Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32

Temat: Jakie radio do AR159

  1. #21
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Kimi1988
    Dołączył
    04 2013
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Alfa romeo 159 distansive
    Postów
    140

    Domyślnie

    Przepatrz allegro za marką GMS. Opisywałem to już w tym poście. Cenowo podobnie a jest sprawdzone.

  2. #22
    Użytkownik Znawca Avatar kobe83
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Gliwice
    Auto
    AR 159 2.0 JTDM 170KM/ 156 1.9 JTD115KM była
    Postów
    1,467

    Domyślnie

    Cytat Napisał piter_alfa Zobacz post
    Ja kupiłem chiński zamiennik oryginalnego radia na wince. I powiem ze dosyć pozytywnie jestem zaskoczony. Moduł can oferuje więcej niż dostępne na rynku. Działają wszystkie przyciski, wyświetla info z radia miedzy zegarami, pokazuje na radio które drzwi otwarte itp. Gra przyzwoicie, usb, bt, wygląda jak oryginał. Wiec wg mnie albo szukaj ori i zmieniarki cyfrowej, albo coś co w pełni dziala i źle nie będzie wyglądać w desce alfy.
    Mógłbyś dać link z allegro i zdjecie jak to wygląda u Ciebie. Byłbym wdzięczny.

    Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
    Włoski geniusz, włoska technologia, włoska pasja.

  3. #23
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Inny
    Postów
    164

    Domyślnie

    A podpowiecie o co chodzi z tą zmieniarką cyfrową? Ja u siebie mam seryjne radio alfy tylko to bez MP3 i trochę mnie to irytuje. Jaki jest tani patent żeby odtwarzać MP3. Myślę o wymianie radia na używkę oryginał po prostu z MP3 ale chyba wolał bym coś pod USB. Da się jakoś prosto podpiąć USB pod seryjne bez mp3 radio?

  4. #24
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,989

    Domyślnie

    np yatour. są tematy, trzeba szukać.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #25
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Slades
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Radziejów
    Auto
    Była 145 1.6 TS/ Była 147 1.9 JTD/ Jest 159 1.9 JTDM 16V :D
    Postów
    219

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170510_183628.jpg
Wyświetleń:	32
Rozmiar:	71.9 KB
ID:	229372
    Ja niedawno montowałem GMS 6808 prestige
    Tak to wygląda
    Posiadam Blokady wałków rozrządu zastosowanie:
    Alfa 145 1.4 16V i 1.6 16V ,Alfa 147 1.6 16V ,Alfa 156 1.6 16V
    Oraz VAG USB KKL + Alfadiag. Moge pomóc

  6. #26
    Użytkownik Świeżak Avatar elelmo
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Łochów
    Auto
    AR 159SW 210KM+virus
    Postów
    153

    Domyślnie HT-869v2

    Też zastanawiam się nad wymianką. Nie mam sterowania z kiery i do tego zwykłe radyjko bez navi i bosse. Zaciekawił mnie Vordon HT-869v2, posiada ktoś może takie cudo? Można wiedzieć jak wygląda sprawa montażu i użytkowania? Może jakieś fotki.

  7. #27
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Inny
    Postów
    164

    Domyślnie

    Kupiłem w czerwcu xcarlinka i nawet spoko rozwiązanie ale co kombajn to jednak kombajn. Chyba kiedyś pomyślę nad tym gms6808 bo zastanawiam się nad poprawą dźwięku trochę u siebie. Mam bosse ale na tym zwykłym radyjku co mam czyli oryginalne zwykłe bez mp3 i B&M . Trochę dziwna konfiguracja ale tak jest. Ciekaw jestem czy była by jakaś różnica po zmianie radia. A jak jest w bosse. Gdzie w sedanie jest wzmacniacz i co do niego jest podłączone? Sub? A głośniki pod radio?

  8. #28
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2018
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 1,9 JTD 2008
    Postów
    3

    Domyślnie

    Co radzicie do 159 SW 2008 r., która jest wyposażona w fabryczne radio bez mp3

    i ma kierownicę z przyciskami do radia i do telefonu (chyba)

    Zależy mi żeby działał telefon po bluetooth do rozmów i przesyłania streamingowego muzyki oraz żeby działały przyciski kierownicy zarówno te do radia jak i do telefonu.

    Rozważam następujące opisywane tutaj rozwiązania:

    1) montaż interfejsu z mikrofonem:
    nie mogę dodać linku ale dostępny na Ebay de po wpisaniu
    Bluetooth-Freisprechen-Adapter-Alfa-Romeo-147-156-159-Brera-Mito-GT-Giulietta

    I tu mam pytanie do użytkowników: jak działa sterowanie z poziomu kierownicy? Czy aktywne są przyciski kierownicy dotyczące telefonu? Czy oprócz podłączenia do radia i wyprowadzenia mikrofonu trzeba coś więcej robić? Jak najlepiej wyprowadzić mikrofon?

    2) opisywane tu na forum GMS 6808
    które kusi np. Spotify'em

    i tu mam pytanie do użytkowników tego rozwiązania: jak to funkcjonuje z przyciskami kierownicy, także dotyczącymi telefonu? Jak oceniacie to urządzenie? Czy sprawdza Wam się we współpracy z IPhonem? Czy na zasadzie klonowania ekranu telefonu albo na zasadzie aplikacji urządzenia działa na tym Google Maps? Jak z komunikatami Google maps przy grającej muzyce np streamowanej? Co oznacza opisywana przez producenta w Specyfikacji Kompatybilność z IOS 1 way (pytam o to 1 way...)? Jak to współpracuje z niefabrycznym lub dokładanym fabrycznie czujnikiem parkowania? Czy oprócz podłączenia kostki do radia trzeba coś więcej robić żeby działało?

    Będę wdzięczny za porady co lepiej. Oczywiście różnica w cenie jest znacząca, ale chodzi także o działanie funkcjonalności na których mi najbardziej zależy.

  9. #29
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,989

    Domyślnie

    ad 1. u nas ludzie korzystają albo z któregoś Yatour-a albo Dension Lite BT. Ten drugi mam w Giulietcie, ale tam coś jest cicho (trzeba mocno podgłaśniać) do tego czasem się krzaczy działanie - był już updatowany firmware, a potem nawet na gwarancji wymieniany i to samo, chociaż Ci co stosowali w 159 chwialili (może tam lepiej działa). W Giulietcie odbieranie rozmowy robi się przyciskiem source (nawet nie mam przycisku słuchawki akurat tam w kierownicy), kończenie bodajże dłuższe przytrzymanie go, utwory (np ze Spotify) przełączają się normalnie przyciskami następnego/poprzedniego utworu.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #30
    Użytkownik Świeżak Avatar Grzmot
    Dołączył
    05 2017
    Mieszka w
    Przemyśl / Lublin
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 16V
    Postów
    134

    Domyślnie

    ad1. Odbieranie rozmów odbywa się za pomocą przycisków na kierownicy ale tych do przewijania piosenek. Mam taki zestaw tylko wersję z mikrofonem. https://www.amazon.de/Bluetooth-Audi...2NqVreXqWzzw18

Podobne wątki

  1. [159] Radio 2 din jakie ?
    Utworzone przez masters85 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 03-02-2016, 22:09
  2. Proszę o radę jakie żarówki do AR159
    Utworzone przez martin204 w dziale Tuning
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 03-04-2014, 15:06
  3. [159] Jakie filtry oleju/paliwa/powietrza do AR159 z 2.4 JTDM (DPF)
    Utworzone przez Indy w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 05-04-2013, 20:13
  4. [156] Jakie radio ??
    Utworzone przez TenTypMih w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 29-04-2011, 19:28
  5. CB Radio - jakie?
    Utworzone przez Rzmudzior w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 02-12-2009, 15:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory