Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: [156] sport wagon strasznie mi skrzypi plastik klapy bagażni

  1. #1
    sebastianms4
    Gość

    Domyślnie [156] sport wagon strasznie mi skrzypi plastik klapy bagażni

    czy jest jakas opcia na weliminowanie tego skrzypienia

  2. #2
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Chyba mam na to radę.. Opisz gdzie to dokładnie piszczy, może coś poradzimy. Mi też tak trzeszczało, i dałem temu radę. Pozdrawiam.

  3. #3
    sebastianms4
    Gość

    Domyślnie

    ciężko mi to okreslic jak by cały plastik od tylniej klapy mam jeszcze jedno pytanie po miedzy skrzynia a silnikiem pokazał mi sie olej to jest2.4jtd czy to jest grosne czy musze to odrazu remontowac

  4. #4
    cysio
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Belfer27
    Chyba mam na to radę.. Opisz gdzie to dokładnie piszczy, może coś poradzimy. Mi też tak trzeszczało, i dałem temu radę. Pozdrawiam.
    Możesz opisać co zrobiłeś?

    Wydaje mi się że trzeszczy, skrzypi cała klapa. Ja miałem podobnie, poprawiłem kąt wkręcania tych bolców gumowo plastykowych ale temat powoli powraca obawiam się i powoli coś słyszę. Tak czy inaczej, aby mieć pewność, wejdź do bagaznika i poproś kogoś żeby cie przewióz i od razu usłyszysz gdzie i co.

  5. #5
    jar.w
    Gość

    Domyślnie [156] trzeszczenie rolety

    Ja tez mam, a raczej miewam problem z trzeszczeniem rolety.
    U mnie wystepuja 2 rodzaje dzwiekow: lekkie trzeszczenie przy skrecaniu (pewnie zwiazane z "pracowaniem" konstrukcji calego samochodu) oraz piszczenie przy pokonywaniu chocby niewielkich nierownosci (czyt."prawie caly czas" - jako, ze to tylko _polskie_ drogi, a i im wyzsza predkosc tym czesciej roleta wchodzi w wibracje).

    Cytat Napisał cysio
    Tak czy inaczej, aby mieć pewność, wejdź do bagaznika i poproś kogoś żeby cie przewióz i od razu usłyszysz gdzie i co.
    Zeby byc pewnym gdzie piszczy postanowilem zaprosic znajomego o wspolna przejazdzke, wczesniej zademonstrowalem mu jak demontuje sie polke rolety. Do tej pory nie wiem, czy to sprawa mrozow, ktore wlasnie przyszly czy moze innego "ulozenia sie" rolety - piski na wertepach zniknely!

Podobne wątki

  1. Alfa Romeo 33 Sport Wagon
    Utworzone przez luke.skywalker w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-09-2012, 08:02
  2. [155] Sport Wagon
    Utworzone przez bikermarek w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 24-03-2010, 09:00

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory