Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Temat: wyciek na skrzyni automatycznej

  1. #31
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Karniowice
    Auto
    Była Alfa Romeo 156 SW 2,4jtd, jest alfa romeo 147 1,9 jtdm 16v 150km, alfa romeo 159 2.4jtdm q-t
    Postów
    83

    Domyślnie

    Cytat Napisał Daniel75 Zobacz post
    Chwilowe spalanie w alfie po spuszczeniu nogi z gazu to 2l /100 km Ja mam zimowe 225 /50/ 17 letnie 235 /40/19 i komputerek mnie oszukuje Pokazuje 7.8-8.0 a realne podchodzi pod 9.0
    Już mi kolega post wyżej objaśnil, że źle miałem ustawione jednostki miary. Zamiast l/km to km/l, tak że po przestawieniu jest ok.
    Ale nie powiem, że jak wracałem po kupnie auta to się trochę wystraszyłem, że coś chyba jest nie tak z alfą.
    Nie spodziewałem się że ktoś wymyśli miarę km/l, bezsensu, A tak byłem zafascynowany jazdą że nie zauważyłem tego szczegółu

  2. #32
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    09 2015
    Auto
    Alfa Romeo 159
    Postów
    106

    Domyślnie

    Cytat Napisał krzysiekhihi Zobacz post
    Już mi kolega post wyżej objaśnil, że źle miałem ustawione jednostki miary. Zamiast l/km to km/l, tak że po przestawieniu jest ok.
    Ale nie powiem, że jak wracałem po kupnie auta to się trochę wystraszyłem, że coś chyba jest nie tak z alfą.
    Nie spodziewałem się że ktoś wymyśli miarę km/l, bezsensu, A tak byłem zafascynowany jazdą że nie zauważyłem tego szczegółu
    Wiem wiem że wytłumaczył Chciałem tylko powiedzieć o tym chwilowym po spuszczeniu nogi z gazu W alfie jest 2 l a np w BMW mialem 0 co chyba byłoby bardziej logiczne

  3. #33
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2017
    Auto
    Fiat Croma 1.9JTD8V
    Postów
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał krzysiekhihi Zobacz post
    Nie spodziewałem się że ktoś wymyśli miarę km/l, bezsensu
    Sens chyba był tak, że w USA spalanie liczą w MPG (ile mil przejedzie na galonie paliwa, tak, wszystko na opak: jednostki i sposób liczenia :-D).
    Ktoś stwierdził, że sposób liczenia zaadaptuje na europejskie warunki, czyli kilometry z litra.
    Sens jakiś jest, ale mało kto liczy w ten sposób po naszej stronie oceanu.

  4. #34
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Karniowice
    Auto
    Była Alfa Romeo 156 SW 2,4jtd, jest alfa romeo 147 1,9 jtdm 16v 150km, alfa romeo 159 2.4jtdm q-t
    Postów
    83

    Domyślnie

    Cytat Napisał kahvm Zobacz post
    Sens chyba był tak, że w USA spalanie liczą w MPG (ile mil przejedzie na galonie paliwa, tak, wszystko na opak: jednostki i sposób liczenia :-D).
    Ktoś stwierdził, że sposób liczenia zaadaptuje na europejskie warunki, czyli kilometry z litra.
    Sens jakiś jest, ale mało kto liczy w ten sposób po naszej stronie oceanu.
    No jakby jeszcze podawało ile jest litrów w baku to było by ok takie mierzenie. Można by obliczyć gdzie się dojedzie na litrach które zostały w baku

Podobne wątki

  1. [159] 159 wybierak automatycznej skrzyni
    Utworzone przez Rafaell w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-02-2017, 20:51
  2. [159] olej w skrzyni biegów manualnej od skrzyni automatycznej!!!
    Utworzone przez jackblackxxx w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 06-11-2015, 21:00
  3. [159] Strzał skrzyni automatycznej
    Utworzone przez Sowizdrzal w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 11:16
  4. Serwis automatycznej skrzyni Poznań
    Utworzone przez Michall w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-03-2011, 12:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory