Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Temat: Oświetlenie bagaznika w SW

  1. #1
    cysio
    Gość

    Domyślnie Oświetlenie bagaznika w SW

    Kolejne moje pytanie dotyczy oświetlenia bagaznika w SW. Nie działa i tyle, ktoś może pomóc w tym temacie ?

  2. #2
    piotrek164
    Gość

    Domyślnie

    witaj
    ja się podłącze bo mam to samo sprawdziłem wszystkie bezpieczniki w skrzynce i w schowku i nadał cisza jak po śmierci organisty nawet wyprułem wykładzine w bagażnirku i nic


    jak by ktoś że też np cos to ja so macz spasiba hhihihi

  3. #3
    Madnes7
    Gość

    Domyślnie

    moze zarowka sie spalila :mrgreen: a tak na powaznie to po kabelkach nic sie nie da dojsc :?: moze jakis czujnik otwartek klapy :?:

  4. #4
    djslavko
    Gość

    Domyślnie

    Cześć!
    Temat przerabiałem osobiście na swojej Belli i znalazłem przyczynę braku dwóch światełek: w klapie (takie czerwone) no i po prawej stronie w bagażniku. A mianowicie po spędzeniu w garażu jakiś kilku godzin i wybebeszeniu wszystkiego co miało coś wspólnego z eklektryką znalazłem mały feler: w zamku tzn. tym co po otwarciu jest na górze (klapa) w środku jest mały stycznik (taki cyk cyk, blaszka która zamyka obwód) trzeba mieć dobrą latarkę i zaświecić do środka zamka i będziecie go widzieć. Następnie mały śrubokręt i WD 40 (musicie dobrze popsikać i rozruszać). No i musi działać!!!! Śniedzieje bo ma kontakt z wodą!!!
    Pozdrawiam!!

    PS. dajcie znać czy świeczki ożyły!!!

  5. #5
    piotrek164
    Gość

    Domyślnie

    ooo


    i tu kolego trafiliście chyba w sedno tarczy jutro biore super szustke(taki sprey)polecam i bziukam w zamek ile wejdzie ja pod tapicerką jusz szukałem i przy okazji uruchomiłem zdalnie otwieranie bagażnika hihihi

  6. #6
    cysio
    Gość

    Domyślnie

    I jak tam Piotrek działałeś coś ?

  7. #7
    piotrek164
    Gość

    Domyślnie

    umnie leje więc klimatu sprzyjającego niema jak sie przejaśni to podziałam

  8. #8
    cysio
    Gość

    Domyślnie

    No i wczoraj znalazłem problem. Rzeczywiście jest tam mały wyłacznik ale to nie to było problemem. Odkręciłem osłonę na klapie i wszystko okazało się jasne - przepalony przewód. Generalnie nie ma żadnej filozofii. Jeżeli ktoś ma problem to odkręcajcie atrapę klapy od środka a później juz z górki.

  9. #9
    piotrek164
    Gość

    Domyślnie

    umnie to samo plus permanentny brak fazy czyli niema prądu w kabelku przerwa jest głębiej niewim gdzie

  10. #10
    Tomsi
    Gość

    Domyślnie

    U mnie był włącznik + zaśniedziałe styki. Włącznik kupiłem za 4 zł, ale przykręciłem go do zamka zamka (tak na przyszłość). Ale za nic nie chce zapalić mi się ta mała lampka wewnątrz bagażnika. Sprawdzałem żarówkę, kable i nic. Skąd idzie ten kabel zasilający tą żarówkę?

Podobne wątki

  1. Wewnętrzne oświetlenie + oświetlenie nóg w 156
    Utworzone przez Obi.Wan w dziale 156
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 05-12-2015, 11:34
  2. [159] oświetlenie bagaznika
    Utworzone przez masters85 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 22-11-2015, 12:00
  3. roleta bagaznika
    Utworzone przez ryba w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-08-2015, 20:20
  4. [146] kontrolka bagaznika
    Utworzone przez rysiek63 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 22-08-2012, 17:11

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory