Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Automapa na iOS, a komunikaty w głośnikach

  1. #1
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    02 2015
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 170 KM TCT Exclusive
    Postów
    3

    Question Automapa na iOS, a komunikaty w głośnikach

    Hej, nie mam w Julce fabrycznej nawigacji, więc postanowiłem wykorzystać telefon. Niestety komunikaty z nawigacji słyszę w głośnikach tylko, gdy radio jest w trybie media (odtwarza muzykę z telefonu). W innym przypadku jest cisza. W Internecie znalazłem info, że tak ma być i nie da się z tym nic zrobić Proszę o potwierdzenie, to daruje sobie dalsze kombinowanie.

  2. #2
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Fiat Palio & Julka 1.4 MA
    Postów
    1,210

    Domyślnie

    Nie jestem pewny, czy dobrze rozumiem... i nie korzystałem z Automapy. Ale....

    Zarówno na androidzie, jak i na srajfonie, u mnie, w poliftowej Julce z 5" Uconnectem, jeśli leci muzyka z pendrive'a, a na telefonie jest nawigacja (z pewnością - google maps, yanosik i waze) i nawigacja chce się wymądrzyć, to muzyka przestaje grać a nawigacja gada. Gdy nawigacja skończy gadać, wracamy do tłustych beatów automagicznie.

  3. #3
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    02 2015
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 170 KM TCT Exclusive
    Postów
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał MiLykie Zobacz post
    Nie jestem pewny, czy dobrze rozumiem... i nie korzystałem z Automapy. Ale....

    Zarówno na androidzie, jak i na srajfonie, u mnie, w poliftowej Julce z 5" Uconnectem, jeśli leci muzyka z pendrive'a, a na telefonie jest nawigacja (z pewnością - google maps, yanosik i waze) i nawigacja chce się wymądrzyć, to muzyka przestaje grać a nawigacja gada. Gdy nawigacja skończy gadać, wracamy do tłustych beatów automagicznie.
    Jeśli gra muzyka przez bluetooth albo z pendriva, to jest tak jak piszesz. Jak gra radio (FM) to cisza. Mógłbyś sprawdzić?

    edit: nie chodzi o automapę, bo w przypadku yanosika jest to samo

  4. #4
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Fiat Palio & Julka 1.4 MA
    Postów
    1,210

    Domyślnie

    Rozumiem. Jakoś byłem nieprzytomny i zrozumiałem, że nie działa gdy "radio jest w trybie media"... Tak sprawdzę, chyba, że ktoś mnie ubiegnie.

  5. #5
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Fiat Palio & Julka 1.4 MA
    Postów
    1,210

    Domyślnie

    Ah moja skleroza.... Przepraszam. Sprawdziłem, działa. uConnect 5" - włączone radio - sparowany srajfon, odpalone Waze i słodki głos przerywa tłuste beaty ESKI. Tak samo jak na muzie z pendrive'a.

Podobne wątki

  1. Pioneer AVIC - dodatkowe funkcje, odblokowanie - ktos chętny? GPS, Automapa
    Utworzone przez smola w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 23-10-2013, 06:16
  2. Cisza w głośnikach
    Utworzone przez marxbox w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-03-2012, 11:25
  3. Piszczenie w głośnikach ?
    Utworzone przez Kayrol w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 07-07-2009, 22:19

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory