Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: Pompa wspomagania

  1. #1
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9jtdm 8v 120km
    Postów
    69

    Domyślnie Pompa wspomagania

    Witam.

    Miał ktoś do czynienia z pompami wspomagania w przedziale cenowym ok.400zł ? Na aukcjach jest kilka takich produktów ? Czy są one warte zakupu ? http://allegro.pl/pompa-wspomagania-...686924971.html Produkt jest ponoć nowy, nie regenerowany.

  2. #2
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2017
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Alfa 159 1.9 JTDm 16v
    Postów
    67

    Domyślnie

    Witam. I jak tam zamontowałeś tą pompę? Jeśli tak to jak się sprawuje?Też mam problem z pompą a ceny używki to jakieś 300 zł więc też się zastanawiam czy nie dołożyć stówki i nie pokusić się o nową.Dziwi mnie tylko że za regeneracje chcą w Warszawie 400-450 zł a tu nówka za 400zł.

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9jtdm 8v 120km
    Postów
    69

    Domyślnie

    Cytat Napisał wprpiotrwpr Zobacz post
    Witam. I jak tam zamontowałeś tą pompę? Jeśli tak to jak się sprawuje?Też mam problem z pompą a ceny używki to jakieś 300 zł więc też się zastanawiam czy nie dołożyć stówki i nie pokusić się o nową.Dziwi mnie tylko że za regeneracje chcą w Warszawie 400-450 zł a tu nówka za 400zł.
    Jeszcze nic nie działałem w tym kierunku. Moze to trochę potrwać, bo nie wiem kiedy mechanik mnie wcisnie, a auto i tak odstawiam do wyminy kilku innych rzeczy. Właśnie regeneracja wychodzi po tyle samo co niby ta nowa pompa. Ale jeżeli bd kupował to raczej tą. Regenerowac nie chce. Regenerowalem juz kilka rzeczy w tym magiel w alfie i nie jestem z tego zadowolony. W używki bym nie szedł, bo to tez loteria. Jak cos sie zmieni u mnie w tym kierunku to będę informował.

  4. #4
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2015
    Auto
    Alfa 159
    Postów
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał loggik12 Zobacz post
    Jeszcze nic nie działałem w tym kierunku. Moze to trochę potrwać, bo nie wiem kiedy mechanik mnie wcisnie, a auto i tak odstawiam do wyminy kilku innych rzeczy. Właśnie regeneracja wychodzi po tyle samo co niby ta nowa pompa. Ale jeżeli bd kupował to raczej tą. Regenerowac nie chce. Regenerowalem juz kilka rzeczy w tym magiel w alfie i nie jestem z tego zadowolony. W używki bym nie szedł, bo to tez loteria. Jak cos sie zmieni u mnie w tym kierunku to będę informował.
    Jeżeli chcesz mogę odsprzedać Ci swoją pompę za 150zł. Jak się okazało wymieniono mi pompę, która okazała się być dobra i to nie ona była przyczyną. Dlatego też poprzednia pompa leży nieużytkiem - pisałem o tym w osobnym temacie.

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2017
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Alfa 159 1.9 JTDm 16v
    Postów
    67

    Domyślnie

    Ja jestem zainteresowany. Jak byś mógł podac numer pompy. Jakie były objawy u ciebie i co rozwiązało problem?
    Ostatnio edytowane przez wprpiotrwpr ; 04-05-2017 o 12:29

  6. #6
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9jtdm 8v 120km
    Postów
    69

    Domyślnie

    Cytat Napisał ferfeton Zobacz post
    Jeżeli chcesz mogę odsprzedać Ci swoją pompę za 150zł. Jak się okazało wymieniono mi pompę, która okazała się być dobra i to nie ona była przyczyną. Dlatego też poprzednia pompa leży nieużytkiem - pisałem o tym w osobnym temacie.

    Jeżeli nadal aktualne to prosiłbym o nr. tel. do Ciebie na priv.

  7. #7
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2017
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Alfa 159 1.9 JTDm 16v
    Postów
    67

    Domyślnie

    Ja już pompy nie potrzebuje. Winowajcą okazał sie wszystkim dobrze znany zbiorniczek wyrównawczy. Po wymianie na nowy z aso wszystkie problemy ustąpiły.

  8. #8
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9jtdm 8v 120km
    Postów
    69

    Domyślnie

    Cytat Napisał wprpiotrwpr Zobacz post
    Ja już pompy nie potrzebuje. Winowajcą okazał sie wszystkim dobrze znany zbiorniczek wyrównawczy. Po wymianie na nowy z aso wszystkie problemy ustąpiły.
    Do mnie również dziś zawitał zbiorniczek. Wieczorem bd montowal i zobaczymy. Ale tak na wszelki wypadek masz nr. tel albo jakis namiar do osoby ktora powyżej chciala sprzedac tą swoją pompę ?

  9. #9
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2015
    Auto
    Alfa 159
    Postów
    19

    Domyślnie

    Numer przesłałem już w wiadomości prywatnej. U mnie niestety nie pomogła ani wymiana zbiorniczka na nowy bez sitka, ani wymiana pompy ;-) Problem leżał w rolce paska wielorowkowego.

  10. #10
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2017
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Alfa 159 1.9 JTDm 16v
    Postów
    67

    Domyślnie

    Cytat Napisał loggik12 Zobacz post
    Do mnie również dziś zawitał zbiorniczek. Wieczorem bd montowal i zobaczymy. Ale tak na wszelki wypadek masz nr. tel albo jakis namiar do osoby ktora powyżej chciala sprzedac tą swoją pompę ?
    Daj znać czy pomogła wymiana zbiorniczka. Mam nadzieje że tak

Podobne wątki

  1. Pompa wspomagania 156 1.8
    Utworzone przez lukass_92 w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-07-2014, 16:43
  2. pompa wspomagania
    Utworzone przez Alfaauto w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 25-08-2013, 21:56
  3. [146] Pompa Oleju i Pompa Wspomagania
    Utworzone przez TheRomanist w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-02-2013, 15:49

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory