Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy 123456789
Pokaż wyniki od 81 do 87 z 87

Temat: Pękanie głowicy w 2.4 jtdm

  1. #81
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar MikeDraven
    Dołączył
    05 2016
    Mieszka w
    Bogatynia
    Auto
    brak
    Postów
    794

    Domyślnie

    Cytat Napisał radsky Zobacz post
    Umów się z ze sprzedającym, spiszcie umowę , że zwróci Ci kasę jak zrobisz 1000km bez najmniejszego problemu. Pociśnij zdrowo. A tak BTW: uważaj na "szwajcara". On już był w serwisie i dostał wycenę....

    Ahh... Żona.... one kochają 159 nie dziwię się... znam to z autopsji. Powiedz Żonie, że być może doprowadzenie do stanu używalności będzie ją kosztowało 15x butów Hilfingera. Może zmieni zdanie. Moja nie zmieniła, usprawniam to padło taniej. A buty kupuje nadal....
    Wieczny hate na Alfę. Nie rozumiem po co jesteś na tym forum? do nabijania bezsensownych postów? Przesiadaj się na swoją zajebistą b3 i przestań p...lic Poza tym tak to jest jak totalny amator kupuje auto i później narzeka jaka to padaka. Ale sorry zapomniałem ,że "wieśwageny" się nie psują
    Ostatnio edytowane przez MikeDraven ; 12-10-2017 o 09:02
    "Nie możesz nazywać siebie prawdziwym miłośnikiem motoryzacji jeśli nigdy nie miałeś Alfy Romeo" - Jeremy Clarkson

    Pomogłem? Dodaj punkt reputacji (gwiazdka pod postem)

  2. #82
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar pushq
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    AR 159 2.4 JTDm
    Postów
    881

    Domyślnie

    Cytat Napisał radsky Zobacz post
    Umów się z ze sprzedającym, spiszcie umowę , że zwróci Ci kasę jak zrobisz 1000km bez najmniejszego problemu. Pociśnij zdrowo. A tak BTW: uważaj na "szwajcara". On już był w serwisie i dostał wycenę....

    Ahh... Żona.... one kochają 159 nie dziwię się... znam to z autopsji. Powiedz Żonie, że być może doprowadzenie do stanu używalności będzie ją kosztowało 15x butów Hilfingera. Może zmieni zdanie. Moja nie zmieniła, usprawniam to padło taniej. A buty kupuje nadal....
    Po prostu następnym razem jak będziesz szukał auta na allegro, to nie dawaj „Sortuj od: Najtańszych” i nie będziesz miał takich problemów. Taka rada na przyszłość


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Demokracja jest zdobywaniem wolności dla siebie kosztem wolności innych, podstawianiem jednej normy przymusowej, na miejsce drugiej.

  3. #83
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar khazar
    Dołączył
    10 2015
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    159 SW 1.9 JTDm 8V
    Postów
    691

    Domyślnie

    Cytat Napisał radsky Zobacz post
    Umów się z ze sprzedającym, spiszcie umowę , że zwróci Ci kasę jak zrobisz 1000km bez najmniejszego problemu. Pociśnij zdrowo. A tak BTW: uważaj na "szwajcara". On już był w serwisie i dostał wycenę....

    Ahh... Żona.... one kochają 159 nie dziwię się... znam to z autopsji. Powiedz Żonie, że być może doprowadzenie do stanu używalności będzie ją kosztowało 15x butów Hilfingera. Może zmieni zdanie. Moja nie zmieniła, usprawniam to padło taniej. A buty kupuje nadal....
    Na jakim świecie Ty żyjesz, jakbym usłyszał taką propozycję od kupującego, wyśmialbym go i wygonił. Zrobiłem już 60 000 km swoim padłem i nic, więc może jak nie znasz się kompletnie na motoryzacji i kupujesz szroty, to nie będziesz doradzał tu innym?

  4. #84
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AlfaRomeo Brera 2.4 / Stelvio MY20
    Postów
    1,612

    Domyślnie

    Panowie - po co się ciśnieniujecie? Wiem, że każdego szlag trafia od ciągłego pitolenia że alfa się psuje... ale przecież sami wiecie, że w wielu miejscach alfa mogłaby być lepsza. A tłumaczenie - że inne też się psują, mnie na przykład nie przekonuje. Wolę już mówić - znam słabości alfy, ale mimo wszystko wolę dokładać do takiego samochodu niż dokładać do innego smutnego samochodu. Tak chyba uczciwiej no nie?

  5. #85
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Inny
    Postów
    164

    Domyślnie

    Cytat Napisał pushq Zobacz post
    Po prostu następnym razem jak będziesz szukał auta na allegro, to nie dawaj „Sortuj od: Najtańszych” i nie będziesz miał takich problemów. Taka rada na przyszłość


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Hahahaha to dobre .

  6. #86
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar khazar
    Dołączył
    10 2015
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    159 SW 1.9 JTDm 8V
    Postów
    691

    Domyślnie

    Cytat Napisał mateuszszar Zobacz post
    Panowie - po co się ciśnieniujecie? Wiem, że każdego szlag trafia od ciągłego pitolenia że alfa się psuje... ale przecież sami wiecie, że w wielu miejscach alfa mogłaby być lepsza. A tłumaczenie - że inne też się psują, mnie na przykład nie przekonuje. Wolę już mówić - znam słabości alfy, ale mimo wszystko wolę dokładać do takiego samochodu niż dokładać do innego smutnego samochodu. Tak chyba uczciwiej no nie?
    Ja po prostu mam dosyć wynaturzeń jakiegoś cwaniaczka, który w każdym temacie piszę, że [notranslate]Alfa[/notranslate] to złom i pancerny Golf 3 jest super... a on jako super fachowiec w życiu nie kupiłby Alfy, (ale weź tu babie wytłumacz). Po prostu przypomina jak żywy specjalistę z plakiem w dłoni, w skórkowej kamizelce Bomber, sprzedający bezusterkowe niemieckie samochody do 10k - "bo kiedyś, to robili auta". Nie wiem co gorsze: brak podstawowej wiedzy technicznej i kupno takiego gruza, czy może wiedząc że to gruz, być tak pod pantoflem, aby musieć kupić to auto.

  7. #87
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AlfaRomeo Brera 2.4 / Stelvio MY20
    Postów
    1,612

    Domyślnie

    Też tego nie lubię, ale po co dolewać oliwy? Nie sobie napisze swoje (moderator zawsze może wypierdzielić wpis - jeśli nic konkretnego nie wnosi). Szkoda, że [MENTION=75468]radsky[/MENTION] trafił na parcha. Prawdopodobnie na własne życzenie, bo przecież nikt z forum mu nie odsprzedał. Kupił co chciał - lub co umiał kupić. Ot cała filozofia. Teraz próbuje się dowartościować, że wszystkie takie są. A niech sobie tak myśli.

    Wiadomo, że samochody z '90 były wytrzymalsze, nikomu nie trzeba tłumaczyć. Sam mam w domu Punto I, które jest u nas od nowości - w tym momencie ma przelatane chyba 390tys km. i wszystko śmiga jak należy. Sanki nie korodują, z blachy to tylko tylna klapa. No i super. Nic się nie psuje - bo z drugiej strony nie ma co. A nie - zepsuła się korba od tylnich drzwi - przednie były już elektryczne (czyli tak, jak teraz jest sprzedawana opel insignia! w standardzie . To tak prosta konstrukcja, że nie ma się co zepsuć. Więc kjk ktoś chce jeździć starym gratem - proszę bardzo. Części tanie jak barszcz.

Podobne wątki

  1. regeneracja głowicy T.S.
    Utworzone przez cinas w dziale 156
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 07-04-2017, 14:38
  2. [MiTo] Pękanie alternatora
    Utworzone przez Flar w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 01-01-2017, 16:04
  3. Śruby do głowicy 1.7 16V
    Utworzone przez Tomakt w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 24-05-2013, 09:50
  4. [159] Wymiana uszczelki głowicy - 2.4 JTDm
    Utworzone przez TriXter w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 03-01-2013, 11:15
  5. 1,9 jtdm 16v metaliczne stuki w głowicy
    Utworzone przez andrzejm36 w dziale GT
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 18-05-2012, 19:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory