Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Temat: gdzie kupie wariator w lubuskim lub wielkopolskim

  1. #11
    Użytkownik Rowerzysta Avatar DRACUS666
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    zielona góra okolice
    Auto
    156 JTD
    Postów
    86

    Domyślnie

    wszysko dobrze tylko że ja na niedzielę potrzebuje bo od pn mój mechanik jedzie znowu za gramanice skompletowałem rolke pasek napinacz pompe i uszczelniacze zaworowe to przy okazji jak już wariata wymieniam czy zapomniałem o czyms jeszcze?

  2. #12
    Użytkownik Znawca Avatar darek2116
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Bedzin
    Auto
    164 Super 3.0 V6 12V
    Postów
    1,536

    Domyślnie

    jak uszczelniacze zaworowe to jeszcze uszcezlke głowicy i śruby by sie przydały
    wyrobi się za niedziele?no i blokady musi mieć
    za pózno się obudziłeś z tym troche na jakąś wysyłke etc

  3. #13
    Użytkownik Rowerzysta Avatar DRACUS666
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    zielona góra okolice
    Auto
    156 JTD
    Postów
    86

    Domyślnie

    powiem tak wiem że póżno ale sklep który miał mieć wszystko zawiódł nie miał wariata jednak ehh a mechaników tutaj to ze świecą do alfy 50 km jade by ją oddać do naprawy , ma blokady klucz do wariata do napinacza czujnik zegarowy i wszystko co trza wystawia oczywiscie FV na życzenie klienta. Gumki zaworowe wymienisz jak zdejmiesz wałek bez problemu wprowadzając ciśnienie do komory około 6 bar to tak dla jasności że główki nie tyka , wczoraj byłem w aso nagórscy pod poznaniem 680 pln po 15 procentowym rabacie dodatkowo oprowadził mnie właściciel po salonie i pokazał spidera cabrio z 1962 jedyny w polsce bynajmniej tak mówił dwa wałki rozrzadu na solexach , gulie i dwa inne nie pamiętam nazwy wiemm że z 1972 r wyglądała jak ta z górnego lewego okna forum z tymi potrójnymi światłami miała 280 km/h i była wy......bana na max wszystkie w skórze czerwone i jeszcze 5 litrowy potwór którego składają też alfa z chyba 58 roku .Co do wariatora wiem że dużo ale czas nagli w niedziele rano stawiam bo w przyszłym tyg za granice lece czasu mało a auto na wczoraj potrzebne a mechanik w pn wyjeżdza znowu a tu nie ma nikogo mądrego same paproki albo po 600 chcą za wymiane mnie będzie kosztować 240 plus vat lub bez wat cena łączna rozrzad z pompą i uszczelniaczami 395 wariat 680 mechanik 240 dodatkowo skrzynie wymieniam dziś na tę z 2 litrowej będzie mułowatrze auto ale cichsze na piątym biegu bynamniej tak mi się wydaje

Podobne wątki

  1. [147] Pilnie kupie wariator AR 147 1.6 TS
    Utworzone przez GregoR w dziale Kupię części
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-01-2015, 15:37
  2. gdzie kupie tanio wariator
    Utworzone przez gechu w dziale 156
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 16-06-2012, 21:46

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory