Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Kierunki + dzienne :)

  1. #1
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2017
    Mieszka w
    Lubuskie
    Auto
    Bella 159 1.9 JTDm 16v 150km -> 185km
    Postów
    42

    Red face Kierunki + dzienne :)

    Witam

    Czy ktoś spotkał się
    http://allegro.pl/kierunkowskazy-dzi...3.html#thumb/6

    Jak to , działa , wygląda oraz czy to jest legalne ?

  2. #2
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2017
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 1.9JTD 16V
    Postów
    148

    Domyślnie

    Temat chyba wyczerpany tutaj: http://www.forum.alfaholicy.org/159_...ysly_-140.html

    Nie - nie jest legalne

  3. #3
    Użytkownik Znawca Avatar olo_84
    Dołączył
    06 2013
    Auto
    Alfa 159 16V 150KM Distinsive SW 2006
    Postów
    1,850

    Domyślnie

    Tak samo nie jest legalne ozdabianie ramki tablicy rejestracyjnej i jakoś wszyscy mają

    Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka
    EGR - OFF
    klapki - OUT
    DPF - ON

  4. #4
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    04 2017
    Auto
    Alfa romeo
    Postów
    840

    Domyślnie

    Tak samo nie jest legalne ozdabianie ramki tablicy rejestracyjnej i jakoś wszyscy mają
    Pomijając bezsensowność tego argumentu (to że sąsiad bije żonę, nie znaczy, że ty robiąc to samo jesteś czysty), to który przepis zabrania stosowania ozdobnych ramek tablicy rejestracyjnej?
    Jeśli masz na myśli Art. 60 ust. 1 pkt 3 UPoRD (cytowany przez niektórych Januszy prawa) to zabrania on ozdabiania TABLIC rejestracyjnych, a nie ramek mocujących te tablice. Zabrania też umieszczania znaków ograniczających czytelność tablic. Ozdobiona ramka (o ile nie jest to materiał fosforyzujący czy odblaskowy) nie wpływa na czytelność tablic w stosunku do ramki nieozdobionej.
    Ostatnio edytowane przez dpar ; 20-03-2018 o 17:59

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta Avatar kivi89
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Inowrocław
    Auto
    159 1.9 8v
    Postów
    444

    Domyślnie

    Nie wiem jak ten zestaw ale mam jakis podobny i dziala super. Wg mnie najlepsza opcja na montaż swiatel dziennych.

  6. #6
    Użytkownik Znawca Avatar olo_84
    Dołączył
    06 2013
    Auto
    Alfa 159 16V 150KM Distinsive SW 2006
    Postów
    1,850

    Domyślnie

    Cytat Napisał dpar Zobacz post
    Pomijając bezsensowność tego argumentu (to że sąsiad bije żonę, nie znaczy, że ty robiąc to samo jesteś czysty), to który przepis zabrania stosowania ozdobnych ramek tablicy rejestracyjnej?
    Jeśli masz na myśli Art. 60 ust. 1 pkt 3 UPoRD (cytowany przez niektórych Januszy prawa) to zabrania on ozdabiania TABLIC rejestracyjnych, a nie ramek mocujących te tablice. Zabrania też umieszczania znaków ograniczających czytelność tablic. Ozdobiona ramka (o ile nie jest to materiał fosforyzujący czy odblaskowy) nie wpływa na czytelność tablic w stosunku do ramki nieozdobionej.
    O byle takie pierdoly nikt cię nie zatrzyma. Sprawdzali cie tak kiedyś że tak recytujesz prawo?

    Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka
    EGR - OFF
    klapki - OUT
    DPF - ON

  7. #7
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    04 2017
    Auto
    Alfa romeo
    Postów
    840

    Domyślnie

    O byle takie pierdoly nikt cię nie zatrzyma. Sprawdzali cie tak kiedyś że tak recytujesz prawo?
    Przecież to ty zacząłeś z tymi ramkami ozdobnymi, to sam sobie odpowiedz, czy cię kiedyś za takie coś zatrzymali. Ja tylko zwracam uwagę, że bzdury opowiadasz, bo żaden przepis nie zabrania stosowania ramek ozdobnych, o ile nie ograniczają one widoczności tablic.
    Zresztą mówimy o tym czy coś jest legalne czy nie jest, a nie czy mnie za to zatrzymali czy nie. Nie zatrzymali mnie też za transport trupa w bagażniku, co nie znaczy, że to jest legalne.

Podobne wątki

  1. Światła dzienne
    Utworzone przez murder w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 31-07-2017, 10:12
  2. [159] światła dzienne
    Utworzone przez adam_159 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 30-01-2017, 09:53
  3. Światła dzienne
    Utworzone przez qwerek w dziale 147
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22-09-2011, 19:36

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory