Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy 1234567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 107

Temat: Excessive radiator fluid temperature. Podczas jazdy!

  1. #81
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    Leżajsk
    Auto
    Alfa romeo 159 SW 2,4 JTDM Q4 226 KM 480 Nm
    Postów
    44

    Domyślnie

    Kolego maly_777 oraz kolego magil otóż to kolega Pływak ma racje bo pan Marcin dał mi wydruki na oryginalnym sofcie na sofcie specjalistów z Krakowa i na swoim. Dalsza dyskusja w tej kwestii a mam tu na myśli źle wgrany soft nie ma sensu i będzie prowadziła tylko i wyłącznie do pieniactwa w czym ja nie specjalnie mam zamiar brać udział. Ale jak koledzy tacy znawcy i nie widząc auta mojego nigdy na odległość czytają soft specjalistów z Krakowa to ja gratuluję takich umiejętności. Miałem tu już do czynienia z obrońcami i pana Tomasz ale po co, panowie nie mają dowodów a ja owszem co zamierzam wykorzystać w sądzie. Jeżeli panowie maly_777 i kolega magil sobie życzą to już na priva dam skany wydruków i zobaczymy co wtedy będą mieli mądrego do powiedzenia. Ja pana Marcina nie mam zamiaru w nic tu wciągać bo ja pojechałem tam sprawdzić mój soft i na to się umawialiśmy a nie na analizowanie ustawień specjalistów z krakowa. Dla niedowiarków mam zlecenie specjalistów z Krakowa które poświadcza, że to oni robili tą usługę. Zważywszy na to proszę o trochę pokory co niektórych kolegów i zanim coś tu napiszą niech pomyślą jakimi dowodami dysponują i na podstawie czego snują tutaj swoje teorie. Jak zwykle pozdrawiam wszystkich alfaholików

  2. #82
    Użytkownik Fachowiec Avatar maly_777
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 156 FL SW 1.9 16V
    Postów
    2,497

    Domyślnie

    Mam tyle do powiedzenia co napisałem, nie wiem o jakim pieniactwie mówisz. Nie postawiłem żadnej tezy. Nikogo nie bronię ani nie oskarżam. Fakt wykres coś powie, ale to nie jest wyznacznik poprawności wykonania usługi.

    Jeszcze raz powtórzę:
    "Nie oceniam, nie widziałem".


    Nawet nie wiem o jakim warsztacie mowa z Krakowa pewnie jest kilka polecanych, a Cinka zdarzyło mi się "bronić" na forum jak mu zarzucali fuckup przy którymś tam 2.0 mjtd który padł. Traktuj moje wpisy bardziej merytorycznie.
    Ostatnio edytowane przez maly_777 ; 19-01-2018 o 12:14

    KODOWANIE KLUCZY (Giulia Stelvio 159 inne)
    Konwersje USA->EU
    UPDATE MAP DO NAJNOWSZYCH 2023 (1,2,3 generacja), również z rynków USA
    KODOWANIE (używanych) RADARÓW ACC/DASM, BLISSów, zmiana radia i aktywacja AA/CP offline

  3. #83
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Do skasowania.
    Ostatnio edytowane przez magil ; 20-01-2018 o 05:39
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  4. #84
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    Leżajsk
    Auto
    Alfa romeo 159 SW 2,4 JTDM Q4 226 KM 480 Nm
    Postów
    44

    Domyślnie

    A czy ja mogę wiedzieć kolego magil dla czego do skasowania. Tzn. wymienianie się opinią na temat jakości usług warsztatów samochodowych to nie tutaj czy jak bo nie rozumiem

  5. #85
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Nie znam Ciebie, więc nie uważam, że jesteśmy kolegami. Postanowiłem, że nie będę brać udziału w tej gównoburzy i mam nadzieję, że moderacja zamknie ten wątek.
    Takie sprawy załatwiaj stosując środki do tego przewidziane zamiast wylewać swoje żale na forum.

    PS. Podałem Ci na PW mój adres email. Do tej pory nie wysłałeś skanu tego "wydruku", dlatego kończę dyskusję.

  6. #86
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    Leżajsk
    Auto
    Alfa romeo 159 SW 2,4 JTDM Q4 226 KM 480 Nm
    Postów
    44

    Domyślnie

    No tak panie magil zwrot kolego jest zwrotem grzecznościowym którego ty jak widzę nie łapiesz no ale trudno tak to już jest. Na maila wysłałem ci wspomniane wydruki i z niecierpliwością czekam na twój komentarz bo jak widać z twojego profilu wiedze masz szeroką i to na każdy temat. Tak więc pozdrawiam panie magil

  7. #87
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Wow! Wrzuć ten wydruk tutaj, niech wszyscy zobaczą...

  8. #88
    Użytkownik Fachowiec Avatar Cubus00
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Międzychód
    Auto
    byla Alfa Romeo 156 2.0 TS 1999 jest 159 2,4
    Postów
    2,573

    Domyślnie

    Cytat Napisał magil Zobacz post
    Wow! Wrzuć ten wydruk tutaj, niech wszyscy zobaczą...
    proszę Cie zdecyduj sie wreszcie ,masz pretensje ze marudzi i wylewa żale na forum, a sam go do te4go namawiasz ,
    widze ,ze najwiecej do powiedzenia maja ci co, nic nie maja do powiedzenia, bez obrazy

  9. #89
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    Leżajsk
    Auto
    Alfa romeo 159 SW 2,4 JTDM Q4 226 KM 480 Nm
    Postów
    44

    Domyślnie

    Rozumiem, że pan dostał wydruk i jest pan usatysfakcjonowany co mnie niezmiernie cieszy . Wydruk dostałem jako osoba prywatna i nie jestem upoważniony do jego upubliczniania bo pan tuner może sobie tego nie życzyć, ale owszem udostępnie każdemu zainteresowanemu na prywatnego maila. A co do tego, że wysłałem go panu z lekkim opóżnieniem ( choć pana maila dostałem dzisiaj ) to proszę sobie proszę pana wyobrazić, że nie każdy tak jak chyba pan siedzi cały dzień na tym forum udzielając odpowiedzi na tysiące tematów ale niektórzy jeszcze pracują. Jak zwykle pozdrawiam pana panie magil bardzo serdzecznie

  10. #90
    Użytkownik Znawca Avatar Zenonzlasu
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Były: AR 156 JTD, AR 156 1.8 TS 144 KM | Zostało Reno, PT Cruiser i Lancia Thesis .
    Postów
    1,019

    Domyślnie

    Cytat Napisał ciusek
    Dlatego trochę mnie to śmieszy te wszystkie ohy i ahy jaki to pan Tomasz Kuraś dobry mechanik i co chwile to czytam tu jak również w komentarzach na facebooku, proponuję każdemu samemu wyciągnąć wnioski.
    Cytat Napisał ciusek
    Miałem tu już do czynienia z obrońcami i pana Tomasz ale po co, panowie nie mają dowodów a ja owszem co zamierzam wykorzystać w sądzie.
    Tomka znam osobiście, naprawiał moje Alfy, i nigdy nie miałem najmniejszych zastrzeżeń. Ludzie z okolicy podobnie. Jeśli jest gorąco polecany na podkarpackich Alfaholikach, to raczej nie dlatego, że chodzi i psuje ludziom auta, tylko dlatego, że robi je dobrze. Ty zaś jesteś anonimowym gościem z netu, który uderza w sfochowany ton, gdy ludzie tutaj wolą zachować wstrzemięźliwość w opiniach. Mój wniosek jest taki, że Tomkowi ufam z doświadczenia, a Ciebie nie znam i nie ufam. To chyba logiczne. Jeśli masz z tym problem, to trudno.

    Masz też wąty do serwisu Autka.pl, za rzekomo dokonanie ,,takich ustawień sterownika silnika, że to cud, że on nie wybuchł". Wiarygodności Ci to nie dodaje, a wręcz przeciwnie.
    Ostatnio edytowane przez Zenonzlasu ; 20-01-2018 o 22:57

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 19-11-2016, 14:36
  2. Zapaliła się podczas jazdy
    Utworzone przez FrankyFurbo w dziale 156
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 23-09-2012, 21:54
  3. Przemyślenia na temat bezpieczeństwa podczas gaśnięcia auta podczas jazdy
    Utworzone przez Czarna Żmijka w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 07-06-2011, 10:43
  4. tLuczenie podczas jazdy..
    Utworzone przez sylwiniusz w dziale 156
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 06-05-2010, 11:23
  5. [145] blokuje się podczas jazdy
    Utworzone przez wilczasty w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 10-08-2009, 09:13

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory