Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Temat: Wycena Alfy 159

  1. #11
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    nie chciałem sprzedawac przez kilka miesiecy i odbyc kilkunastu czy wiecej jazd/i tylko odbierac telefonow(brak czasu mlyn w pracy i domu),placic kolejnego oc a poza tym z zewnatrz zeby ladnie wygladala trzeba bylo włożyć z 1.5 tys na lakiernika (oba zderzaki, prog i otarcie lakieru na nadkolu).aha, jeszcze byl czas na wymiane rozrzadu (mial 6 lat 70tys km) I chrom oblazil mocno ze scudetto

    inna sprawa ze zglosil sie do mnie alfaholik z ogloszenia jakie wystawilem zanim zaczalem ja dopieszczac(wymiana sanek, usuniecie wgniotek na dachu) i nie wypadalo mi podnosic ceny

    temat zamkniety i swiety spokoj, to tez ma wartosc. a poza tym kupil ja ktos kto widac ze kocha alfy, dopieszcza moja byla i to tez jest fajne. ostatnio nawet sie z nim spotkalem i pogladalem efekt po wizycie u lakiernika.mam sentyment do tego auta, pierwsza moja alfa i dobrze mi sluzyla przez wiele lat.
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 04-01-2018 o 14:39
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #12
    Użytkownik Znawca Avatar quba
    Dołączył
    06 2015
    Auto
    Alfa - 159 2,4 BMW 335ix, Mazda MX-5
    Postów
    1,731

    Domyślnie

    "Dopieszcza moją byłą" Zuch


    16,5 tysia i blady strach padł na Alfistów.
    Gdy Alfa stoi w serwisie gdzie jest Romeo? Szuka części...

  3. #13
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2017
    Mieszka w
    Tarnów
    Auto
    AR 159 2.4 JTD
    Postów
    23

    Domyślnie

    znajomy teraz kupił sedana 1.9 2006, za 16,5k PLN, wizualnie nie jest źle, wyposażenie podstawowe, czerwona skóra, technicznie raczej złom...... dźwięk turbo=karetka, ciężko pali, coś tam stuka puka w zawiasie , generalnie słaboooo, ja kupiłem swoją 2007r za 21k PLN i dołożyłem z 15k, wartość teraz hmmmmm.... z 24-25k

  4. #14
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    08 2015
    Auto
    Alfa Romeo 159, 1.9 150 KM, 2006 r.
    Postów
    113

    Domyślnie

    moja jest w opcji distinctive, 18 calowe felgi, ksenony, żadnej skazy na lakierze, po polerce, więc świeci się jak nówka, zrobiona skrzynia, zawieszenie, wszystkie inne mniejsze naprawy udokumentowane i nie wyobrażam sobie sprzedać jej za 16 k.
    W mojej ocenie większość tych 159 w cenie 14-17 k to są niestety trupy i ktoś kto to kupi będzie bardzo zawiedzony

  5. #15
    Użytkownik Znawca Avatar Zenonzlasu
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Były: AR 156 JTD, AR 156 1.8 TS 144 KM | Zostało Reno, PT Cruiser i Lancia Thesis .
    Postów
    1,019

    Domyślnie

    Też różnie bywa. Pisałem już kiedyś - mam w rodzinie 159 SW 120KM 8V, rocznik 2006, auto kupione trzy lata temu (a więc jako dziewięcioletnie), po piętnastominutowych oględzinach i jeździe próbnej na dystansie pół kilometra w komisie (!) za 18,5 tys. Od tamtej pory zrobiło 40 tysięcy, z usterek: wymieniane sprzęgło (bez dwumasy), alternator do regeneracji, spod pedału sprzęgła wyleciała wiadoma sprężynka - czasem przy rozruchu trzeba pedał podnieść do góry, żeby kliknął przełącznik. Tyle. Nawet rdzy na sankach niewiele, gdzie indziej w ogóle. Szyba wymieniona po uderzeniu kamieniem się nie liczy. Można i dobrze trafić. Auto wozi i szafki z Ikei, i silniki do GAZa, lekko ni ma.
    Ostatnio edytowane przez Zenonzlasu ; 03-01-2018 o 19:37

  6. #16
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Skierniewice
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9JTDM 8v
    Postów
    96

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zenonzlasu Zobacz post
    W mojej ocenie większość tych 159 w cenie 14-17 k to są niestety trupy i ktoś kto to kupi będzie bardzo zawiedzony
    Nie koniecznie.Zalezy jak kto chce sprzedac.Ja np wystawilem swoja za 16700 2007r tyle ze szybko potrzebuje gotowki i dlatego taka cena w innej sytuacji wystawil bla by inna.Pozdrawiam

  7. #17
    Użytkownik Znawca Avatar Zenonzlasu
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Były: AR 156 JTD, AR 156 1.8 TS 144 KM | Zostało Reno, PT Cruiser i Lancia Thesis .
    Postów
    1,019

    Domyślnie

    Ej, to nie ja to napisałem .

  8. #18
    Użytkownik Świeżak Avatar sprajt
    Dołączył
    09 2015
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    159 1.9 JTDM
    Postów
    208

    Domyślnie

    No właśnie, moja wizualnie nie wyglada zbyt imponujaco ale za to mechanicznie wiem, że jest dobrze. Ludzie teraz bardziej kupują wzrokiem niż patrzą na to co jest pod maską. Dlatego zastanawiam się za ile ją wystawić...

    Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

  9. #19
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Skierniewice
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9JTDM 8v
    Postów
    96

    Domyślnie

    Cytat Napisał sprajt Zobacz post
    Ej, to nie ja to napisałem .
    Sorki kolego nie wiem jak to sie stalo ze ciebie oznaczylo.Milego wieczoru

    - - - Updated - - -

    Juz wiem co zle zrobilem i sorki kolego " sprajt"

  10. #20
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    08 2015
    Auto
    Alfa Romeo 159, 1.9 150 KM, 2006 r.
    Postów
    113

    Domyślnie

    Czyli wychodzi na to że sprzedajecie dobre autka i sami zaniżacie ceny.
    Jeżeli Wasze dobre auta kosztują tyle samo co podpicowane przez handlarzy trupy, to niestety psujecie rynek :/
    Mim zdaniem cena alfy 159 na rynku jest po prostu za niska.

Podobne wątki

  1. Wycena Alfy Romeo
    Utworzone przez Adasko9412 w dziale 156
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 24-07-2016, 23:55
  2. [146] Wycena mojej Alfy
    Utworzone przez Zwol4 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 05-02-2016, 17:31
  3. Wycena Alfy podczas likwidacji szkody
    Utworzone przez Aster156 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 06-08-2012, 08:56
  4. Kupno Alfy 156 Kłodzko. Wycena napraw
    Utworzone przez Prezess w dziale 156
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 01-05-2010, 10:51

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory