Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: zgarniacz wody !

  1. #1
    Użytkownik Rowerzysta Avatar sAweK
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Kalisz
    Auto
    AR 159 1.9 JTDm 8V 120 km.
    Postów
    310

    Domyślnie zgarniacz wody !

    Witam wszystkich

    Po tak długim czasie znów muszę prosić was o pomoc !
    A więc tak jakiś okres temu moja alfa uległa kolizji z pracownikiem Tesco który nie zachował ostrożności i wjechał wózkami w bok mojego pojazdu po rozmowie z tak nie uprzejmym człowiekiem który twierdził że to moja wina a nie jego i twierdząc że policja przyzna mu rację nie pozostało nic innego jak ja wezwać (dobrze ze policja w miarę szybko przyjechała bo facet by skończył na intensywnej terapii ) . Policja jednoznacznie uznała jego winę i ukarał go mandatem karnym. Wracają do problemu po odzyskaniu odszkodowania za prowadziłem auto do lakiernik wszystko zrobione idealnie zero śladu na aucie lecz został mały mankament lakiernik zdejmując uszczeli/listwy/zbieracze bo różnie są nazywane jedna z nich uszkodził na prawych przednich drzwiach a dokładniej jak ja ściągał to po pierwsze zrobił z niej "rogala" tu aż tak wielkiej tragedii niema ale przy końcu drzwi koniec listwy się unosi na 0.5 cm co bardzo mi się w oczy wrzuca :/ następnie listwa musiała mu się wykrzywić i nie równo przylega do karoserii w takim sensie że wszędzie ładnie leży a na środku jest bardziej wciągnięta :/ i tu moje pytanie do was bo dzisiaj ja zdemontowałem z auta ale nie mam pomysłu jak ja wyprostować aby ładnie leżała jak przed kolizja ?? Z góry dziękuję za odpowiedzi pozdrawiam

  2. #2
    Użytkownik Pasjonat Avatar jahu
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia Veloce Q4, GT 1300 Junior (1.75)
    Postów
    3,427

    Domyślnie

    Ja po prostu kupiłem nową. Pomimo sporych chęci nie udało mi się starej uratować.

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar MikeDraven
    Dołączył
    05 2016
    Mieszka w
    Bogatynia
    Auto
    brak
    Postów
    794

    Domyślnie

    Potwierdzam. Listwa odksztalcona jest już nie do uratowania. Jak byś nie kombinował to nie będzie już miała takiego kształtu jak założona fabrycznie. Miałem tak w poprzednim aucie i nie dało rady nic zrobić :-(

  4. #4
    Użytkownik Rowerzysta Avatar sAweK
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Kalisz
    Auto
    AR 159 1.9 JTDm 8V 120 km.
    Postów
    310

    Domyślnie

    Jutro zrobię jeszcze jedno podejście zobaczymy co będzie a po ile chodzą takie nowe bo sprawdzałem w intercars ale nie podano ceny z góry dzięki

  5. #5
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar MikeDraven
    Dołączył
    05 2016
    Mieszka w
    Bogatynia
    Auto
    brak
    Postów
    794

    Domyślnie

    https://www.fiat-autoparts.com/pl możesz sprawdzić tutaj, aczkolwiek ceny są sporo zawyżone pozdrawiam

  6. #6
    Użytkownik Pasjonat Avatar jahu
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia Veloce Q4, GT 1300 Junior (1.75)
    Postów
    3,427

    Domyślnie

    Cytat Napisał MikeDraven Zobacz post
    https://www.fiat-autoparts.com/pl możesz sprawdzić tutaj, aczkolwiek ceny są sporo zawyżone pozdrawiam
    Dlatego lepiej kupować gdzie indziej – autosklep24 lub jakieś zaprzyjaźnione ASO z dobrym rabatem (ja korzystam z oferty ASO Fiata w Świdnicy, dają ceny nie do pobicia).

  7. #7
    Użytkownik Świeżak Avatar jarek845693
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    GLIWICE
    Auto
    AR 159 1.9JTD 8V 2007r.
    Postów
    91

    Domyślnie

    Tak z ciekawości co to jest ten zgarniacz wody?

    Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

  8. #8
    Użytkownik Rowerzysta Avatar sAweK
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Kalisz
    Auto
    AR 159 1.9 JTDm 8V 120 km.
    Postów
    310

    Domyślnie

    Różnie to kolego nazywają zbieracz/listwa/uszczelka jest to ta listwa co idzie od stron zewnętrzne auta pod oknem w drzwiach. Dzisiaj miałem panowie pojeździć po sklepach i po pytać no ale uchodzę za człowiek który ma niebywałe szczęście i potrafi złapać dwie gumy od razu wiec czas spędziłem dzisiaj w garażu przy tylnich oponach :/ jutro postaram się pojeździć po sklepach i zobaczyć cenowo jak to stoi

  9. #9
    Użytkownik Rowerzysta Avatar sAweK
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Kalisz
    Auto
    AR 159 1.9 JTDm 8V 120 km.
    Postów
    310

    Domyślnie

    Witam jednak udało się dostać zbieracz w super stanie za 30 zł (stan jak nowy) zostaje montaż ale dla pewności ściągnę lusterko aby nie popełnić takiego błędu co lakiernik pozdrawiam i dziękuję wszystkim za pomoc

Podobne wątki

  1. chłodnica wody
    Utworzone przez szefo79 w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-11-2013, 19:15
  2. wąż wody!!!
    Utworzone przez arekS18l w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-03-2011, 20:09
  3. Podgrzewacz wody
    Utworzone przez dbh w dziale 156
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 28-10-2010, 14:15
  4. Pompa Wody
    Utworzone przez WUJ LEDI w dziale 166
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 02-03-2010, 18:17

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory