Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Temat: Panowie co mogę jeszcze zrobić z moją alfą

  1. #1
    alfa1965
    Gość

    Domyślnie Panowie co mogę jeszcze zrobić z moją alfą

    Panowie co mogę jeszcze zrobić moja alfa 2.4 jtd na mrozie nie pali kiedyś pisałem o tym problemie wymieniłem czujnik wysokiego ciśnienia pompy dałem do sprawdzenia wtryski trzy sztuki były padnięte zrobiłem je i nic dalej problem masę na aku wyczyściłem świece ok aku nowe co mogę jeszcze zrobić sprawdzić dajcie jakiś pomysł bo ja już nie wiem na kompie czysto czy coś może zamarzać dodam ze pompa daje 300 bar pokazuje to na kompie co jeszcze

  2. #2
    jacek1968
    Gość

    Domyślnie

    Nie pamietam , co wczesniej pisales , ale czujnik polozenia walu sprawdzales ????
    Czy swiece mimo to ze nowe , dzialaja poprawnie ??

  3. #3
    alfa1965
    Gość

    Domyślnie

    czujnik położenia wału nie sprawdzałem bo na kompie nic nie wyświetla z tego co czytałem to na ciepłym silniku jak czujnik pada to jest problem z odpaleniem a na zimnym jet tak samo co do świec mechanik twierdzi ze są ok ale jutro każe mu sprawdzić

  4. #4
    grzes1226
    Gość

    Domyślnie

    ostatnio miałem podobny problem w escorcie mechanicy rozkładali rece auto wogule niepaliło na mrozie a padł główny bezpiecznik od świec wiec moze warto sprawdzic

  5. #5
    jacek1968
    Gość

    Domyślnie

    Sprawdz czy przekaznik od swiec dziala poprawnie , po przekreceniu kluczyka zapala sie kontrolka od grzania swiec na desce ???

  6. #6
    alfa1965
    Gość

    Domyślnie

    kontrolka na desce świeci się i po czterech sek gaśnie na na świecach prąd jest to chyba przekaznik działa bo inaczej go nie moge sprawdzić może ktośmi napisze gdzie znajduje się głuwny bespiecznik świec w alfie

  7. #7
    jacek1968
    Gość

    Domyślnie

    troche chyba za krotko dzialaja te swiece ,jak na mrozna pogode.
    Bezpiecznik od swiec .....patrz na zalaczniki




    Sciagnij sobie z forum instrukcje obslugi , bedziesz mial opis wszystkich bezpiecznikow i przekaznikow

  8. #8
    Użytkownik Romeo Avatar Jony88
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Hucisko-Leżajsk /Dungannon
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 16V '07 190km/425NM'& GT 1.9 16V '07& 156 2.5 V6 '98
    Postów
    3,545

    Domyślnie

    Cytat Napisał jacek1968 Zobacz post
    troche chyba za krotko dzialaja te swiece ,jak na mrozna pogode.
    Bezpiecznik od swiec .....patrz na zalaczniki




    Sciagnij sobie z forum instrukcje obslugi , bedziesz mial opis wszystkich bezpiecznikow i przekaznikow
    Jak ktoś kiedyś już pisał jak zgasnie kontrolka od świec to świece jeszcze grzeją przez chwile jeśki sie oczywiście zapłon trzyma sprawdzałem ten patent u siebie i dużo łatwiej jest auto odpalic w mroźne dni.

  9. #9
    alfa1965
    Gość

    Domyślnie

    panowie chyba cud naładowałem aku nawet nie do końca bo chciałem alfe zaciągnąć do garażu zakręciłem raz i nic drugi raz i odpaliła teraz jest -7st aku mam 78ah-780a może to za mały prąd rozruchowy co myślicie

  10. #10
    MAREK84
    Gość

    Domyślnie

    Ja w 2.4 JTD mam 740A i bez problemu kręci więc myśle że nie w tym tkwi problem.

Podobne wątki

  1. Witam z moją pierwszą Alfą ;)
    Utworzone przez Seraf w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-11-2015, 20:11
  2. Problem z moją Alfą
    Utworzone przez Wincu w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 29-03-2013, 06:42
  3. Problem z moją alfą 2.0 TS
    Utworzone przez krzysiu955 w dziale 156
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 13-12-2011, 23:52
  4. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 17-07-2011, 13:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory