Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Mechanik do alf. woj. łódzkie

  1. #1
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9jtdm 8v 120km
    Postów
    69

    Domyślnie Mechanik do alf. woj. łódzkie

    Witam.

    W najbliższym czasie przewiduję w mojej 159 1.9jtdm 8v wymianę kompletu sprzęgła(tarcza, dwumas, łożysko, docisk). Jest to już konieczne gdyż mam typowe objawy zużycia dwumasy. Dodatkowo mam jeszcze kilka rzeczy do wymiany, prawdopodobnie przegub wewnętrzny albo łożyska na mechaniźmie różnicowym. Do tego może jeszcze dołączyć skrzynia biegów. Poszukuję zatem sprawdzonego i dobrego mechanika, który zna się na alfach, przerobił już kilka i wie za co się zabrać i co może powodować dane objawy. Nie chce aby wymieniał wszystko jak leci i strzelał z rozwiązaniem innych problemów. Jesteście w stanie polecić kogoś na terenie województwa łódzkiego ?

  2. #2
    Użytkownik Świeżak Avatar flash1pl
    Dołączył
    04 2014
    Mieszka w
    Bedzin-Grodziec
    Auto
    159 1.9 JTDM
    Postów
    185

    Domyślnie

    Nie znam osobiście lecz o ile mnie pamięć nie myli to jeden kolega z forum kupił u nich autko i był zadowolony
    http://www.zbynioteam.pl/serwis

  3. #3
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Murcialago
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa 146 , 1.4 TS '98 / 156 JTD 16V
    Postów
    238

    Domyślnie

    Ten warsztat to był dobry lata temu za czasów poprzednich właścicieli. Obecnie co do ich podejścia opinie są mocno wątpliwe. Z czystym sumieniem nie polecę nikogo ale mogę napisać jakie mam spostrzeżenia.
    Auto Serwis Brożek, Tuszyńska 40 - Naprawy wykonują bardzo dobrze i zgodnie ze sztuką. Nie ma miejsca na druciarstwo (dwóch mechaników z dawnego Fapolu). Z samą diagnostyką nieco już gorzej i mają długie terminy ale to akurat plus.

    Michał, Telefoniczna 46, 605680643 - polecany na forum Lancii. Robiłem u niego blacharkę i mechanikę. Nie mam zastrzeżeń co do wykonanej roboty. Wszystko dobrze poskładane ale trwało to dość długo.

    TMiN, Bruzdowa - nie byłem ale opinie zbierają dobre na forum.

  4. #4
    Użytkownik Znawca Avatar SliwusBuu
    Dołączył
    10 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Mazda MX5 NBfl 1.8l, Alfa Romeo 159 2,4 JTDm 2006r.; Alfa Romeo 156, 1.9 JTD 115KM - była
    Postów
    1,075

  5. #5
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Butch
    Dołączył
    09 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 159 SW 1.75 tbi, AR MiTo 1.4 TB 155 KM
    Postów
    734

    Domyślnie

    Auto Serwis Stig, ul. Św. Teresy 91, 790-239-595

  6. #6
    Użytkownik Znawca Avatar olo_84
    Dołączył
    06 2013
    Auto
    Alfa 159 16V 150KM Distinsive SW 2006
    Postów
    1,850

    Domyślnie

    Cytat Napisał loggik12 Zobacz post
    Witam.

    W najbliższym czasie przewiduję w mojej 159 1.9jtdm 8v wymianę kompletu sprzęgła(tarcza, dwumas, łożysko, docisk). Jest to już konieczne gdyż mam typowe objawy zużycia dwumasy. Dodatkowo mam jeszcze kilka rzeczy do wymiany, prawdopodobnie przegub wewnętrzny albo łożyska na mechaniźmie różnicowym. Do tego może jeszcze dołączyć skrzynia biegów. Poszukuję zatem sprawdzonego i dobrego mechanika, który zna się na alfach, przerobił już kilka i wie za co się zabrać i co może powodować dane objawy. Nie chce aby wymieniał wszystko jak leci i strzelał z rozwiązaniem innych problemów. Jesteście w stanie polecić kogoś na terenie województwa łódzkiego ?
    Aktualnie korzystam z łozowa 10. Kiedyś byli w Zgierzu jako Robotec

    Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka
    EGR - OFF
    klapki - OUT
    DPF - ON

Podobne wątki

  1. szukam Pracy /łódzkie
    Utworzone przez Kamil_K w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-12-2013, 11:31
  2. Wypadek Łódzkie
    Utworzone przez amoook w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 04-04-2012, 13:44
  3. Łódzkie spotkanie 28.03.
    Utworzone przez Garos w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-03-2009, 11:46

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory