Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Temat: radio navi

  1. #1
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTD 180 km
    Postów
    27

    Domyślnie radio navi

    Witam,

    Mam kilka pytań odnośnie radia z NAVI

    1. Czy radio z kolorowym wyświetlaczem na wejście na wzmacniacz,

    2. Skąd można załatwić mapę polski oraz inne mapy, albo najlepiej sciągnać jak to możliwe,

    3. Jeżeli chciałoby się korzystać z z zestawu głośnomówiącego to czy trzeba przekładać kartę sim, czy lepiej zrobić duplikat,

    pozdrawiam

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    09 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    159 SW 2.4 JTDm 200KM
    Postów
    49

    Domyślnie

    AD. 3 nie zrobisz działającego duplikatu jak zrobisz nową kartę to stara przestaje działać.

  3. #3
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Ad.1
    Na dodatkowy wzmacniacz jest WYJŚCIE

    Ad.2
    Kupić, bądź użyć szukajki na chomiku. Mapy RT3 wymagają aktualizacji Connect Nav do wersji 12.3.
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  4. #4
    Użytkownik Znawca Avatar kowal78
    Dołączył
    04 2013
    Mieszka w
    100lica
    Auto
    AR 159 Q-tronic 2009
    Postów
    1,329

    Domyślnie

    Można zrobić kartę klon, np. w Tmobile. Działają obie, ale nie jednocześnie. Więc jeśli chcemy korzystać z tel. w navi, trzeba wyłączyć komórę i odwrotnie.
    Jeśli chodzi o mapy poszukaj jest temat o tym w dziale 159, tam się dowiesz gdzie szukać map.

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Diabełek
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    159 '06 2.2JTS, Brera '07 2.2JTS, Spider '06 2.2JTS, Mito QV '10 1.4TB
    Postów
    87

    Domyślnie

    Ad. 1 Tak ma miejsce na wzmacniacz
    Ad. 2 Z chomika- marqo2008- hasło alfa159
    Ad. 3 Nie zgodzę sie z przedmówcą misiakelek- nie wiem w jakiej sieci masz obecnie telefon, ale ja mam w Tmobile, a jeszcze wczesniej w Erze i zawsze była możliwośc otrzymania 2 kart z jednym numerem- "ERA/Tmobile Tandem". Zawsze działa ta karta która ostatnia logowała się do systemu- czyli ta z której wykonujemy połączenie. Idealna opcja do Alfy 159 z ConnectNav+

  6. #6
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Wolsztyn
    Auto
    159 SW 2.4 JTD Q-Tronic
    Postów
    1,622

    Domyślnie

    Cytat Napisał Diabełek Zobacz post
    Ad. 3 Nie zgodzę sie z przedmówcą misiakelek- nie wiem w jakiej sieci masz obecnie telefon, ale ja mam w Tmobile, a jeszcze wczesniej w Erze i zawsze była możliwośc otrzymania 2 kart z jednym numerem- "ERA/Tmobile Tandem". Zawsze działa ta karta która ostatnia logowała się do systemu- czyli ta z której wykonujemy połączenie. Idealna opcja do Alfy 159 z ConnectNav+
    Też się nie zgodzę. Sam posiadam kartę Tandem, jedna jest w aucie druga w telefonie. Nie jest tak że działa ta która logowała się ostatnia w systemie, kartę tandem trzeba aktywować kodem - 9600 i telefon.
    Wkurzające jest tylko to że jak wychodzisz z auta trzeba zrobic to samo na komórce.

  7. #7
    Użytkownik Znawca Avatar olo_84
    Dołączył
    06 2013
    Auto
    Alfa 159 16V 150KM Distinsive SW 2006
    Postów
    1,850

    Domyślnie

    O kurcze z ta karta Tmobile to nie wiedziałem ze taki manual trzeba kręcić. Sam chciałem te kartę sobie sprawić ale trzymała mnie umowa z Orange. Ostatecznie założyłem nokia ck 200 i jest super wyświetlacz przykleiłem nad lusterkiem wstecznym. Polecam

    Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

    Dodano po 6 minutes:

    Z tym wzmacniaczem to powaga jest wyjście? Chodzi mi czy da się zamontować inny nie fabryczny. Jeśli tak to gdzie bo jak montowalem zestaw nokia ck 200 to nie widziałem nic poza fabrycznymi złączkami które zresztą były zajete

    Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez olo_84 ; 21-11-2014 o 10:06 Powód: Dodano
    EGR - OFF
    klapki - OUT
    DPF - ON

  8. #8
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTD 180 km
    Postów
    27

    Domyślnie

    ja mam w orange. Pytam o to wszystko bo zastanawiam się czy zostawić to radio czy kupić dobrą stację multimedialną. gdybym miał zwykłe radio nie miałbym tego problemu

  9. #9
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Wolsztyn
    Auto
    159 SW 2.4 JTD Q-Tronic
    Postów
    1,622

    Domyślnie

    Cytat Napisał bonaventura013 Zobacz post
    ja mam w orange. Pytam o to wszystko bo zastanawiam się czy zostawić to radio czy kupić dobrą stację multimedialną. gdybym miał zwykłe radio nie miałbym tego problemu
    Jak masz kase na zbyciu i kogoś chętnego na orginalną Navi tak bym właśnie zrobił. Karta Tandem jest troche upierdliwa bo jak zapomnisz wybrać kod połączenia trafiają w kosmos(zdarza się że "abonent jest niedostępny") dlatego moja Pani się na mnie wk... że mam ciągle tel wyłączony

  10. #10
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Diabełek
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    159 '06 2.2JTS, Brera '07 2.2JTS, Spider '06 2.2JTS, Mito QV '10 1.4TB
    Postów
    87

    Domyślnie

    Cytat Napisał jasio79 Zobacz post
    Też się nie zgodzę. Sam posiadam kartę Tandem, jedna jest w aucie druga w telefonie. Nie jest tak że działa ta która logowała się ostatnia w systemie, kartę tandem trzeba aktywować kodem - 9600 i telefon.
    Wkurzające jest tylko to że jak wychodzisz z auta trzeba zrobic to samo na komórce.
    A ja też sie nie zgodzę. U mnie działa ta która się ostatnia logowała. To znaczy- nie musze wstukiwac zadnego kodu. Po prostu wystarczy wykonac jakiekolwiek połaczenie z numwru który ma być w danym momencie aktywny. Tak to działa u mnie. Zarówno dawniej w Erze jak i obecnie w Tmobile.

    Dodano po 4 minutes:

    Do tego jesli mamy aktywna w Alfie, a wychodząc z niej i gaszac samochod, a zapominając zalogować komórkę która mamy w kieszeni (lub smartphona- w plecaku ) faktycznie bedziemy niedostepni i nikt sie do nas nie dodzwoni. Ale to trwa maxymalnie 15 do 30min. Sieć po tym czasie sama nas zaloguje na włączonym telefonie. Tak więc nie będziemy niedostepni przez cały dzień...
    Ostatnio edytowane przez Diabełek ; 21-11-2014 o 22:25 Powód: Dodano

Podobne wątki

  1. radio z navi do 147
    Utworzone przez Kamil_K w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-08-2014, 09:27
  2. Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 05-04-2014, 07:27

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory