014, 17:05
  3. Łączniki stabilizatora?
    Utworzone przez Danek w dziale 156
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 07-09-2013, 11:09
  4. [159] Łączniki stabilizatora...
    Utworzone przez pitt24 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-05-2011, 07:13
  5. Łączniki stabilizatora
    Utworzone przez mbudzik83 w dziale 147
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-06-2010, 22:07

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory