Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 42

Temat: Instant Nav

  1. #21
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    04 2017
    Auto
    Alfa romeo
    Postów
    840

    Domyślnie

    No, a skąd ma system brać mapy, skoro nośnik je zawierający został usunięty?

    W gniazdo czytnika wejdzie każda karta SD, więc to nie problem. Problem jest z zawartością, której raczej już nie odtworzysz. Odzyskanie danych z karty SD, jeśli uszkodzony został kontroler przekroczy pewnie koszt zakupu nowej, w miarę aktualnej karty SD z mapami.

  2. #22
    Użytkownik Świeżak Avatar oran
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    159 1750 Turbo Benzina 2011 rok, sedan
    Postów
    107

    Domyślnie

    Nośnik jak nośnik - nie działa mi SD to nie wiem jak to wygląda, myślałem, że jak w "normalnym" navi jest pamięć wbudowana i tylko zgrywasz tę mapę tam...

    No i czemu piszą o kartach 8gb na stronie here maps, musi taka być czy może być większa? Oczywiście mini sd w adapterze zadziała bez problemów?

  3. #23
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    04 2017
    Auto
    Alfa romeo
    Postów
    840

    Domyślnie

    No i czemu piszą o kartach 8gb na stronie here maps
    Nie wiem. Mapa Europy którą mam u siebie zajmuje ok. 3,5 GB. Być może są inne obszary (lub obszary opcjonalne) które zajmują więcej, do 8 GB i stąd zalecany rozmiar.
    Jeśli obsługuje 8 GB, to pewnie ogarnie i większe, do 32 GB - czyli ogólnie karty SDHC.

    MiniSD czy MicroSD w adapterze powinna działać bez problemu.

  4. #24
    Użytkownik Świeżak Avatar oran
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    159 1750 Turbo Benzina 2011 rok, sedan
    Postów
    107

    Domyślnie

    Zadzwonie do tej całej here maps może jak podam numerki itp z karty, że padła sama z siebie to mi dadzą link do downloadu. Chciałbym te mapy tylko po to by móc sobie włączyć je tak dla bajeru. Mam i tak dużo lepszą navi z radarami itp, a jak zjeżdzam do polski to bardzo mi to potrzebne

    Bo jak rozumiem do tych map nic dograć się nie da, tylko co tam jest to jest, żadnych POI ani nic nie można wgrywać?

  5. #25
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    04 2017
    Auto
    Alfa romeo
    Postów
    840

    Domyślnie

    Chyba nie. Nie wnikałem za bardzo. Dla mnie pełnią one funkcję awaryjną, jak nie chcę skrzyżowania przegapić, a nie chce mi się uruchamiać navi na telefonie czy dedykowanym urządzeniu.

  6. #26
    Użytkownik Świeżak Avatar oran
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    159 1750 Turbo Benzina 2011 rok, sedan
    Postów
    107

    Domyślnie

    Dzwoniłem do nich oni już nie mają tych starych plików (tak się tłumaczą), więc nie mogą mi udostępnić. Ma ktoś może link do jakiegoś chomika z zawartością takiej sd? Bo tak mi gościu powiedział bym poszukał w necie, wgrał sobie na nową SD i by działało normalnie.

    Mówił też, że nie ma informacji czy będą następne update map, jaja będą jak zostaną mapy już na 2015 i tyle Bo to nie tylko w alfie one są przecież...

  7. #27
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    04 2017
    Auto
    Alfa romeo
    Postów
    840

    Domyślnie

    No nie wiem czy to będzie działać. Tam są jakieś mechanizmy autoryzacyjne. Albo plik konfiguracyjny albo numer seryjny karty. W przeciwnym wypadku każdy mógłby sobie skopiować zawartość np. mapy z 2015 roku i by mu działało.

  8. #28
    Użytkownik Świeżak Avatar oran
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    159 1750 Turbo Benzina 2011 rok, sedan
    Postów
    107

    Domyślnie

    Będzie działać - bo to się odbywa w navi a nie na karcie, jak masz zautoryzowane to możesz używać. Ja mam nawet ten klucz od aktywacji na kartce wpisany tam. Zresztą w ten sposób mi to wytłumaczyli. Dlatego jak ktoś ma tą kartę to chętnie bym te dane pobrał

  9. #29
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2018
    Mieszka w
    3-city
    Auto
    AR 159 2.0 JTDM 200KM
    Postów
    51

    Domyślnie

    Panowie mam mały problem z moim Instant Nav. Auto z 2011 roku więc nawigacja po lifcie ale padła całkowicie, nie do zreanimowania. Kupiłem używaną, taki sam model ale z innej alfy, zmieniłem tylko panel przedni na ten ze starej bo był w lepszym stanie. Ogólnie wszystko działa, blue&me, nawigacja, radio, cd, pendrive... zero problemów ale cały czas miga mi licznik kilometrów. Robiłem proxy już 3 razy i to nawet w serwisie i niestety komp nie widzi nowego radia mimo, że wszystkie funkcje działają. Na początku byłem zadowolony, że radio w końcu gra ale teraz zaczyna mnie juz irytować ten migający licznik
    Czy ktoś już miał podobny problem? Może jest jakieś rozwiązanie? blue&me już zaktualizowałem, kartę sd z mapami zarejestrowałem na nowo również bez problemu... Może aktualizacja softu?

  10. #30
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Klonek
    Dołączył
    08 2015
    Auto
    159 2.0 JTDm
    Postów
    878

    Domyślnie

    U mnie po aktualizacji RadioNAV (bo domniemam, że to masz) działa gorzej niż przed.
    A wrócić do poprzedniego softu się nie da.

Podobne wątki

  1. [159] System nawigacji INSTANT NAV / RADIO NAV
    Utworzone przez marqo w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 06-09-2023, 22:53
  2. [159] Instant Nav
    Utworzone przez Pinio666 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-05-2017, 23:23
  3. [159] Aktualizacja Instant NAV
    Utworzone przez VaNs w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-11-2014, 19:57

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory