Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: [156] Ramka radia 2DIN po FL wnetrza.

  1. #1
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    06 2013
    Auto
    156
    Postów
    112

    Domyślnie [156] Ramka radia 2DIN po FL wnetrza.

    Szukalem i znalazlem tylko rzezby dotyczace ramek przed FL. Da sie zmodyfikowac ramke po FL na 2DIN? Jesli tak to ma ktos fote jak to wyglada i ew namiar na kogos kto to robi? Jak ktos ma juz takowa to kupie chetnie;-)

    Tapatalk.

  2. #2
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Camey
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Alfa 156 V6
    Postów
    494

    Domyślnie

    Bez rzeźby tego nie zrobisz i chyba nikt u nas tego nie robił, kolega hyieh(jak przekręciłem to przepraszam) przerabiał tylko konsole przed liftem. O ile przed FL wkomponowane radio 2DIN wygląda całkiem całkiem to w wersji po lifcie to straszna łupanka z tego by wyszła. Musiałbyś się pozbyć albo zegarów albo sterowania klimą. W goglach jest jedna taka przeróbka pokazana gdzie wstawiono w FL jednostkę 2Din ale zegary powędrowały we wnękę popielniczki - wygląda żałośnie. Ratuje Cię chyba tylko 1Din z wysuwanym ekranem 7" no ale wtedy zasłonisz zegary.

  3. #3
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    06 2013
    Auto
    156
    Postów
    112

    Domyślnie

    No to niemilo bo przyzwyczailem sie juz do swojego pionka 2DIN i wedrowal do kazdego z aut. W takim razie musze zamienic na cos porzadnego 1DIN:-( Wysuwane nie wchodza w gre bo to lipnie wyglada no i zaslania zegary.

    Tapatalk.

  4. #4
    Użytkownik Rowerzysta Avatar mateo18_92
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Gródek k. Pułtuska
    Auto
    Było 156 1,9JTD i 2,5 V6 a jest 156 FL 2,4 JTD 175 KM
    Postów
    83

    Domyślnie

    rzeźbienie pięknej deski rozdzielczej po lifcie na radio 2din to lekka przesada

  5. #5
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    06 2013
    Auto
    156
    Postów
    112

    Domyślnie

    Skakanie po liscie utworow mp3 na malych wyswietlaczach srednio mi sie usmiecha:/ Nie znam zadnego wygodnego pod tym wzgledem modelu

    Tapatalk.

  6. #6
    Użytkownik Romeo Avatar Damian156JTD
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9JTDm 16V
    Postów
    1,633

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG0791.jpg
Wyświetleń:	334
Rozmiar:	95.6 KB
ID:	102365

    U mnie jest taka Canva która była kupiona na szybko bo stare(te z którym auto zostało zakupione ) radio się zepsuło , ma tv,dvd,usb,sd , wiadomo nie jest to rewelacja ale , fajnie odbiera TV dobrze się filmy ogląda i gra tak sobie (napewno nie ma polotu do clariona,jvc,pioniera itd), przewijanie utworów nie stanowi najmniejszego problemu jak dla mnie ,wszystko jest przejrzyste i jak dla mnie fajnie się komponuje z deską , ale to tylko moje zdanie.W planach jest oczywiście 1din wysuwane clariona ale to koszt 1300zł i jak człowiek ma kase na radio to zawsze wyskakuje coś innego , jak nie remont w mieszkaniu to zawiecha w alfie i ... ogólnie jak dla mnie 1din firm premium toi super opcja i polecam Ci je
    http://s1.zmniejszacz.pl/113/imag0615__586673.jpg

  7. #7
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    06 2013
    Auto
    156
    Postów
    112

    Domyślnie

    Sorry, ale takie badziewia odpadaja. Najnizej to Alpine IDA-X305. Tylko, ze to tez nizsza polka audio, a wyzsza bajerow. Ale jakis kompromis jest. DVD nie musi byc. Liczy sie dzwiek i nawigacja po mp3. Reszta audio czeka na montaz i nie jest to najnizsza polka wiec nie chce wkladac najwazniejszego elementu jakich trzecich firm. Poprzednie radyjko to Pioneer AVH-P4100DVD. Wyborna jednostka jesli chodzi o odtwarzanie audio. Nizej nie mam zamiaru schodzic. Ale dzieki za propozycje;-)

    Tapatalk.

  8. #8
    Użytkownik Romeo Avatar Damian156JTD
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9JTDm 16V
    Postów
    1,633

    Domyślnie

    Badziewia ? nie rozumiem , ja nie polecam Ci mojej słabej Canvy , tylko Clariona a raczej Pionier przy Clarionie się chowa , jeśli nie wiesz co to za firma to poczytaj trochę
    http://s1.zmniejszacz.pl/113/imag0615__586673.jpg

  9. #9
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    06 2013
    Auto
    156
    Postów
    112

    Domyślnie

    No, ale wysuwane ekrany to tez badziew...z tym, ze estetyczny. W Alfie to nie przejdzie. Niestety trzeba pozegnac wygodne 2DIN i kupic cos mniejszego.
    Clarion, Alpine, Pioneer. Nie bede sie rozwodzil ktora firma lepsza. Zalezy od polki klasowej sprzetu. Nie sadze, zeby Clarion za 1300 byl lepszy od Pionka za 2tys, ale my tu nie o tym.
    Oczywiscie moja opinia wczesniejsza odnosila sie do canvy. Myslalem, ze to polecasz. Myslalem nad wysuwanym ekranem, ale nie przemawia to do mnie:-(

    Tapatalk.

Podobne wątki

  1. Ramka do radia
    Utworzone przez KornelPL w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 02-11-2015, 19:10
  2. [GTV Spider] Ramka do radia.
    Utworzone przez .Michał. w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-07-2015, 11:08
  3. AR 147, montaż radia 1DIN w miejsce 2DIN
    Utworzone przez dav6id w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 12-09-2013, 09:08
  4. Ramka do radia cd
    Utworzone przez ksc78 w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 15-11-2007, 23:04

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory