Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy 123456789
Pokaż wyniki od 81 do 84 z 84

Temat: Nawigacja 159

  1. #81
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2018
    Mieszka w
    3-city
    Auto
    AR 159 2.0 JTDM 200KM
    Postów
    51

    Domyślnie

    No właśnie, w cenie 1/3 auta Może ktoś próbował? Jeżdżę już 2 miesiąc w ciszy i wariuje bo słyszę każdy trzeszczący plasticzek, każde brzęknięcie i każdy szelest
    Może wiecie jak podłączyć nawigacje na "stole" bez podłączenia do kompa w aucie aby posprawdzać ścieżki?

  2. #82
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    04 2017
    Auto
    Alfa romeo
    Postów
    840

    Domyślnie

    Na OLX była ostatnio oferta sprawnej nawigacji po lifcie, razem z B&M za 450 zł.
    Nie wiem do kogo to nosisz do naprawy, ale jak elektronik z tym sobie nie potrafi poradzić, to lepiej zmień elektronika.

  3. #83
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2018
    Mieszka w
    3-city
    Auto
    AR 159 2.0 JTDM 200KM
    Postów
    51

    Domyślnie

    Zgadza się była... ale z niedziałającym czytnikiem karty z mapami. Po za tym ta co mam jest w idealnym stanie, wszystko (po za dźwiękiem) działało "na dotyk" więc docelowo chciałbym ją naprawić.
    OK może elektronik jest słaby ale jest blisko i w sumie tylko on się podjął tego a dzwoniłem do kilku... dpar masz jakiś sprawdzony sposób? Pomożesz? Ta cisza mnie wykańcza, dzisiaj coś zaczęło delikatnie popiskiwać na nierównościach w drzwiach pasażera....zwariuje

  4. #84
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2020
    Auto
    AR SW 159 2.4 JTDm Q4
    Postów
    104

    Domyślnie

    Nie chce tworzyć nowego tematu ale mam dwa pytania, posiadam nawigację magentii marelii z radiem.
    1. Po włączeniu radia bez kluczyka w stacyjce radio wyłącza się bodajże po 20min. Wiem, że to takie zabezpieczenie ale da się to jakoś wyłączyć albo zmienić czas po którym ma się ono automatycznie wyłączyć??
    2. Czy jest taka możliwość, że gdy wyłączam silnik przyciskiem start/stop to żeby np został zapłon albo samo radio włączone?? Gdzieś kiedyś przeczytałem w "internetach", że wystarczy podczas wyłączania silnika wcisnąć sprzęgło wtedy silnik zostaje zgaszony ale zapłon zostaje, jednak u mnie to nie działa.

Podobne wątki

  1. Nawigacja
    Utworzone przez patrykbzg w dziale 147
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 09-09-2013, 19:00
  2. [159] Nawigacja
    Utworzone przez ryki67 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 05-03-2012, 14:53
  3. AR 166 nawigacja
    Utworzone przez marcin1135 w dziale 166
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 13-04-2007, 19:19

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory