Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: [156] Napinacz paska wielorowkowego

  1. #1
    Mario211
    Gość

    Domyślnie [156] Napinacz paska wielorowkowego

    Prosze aby posiadacze Alfy 156 2,4jtd sprawdzili w wolnym czasie jak zachowuje sie napinacz paska wielorowkowego ,bo u mnie został wymieniony jakies 3 miesiace temu a zauwazyłem ze pracuje (góra-dól)tak jakby był luzny na mocowaniu(chodzi o rolke)Po zdjeciu paska wyglada wszystko ok,ale jade do chorwacji wiec wole zapytac.Z gory dziekuje.Dodam ze mój majster stwierdził ze to naturalne,bo taka jego rola,ale nie jestem przekonany!!!

  2. #2
    ViP Romeo Avatar peteja_43
    Dołączył
    11 2007
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Auto
    AR 166 2.4JTD 2001r.
    Postów
    583

    Domyślnie

    Witam sprawdz koło pasowe tam jest guma mnie ta guma sie rozpoiła na 1/3 długości koła i napinacz wciąz pracował i wydawał takie metaliczne dzwięki.

    Alfa i jej ochroniarz

  3. #3
    Arek 146
    Gość

    Domyślnie

    U mnie to samo napinacz nowy, rolka napinająca nowa, pasek nowy, a też napinacz chodzi góra dół

  4. #4
    forca
    Gość

    Domyślnie

    witam. ostatnio jak odpaliłem swoją to słyszałem coś obrzydliwego pod maską. jak bym wysypał garść śrubek na motor. troche pasek klinowy wariuje. ponoć napinacz. mam juz zakupiony nowy po wymianie dam raport

  5. #5
    alfin
    Gość

    Domyślnie Alfa Romeo 156 Napinacz paska wieloklinowego - Awaria koszt naprawy 4 tys PLN

    Alfa Romeo 156 Napinacz paska wieloklinowego - Awaria koszt naprawy 4 tys PLN - Witam, kupiłem alefe 156 1.6 TS rok 1998 przebieg 170 tys stan auta idealny po przejechaniu 1000 km od kupna uszkodzi się pasek kilowy jak się okazało wina były rolki napinacza itp mechanik stwierdził ze miałem pecha uszkodził sie zawory itp przestawiło się coś ( nie znam sie na tym ) silnik nie odpalił już więcej - serwis wycenił naprawę na 8 tys zl za auto płaciłem 6 tys mechanik wycenił naprawę na 4 tys zl regenercja glowicy 1200 zl jedna czesc paska klinowego to koszt 500 zl tak się wszytko uzbierało i wyszło prawie 4 tys zł co mi teraz zostaje naprawić auto i nim jeździć do końca

Podobne wątki

  1. [155] napinacz paska wielorowkowego diesel
    Utworzone przez malymariusz w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 16-01-2016, 08:22
  2. Napinacz paska wielorowkowego V6
    Utworzone przez ozman w dziale 166
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 28-01-2015, 22:07
  3. napinacz paska wielorowkowego 2.4 150km
    Utworzone przez KrystianoCC w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2013, 19:23
  4. [164] Napinacz paska wielorowkowego
    Utworzone przez NOE w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-01-2008, 23:46

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory