Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 56

Temat: Przekładka 159 UK na PL

  1. #41
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    [MENTION=114]Belfer[/MENTION], w tym temacie jest tyle niedomówień ze strony autora, że szkoda w ogóle podnosić rękawicę.
    Poziom tego forum spada na dno.
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  2. #42
    ZBANOWANY Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2016
    Auto
    Alfa
    Postów
    21

    Domyślnie

    Cytat Napisał Belfer Zobacz post
    Do tego jakieś mrzonki o ASO i przeglądzie
    Hmm, a na czym miałyby polegać te "mrzonki", czyżby w ASO również pracowali fachowcy, którzy Tobie, jak widzę, z zawodu belfrowi, no pięt nie dorastają - no guru wiedzy o przekładkach, że innych ważkich dziedzin życia nie wspomnę.

  3. #43
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2016
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM 16V 150KM SPORTWAGON
    Postów
    197

    Domyślnie

    Cytat Napisał magil Zobacz post
    [MENTION=114]Belfer[/MENTION], w tym temacie jest tyle niedomówień ze strony autora, że szkoda w ogóle podnosić rękawicę.
    Poziom tego forum spada na dno.
    Napisz mi jakie są nie domowienia?

    nastukane z Honor 8

  4. #44
    ZBANOWANY Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2016
    Auto
    Alfa
    Postów
    21

    Domyślnie

    Cytat Napisał Belfer Zobacz post
    widzi każdy kto wie na czym polega przekładka.
    No, widzę, że potrzebujesz poparcia "tłumu", bo argumentów nie podałeś żadnych, poza Twoimi spotkaniami z niefachowo przeprowadzonymi przekładkami.

    Ludzie, nie naprawiajcie samochodów, bo ten, czy inny widział niefachowe naprawy, które naprawiający nazwał fachowymi - nie wiem, czy się śmiać, czy płakać.


    Cytat Napisał magil Zobacz post
    w tym temacie jest tyle niedomówień ze strony autora
    Magil, jakich niedomówień? Kolega, mieszkający w UK, ma tam 159 z kierownicą po prawej stronie i chce ja przyprowadzić do Polski, ale nie chce, co suponuje mu Belfer, całkowicie nie rozumiejąc tego, co czyta, jeździć takim zestawem po Polsce, dlatego chce przełożyć kierownicę - sprawa jest prosta, jak konstrukcja cepa, gdzie tu widzisz jakiekolwiek niedomówienia, bo ja dostrzegam jedynie u niektórych, brak czytania ze zrozumieniem oraz fobie, wywołane nie wiadomo czym.

    Jeśli ASO, nie jest w stanie sprawdzić fachowości dokonania przekładki, wiedząc, że takowa została dokonana, to od zaraz powinna przestać zajmować się naprawą samochodów.
    Ostatnio edytowane przez sonic ; 22-11-2016 o 09:59

  5. #45
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bartosz 31 Zobacz post
    Napisz mi jakie są nie domowienia?
    Nie odpowiedziałeś mi na moje pytanie.
    Forum służy do dyskusji, Ty jej unikasz.
    Poza tym jedyny argument "za" jazdą autem z kierownicą po złej stronie po naszych drogach to cena zakupu auta. Nie ma innych.
    Jak zauważył [MENTION=71523]sonic[/MENTION], nie napisałeś czy zamierzasz tym autem jeździć na kontynencie czy w UK (swoją drogą założę się, że na kontynencie, w innym wypadku nie pisałbyś o przekładce).
    Tutaj koledzy podali słuszne argumenty, dlaczego nie warto robić przekładki z przyczyn finansowych, które to [MENTION=71523]sonic[/MENTION] rozdmuchał prawie do granic absurdu.
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  6. #46
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2016
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM 16V 150KM SPORTWAGON
    Postów
    197

    Domyślnie

    sonic no widzisz jakich mamy w Polsce fachowców haha jak w programie " bedzie pań zadowolony "

    nastukane z Honor 8

  7. #47
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Cytat Napisał sonic Zobacz post
    Magil, jakich niedomówień? Kolega, mieszkający w UK, ma tam 159 z kierownicą po prawej stronie i chce ja przyprowadzić do Polski, ale nie chce, co suponuje mu Belfer, jeździć takim zestawem po Polsce, dlatego chce przełożyć kierownicę - sprawa jest prosta, jak konstrukcja cepa, gdzie tu widzisz jakiekolwiek niedomówienia, bo ja dostrzegam jedynie u niektórych, brak czytania ze zrozumieniem oraz fobie, wywołane nie wiadomo czym.

    Jeśli ASO, nie jest w stanie sprawdzić fachowości dokonania przekładki, wiedząc, że takowa została dokonana, to od zaraz powinna przestać zajmować się naprawą samochodów.
    Belfer chciał go sprowadzić na ziemię, ponieważ, jak autor sam zaznaczył, że jest mu obojętne, po której stronie ma kierownicę. Otóż świadomym kierowcom nie jest to obojętne. Takie auto można mieć odpicowane na zloty, sporadyczne wypady, jakiś klasyk czy youngtimer, ale do jazdy codziennej anglik u nas się nie nadaje z głównej przyczyny - bezpieczeństwa.
    A co do przeglądu po takiej naprawie w ASO to nawet mnie rozśmieszyłeś.
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  8. #48
    ZBANOWANY Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2016
    Auto
    Alfa
    Postów
    21

    Domyślnie

    Belfer, to Ty jesteś ten, któremu na wiejskich drogach, z za zakrętów wyjeżdżają samochody z kierownicami po prawej stronie?

  9. #49
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2016
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM 16V 150KM SPORTWAGON
    Postów
    197

    Domyślnie

    Cytat Napisał magil Zobacz post
    Nie odpowiedziałeś mi na moje pytanie.
    Forum służy do dyskusji, Ty jej unikasz.
    Poza tym jedyny argument "za" jazdą autem z kierownicą po złej stronie po naszych drogach to cena zakupu auta. Nie ma innych.
    Jak zauważył [MENTION=71523]sonic[/MENTION], nie napisałeś czy zamierzasz tym autem jeździć na kontynencie czy w UK (swoją drogą założę się, że na kontynencie, w innym wypadku nie pisałbyś o przekładce).
    Tutaj koledzy podali słuszne argumenty, dlaczego nie warto robić przekładki z przyczyn finansowych, które to [MENTION=71523]sonic[/MENTION] rozdmuchał prawie do granic absurdu.
    Jeżdżę w uk już sporo czasu i tak samo przyjeżdżam do PL i nie robi na mnie różnicy czy jadę lewa strona czy prawa bo tak samo się jeździ tylko kierownice masz po innej stronie . A co do przekładki to się zastanawiam czy ja zrobić ale widzę tylko że na tym forum każdy ma jakieś problemy i od razu nie bo to drogo bo to bo tamto to moja sprawa jest czy wydam na to 6tysi czy 10tys. I temat uważam za zamkniety

    nastukane z Honor 8

  10. #50
    ZBANOWANY Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2016
    Auto
    Alfa
    Postów
    21

    Domyślnie

    Cytat Napisał magil Zobacz post
    Belfer chciał go sprowadzić na ziemię
    Belfer noże "sprowadzać na ziemię" swoich uczniów, kolega zadał bardzo proste pytanie, "jak, gdzie i za ile", a nie "czy" - mam to powtórzyć, po raz trzeci?

    Cytat Napisał sonic Zobacz post
    że jest mu obojętne, po której stronie ma kierownicę.
    Przeczytaj, proszę, jeszcze raz ten wpis - napisał, że nie stanowi dla niego, tak, jak dla niektórych, przejście z lewej w GB, na prawo w PL - przepraszam, ale tylko ja odczytałem to literalnie, tak, jak jest napisane?

    Cytat Napisał magil Zobacz post
    Takie auto można mieć odpicowane na zloty, sporadyczne wypady, jakiś klasyk czy youngtimer, ale do jazdy codziennej anglik u nas się nie nadaje z głównej przyczyny - bezpieczeństwa.
    Magil, o czym Ty do nas piszesz, właśnie dlatego, że kolega nie chce jeździć po Polsce, samochodem z kierownica po prawej stronie założył ten wątek - gdzie przeczytałeś, że on chce jeździć samochodem z kierownicą po prawej stronie po Polsce, jest dokładnie odwrotnie, dlatego che zrobić przekładkę???

    Co do bezpieczeństwa jeżdżenia anglikami w Polsce, poczytajcie sobie statystyki oraz opinie fachowców, nawet jeśli nie uznaje ich Belfer, który jest fachowcem od wszystkiego, że nie ma absolutnie, poza tymi, którzy wyjeżdżają Belfrowi z za zakrętu na wiejskich drogach, przesłanek, żeby twierdzić, że te samochody wprowadzają jakieś ponadprzeciętne zagrożenie na naszych drogach, tak, jak nie wprowadzają ich samochody jeżdżące po wyspach z kierownicą po lewej, których jest mnóstwo, nie wyłączając samochodów ciężarowych.

Podobne wątki

  1. Przekładka ECU
    Utworzone przez GPrzemek101 w dziale 156
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 22-05-2014, 08:19
  2. [155] przekładka na 8v z 16v....:)
    Utworzone przez pawlo12 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 28-07-2012, 21:47
  3. przekładka 1,8 na 1,8
    Utworzone przez PiotrDymek w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 03-01-2011, 22:58
  4. [33] Przekładka 1.4IE na 1.7 16V
    Utworzone przez Łysy w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 10-08-2008, 09:21
  5. [145] przekładka z 1.4 na JTD ??
    Utworzone przez Siner w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 24-07-2008, 18:50

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory