Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Temat: Wycena Alfy 159

  1. #21
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Skierniewice
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9JTDM 8v
    Postów
    96

    Domyślnie

    Masz racje ze ceny alfy sa niskie ale zanizaja ceny handlarze a nie my,my kolego musimy niestety sie do tego dostosowac .

  2. #22
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Śląsk
    Auto
    166 2.4JTD , 159 2.4JTD automat, Fiat Doblo 1,9JTD
    Postów
    164

    Domyślnie

    Cytat Napisał sprajt Zobacz post
    Ludzie teraz bardziej kupują wzrokiem niż patrzą na to co jest pod maską.
    Dlatego starzy wyjadacze wiedzą na co zwracać uwagę, z kolei "nowicjusze" w świecie AR kupują wypicowane, ale tanie "cacuszka i igiełki" a później beczą i się się żalą w internetach

  3. #23
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał quba Zobacz post
    "Dopieszcza moją byłą" Zuch


    16,5 tysia i blady strach padł na Alfistów.
    tą która ma zostać byłą najlepiej pchnąć w ręce kogoś kto ją będzie dopieszczał. tyczy kobiet jak i naszych ukochanych alf - ułatwia rozstanie
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 04-01-2018 o 14:41
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #24
    Użytkownik Znawca Avatar quba
    Dołączył
    06 2015
    Auto
    Alfa - 159 2,4 BMW 335ix, Mazda MX-5
    Postów
    1,731

    Domyślnie

    Cytat Napisał dellx Zobacz post
    Czyli wychodzi na to że sprzedajecie dobre autka i sami zaniżacie ceny.
    Jeżeli Wasze dobre auta kosztują tyle samo co podpicowane przez handlarzy trupy, to niestety psujecie rynek :/
    Mim zdaniem cena alfy 159 na rynku jest po prostu za niska.
    Stare powiedzenie giełdowych spekulantów mówi "rynek ma zawsze rację"
    Gdy Alfa stoi w serwisie gdzie jest Romeo? Szuka części...

  5. #25
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Nemiks
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    Świętochłowice
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150 KM
    Postów
    316

    Domyślnie

    Myślę, że około 45-55 tyś. Sam samochód zapewne będzie więcej wart myślę, że nawet ponad 60 tyś. Problem polega na tym, że mało jest ludzi, którzy zapłacą za używaną Alfę takie pieniądze. Niestety taki jest głupi pogląd Polaków.
    Kwestia znaleźć kogoś, kto szuka na prawdę dobrej sztuki i w miarę młodej to zapłaci odpowiednie pieniądze.

    Na szczęście w nowszych modelach Alfy jest to już mniej widoczne i jest o wiele większe zainteresowanie takimi egzemplarzami.
    Była AR 147 2005r. 1.6 TS 105KM - LPG
    Jest AR 147 TI Black Line 2007r. 1.6 TS 120KM - LPG
    Jest AR 159 2007r. 1.9 JTDm 150KM

    www.da-cars.5v.pl - serwis samochodowy

  6. #26
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał dellx Zobacz post
    moja jest w opcji distinctive, 18 calowe felgi, ksenony, żadnej skazy na lakierze, po polerce, więc świeci się jak nówka, zrobiona skrzynia, zawieszenie, wszystkie inne mniejsze naprawy udokumentowane i nie wyobrażam sobie sprzedać jej za 16 k.
    W mojej ocenie większość tych 159 w cenie 14-17 k to są niestety trupy i ktoś kto to kupi będzie bardzo zawiedzony
    moja w tak dobrym zewnetrznym stanie nie byla (wymagala wkladu ok 2tys zl zeby ja doprowadzic do dobrego - oba zderzaki malowanie, prog, nadkola tylne oba, I scudetto do wymiany), a sprzedalem ja tylko z 16" alu (17 z oponami poszly osobno za 2tys). jaki masz przebieg? zakladajac ze podobny do mojej bylej, to gdybym mial auto odpicowane jak Ty I na 18" zamiast 16" to na pewno nie sprzedalbym ponizej 20tys po negocjacji, a gdyby mi nie zalezalo na szybkiej sprzedazy to wolalbym pewnie z 23tys.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał sprajt Zobacz post
    No właśnie, moja wizualnie nie wyglada zbyt imponujaco ale za to mechanicznie wiem, że jest dobrze. Ludzie teraz bardziej kupują wzrokiem niż patrzą na to co jest pod maską. Dlatego zastanawiam się za ile ją wystawić...

    Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
    dokladnie tak jest, ludzie kupuja oczami bo sie nie znaja, albo nie chca sluchac docinek sasiadow czy kolegow z pracy ze kupili cos co z kazdej strony jest poobcierane, scudetto oblazi a na progu rdza. jak sie ma auto ktore nie wyglada, to albo robic I sprzedawac igielke drozej, albo sprzedac taniej I niech nastepny wlasciciel decyduje czy robi z tym czy nie. pytanie tez czy jak zaczniesz z tym robic to nie wyjdzie jeszcze jakas dodatkowa mina, cos podniesie koszty, a potem I tak kupujacy powiedza ze na necie jest pelno o kilka tys tanszych sztuk I w koncu stracisz na odpicowaniu auta bo bedziesz musial zejsc z cena.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Nemiks Zobacz post
    Myślę, że około 45-55 tyś. Sam samochód zapewne będzie więcej wart myślę, że nawet ponad 60 tyś. Problem polega na tym, że mało jest ludzi, którzy zapłacą za używaną Alfę takie pieniądze. Niestety taki jest głupi pogląd Polaków.
    Kwestia znaleźć kogoś, kto szuka na prawdę dobrej sztuki i w miarę młodej to zapłaci odpowiednie pieniądze.

    Na szczęście w nowszych modelach Alfy jest to już mniej widoczne i jest o wiele większe zainteresowanie takimi egzemplarzami.
    nie bardzo widze ktory Ty samochod wyceniasz - w ostatnich miesiacach nikt nie pytal tu o wycene auta ktore chocby zblizylo sie do 30tys. nie odpisujesz przypadkiem autorowi watku na post z marca 2017? obecnie pytania sa juz na temat znacznie starszych JTDMow
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. Wycena Alfy Romeo
    Utworzone przez Adasko9412 w dziale 156
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 24-07-2016, 23:55
  2. [146] Wycena mojej Alfy
    Utworzone przez Zwol4 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 05-02-2016, 17:31
  3. Wycena Alfy podczas likwidacji szkody
    Utworzone przez Aster156 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 06-08-2012, 08:56
  4. Kupno Alfy 156 Kłodzko. Wycena napraw
    Utworzone przez Prezess w dziale 156
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 01-05-2010, 10:51

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory