Strona 13 z 14 PierwszyPierwszy ... 34567891011121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 139

Temat: Cyfrowa zmieniarka Alfa Romeo 159 - Radio z Navi

  1. #121
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Butch
    Dołączył
    09 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 159 SW 1.75 tbi, AR MiTo 1.4 TB 155 KM
    Postów
    734

    Domyślnie

    tak, będzie można zmieniać. zmieniarka może nie pasować, zależy do jakiego auta jest przeznaczona, najlepiej kupić dedykowaną do Alf

  2. #122
    Użytkownik Świeżak Avatar Rejuvenate
    Dołączył
    06 2015
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 159 AT 1.9 JTDm 150KM
    Postów
    66

    Domyślnie

    Czy podłączył ktoś z Was zmieniarkę cyfrową w miejsce zmieniarki w bagażniku ? Wdziałem w poprzednich postach, że ktoś coś takiego chciał zrobić ale niewiem jak to w końcu wyszło ?

    Mam alfę z końcówki 2007 roku z nawigacją nav connect i zmieniarkę blaupunkt w bagażniku.

    Najchętniej wymontowałbym tą zmieniarkę i zamontował w bagażniku cyfrową


    Zainteresowałem się zamianą zmieniarki po tym jak dziś podczas słuchania mp3 z CD (płyta w nawigacji) głośniki zaczęły skrzypieć ? trzeszczeć... myślałem, że się zniszczyły ale jak przełączyłem na radio FM to działały normalnie... albo płyta się zniszczyły jakimś dziwnym trafem albo laser padł ?

  3. #123
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    03 2016
    Mieszka w
    Łódź/Sieradz
    Auto
    159 2.4 SW jtdm+ Q-Tronic 2007 HIGH
    Postów
    132

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rejuvenate Zobacz post
    Czy podłączył ktoś z Was zmieniarkę cyfrową w miejsce zmieniarki w bagażniku ? Wdziałem w poprzednich postach, że ktoś coś takiego chciał zrobić ale niewiem jak to w końcu wyszło ?

    Mam alfę z końcówki 2007 roku z nawigacją nav connect i zmieniarkę blaupunkt w bagażniku.

    Najchętniej wymontowałbym tą zmieniarkę i zamontował w bagażniku cyfrową


    Zainteresowałem się zamianą zmieniarki po tym jak dziś podczas słuchania mp3 z CD (płyta w nawigacji) głośniki zaczęły skrzypieć ? trzeszczeć... myślałem, że się zniszczyły ale jak przełączyłem na radio FM to działały normalnie... albo płyta się zniszczyły jakimś dziwnym trafem albo laser padł ?
    Po co w bagazniku jak mozna w schowek wrzucic, ja mam w schowku
    Zapraszam do oceny i komentowania mojego samochodu w tym wątku!

    http://www.forum.alfaholicy.org/nasze_belle/142866-159_sw_2_4_20v_blu_oltmare_storczycki.html

  4. #124
    Użytkownik Świeżak Avatar Rejuvenate
    Dołączył
    06 2015
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 159 AT 1.9 JTDm 150KM
    Postów
    66

    Domyślnie

    Bo chciałem tylko wypiąć starą zmieniarkę CD i wpiąć nową cyfrową, bez wyjmowania radia i przeciągania kabli do schowka.

  5. #125
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar hagi
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    kujawsko - pomorskie
    Auto
    159 2,4 JTDm
    Postów
    510

    Domyślnie Cyfrowa zmieniarka Alfa Romeo 159 - Radio z Navi

    Pytanie do osób które mają Connect Nav i Dension Lite lub Lite BT lub fabryczną zmieniarkę. Czy u Was CN+ potrafi w CDC przełączyć track 99 na 01? Czy po 99 jest 1 czy po 99 nie można już nic przełączyć. Pytam gdyż mam wersje z BT i przy połączeniu bt cdc wchodzi na track 99. Tak ma być. Jednak nie mogę wówczas włączyć kolejnego utworu gdyż 99 jest ostatnim trackiem. Nie można też odebrać tel guzikiem gdyż odbieranie następuje przez przyciśnięcie przycisku następnego utworu. Oczywiście można to obejść ( shuffle) lub w inny sposób i mam to opanowane ale wkurza mnie to klikanie. Napisałem na support Dension i odpisali mi że z moim CN+ jest coś nie tak gdyż oni testowali i po 99 tracku przełącza na 01. Nie wierzę. Myśle że CN ma taka cechę i tak działa wiec zaproponowałem im żeby po połączeniu BT wchodził na track np 50 a nie 99.
    Ostatnio edytowane przez hagi ; 08-09-2017 o 15:02

  6. #126
    Użytkownik Rowerzysta Avatar takpoprostu
    Dołączył
    09 2013
    Mieszka w
    Czarnków
    Auto
    159 SW 1,9 jtdm 16v 2006r
    Postów
    461

    Domyślnie

    A mam jeszcze dwa pytanka dot. Densiona lite BT:

    1. Dlaczego jak puszczę muzykę po BT czy też pendrajw to connectnav zaczyna buczeć jak by chodził napęd CD mimo że nie ma w środku płyt ? Troszkę ten szum irytuje. Jak gra radio ciszej słychać jak ConnectNav szumi. Nie w głośnikach - szumi samo radio. I ten szum juz zostaje nawet jak włącze FM. Pomaga tylko wyłączenie i włączenie radia.

    2. Czy gdy strumieniujesz muzykę przez BT też masz tak że nie zawsze działają klawisze następnego lub poprzedniego utworu ? Po prostu jak by się zawieszały... I pokazuje cyrk na wyświetlaczu... Skaczą utworu od 1 do 99.

    Z góry dzięki za pomoc!
    Ostatnio edytowane przez takpoprostu ; 11-07-2018 o 23:12
    Alfa Romeo

    145 2.0 TS --> 156 2.0 TS --> 156 lift 2.0 JTS --> 159 1.9 JTDM

  7. #127
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar MatiMatteo
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Konin
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm
    Postów
    677

    Domyślnie

    Odgrzewam temat, mam oryginalne radio z MP3. Czy po zamontowaniu cyfrowej zmieniarki, będę musiał wymusić tryb pracy zmieniarki w radiu?

  8. #128
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Kraśnik
    Auto
    Alfa romeo 159 2.4 200km 2006r
    Postów
    20

    Domyślnie

    Panowie mam 9 z bose i wyrzucilem connect nav i dalem normalne radyjko zeby sie bawic dźwiękiem w aucie. Ori slabo gra + nie ma wejscia na subwoofer. Po podpieciu radia musialem wzmacniacz bose podpiac pod prad gdyz nie bylo dźwięku, gdy już to zrobiłem nie działa mi jeszcze radio tak jakbym musial podpiąć kabel wzmacniacza anteny tez pod + który to kabel?

  9. #129
    Użytkownik Świeżak Avatar krystiano1997
    Dołączył
    04 2017
    Mieszka w
    Wieruszów
    Auto
    AR 159 1.9 JTD
    Postów
    165

    Domyślnie

    Czy taka zmieniarka podejdzie do zwykłego radia bez MP3? https://allegro.pl/bluetooth-usb-aux...546858697.html

  10. #130
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.4 jtdm
    Postów
    31

    Domyślnie

    Właśnie jestem po montażu DENSION GATEWAY LITE BT do radia z navi i wszystko działa. Zarówno muzyka z pendrive, nawet bez nazywania folderów, jak i po kablu z AUX.

Podobne wątki

  1. Radio 147 navi tel zmieniarka nie ogarniam
    Utworzone przez Bartek_z_147 w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 18-01-2015, 16:06
  2. [Sprzedam] Cyfrowa Zmieniarka USB-CARD SD Wszystkie fabryczne radia prócz ICS Alfa 166
    Utworzone przez Pawlus873 w dziale Pozostałe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-09-2014, 18:50
  3. zmieniarka cyfrowa mp3
    Utworzone przez misza w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-12-2011, 23:02
  4. Cyfrowa zmieniarka MP3
    Utworzone przez feecle w dziale 166
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 01-03-2011, 16:10

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory