Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: przerywa xenon / zmiana siedzeń na podgrzewane

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2018
    Auto
    Alfa 159 1.9 JTDM
    Postów
    6

    Domyślnie przerywa xenon / zmiana siedzeń na podgrzewane

    Witam, mam dwa pytania dotyczące alfy 159 2006r, zakupiłem fotele z wersji ti sa one podgrzewane w moim aucie nie posiadam tej opcji da rade to podłączyć?, jest kostka w instalacji do tego? Drugie pytanie założyłem chiński xenon od kolegi wszystko działa lecz po jakiś 10 sekundach zaczyna mrugać i go rozłącza, przetwornice wszystko sprawne ponieważ na drugim aucie działa wszystko poprawnie, miał ktoś kiedyś tak problem?

  2. #2
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    08 2015
    Auto
    Alfa Romeo 159, 1.9 150 KM, 2006 r.
    Postów
    113

    Domyślnie

    a czego się spodziewałeś po chińskim "xenonie"?
    nie kalecz wiejskim tuningiem tak ładnego auta jakim jest alfa 159 :/

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 156sw TI, Aprilia SL1000R, AR159 TI Q4
    Postów
    765

    Domyślnie

    To zobacz sobie gdzie są robione markowe zarniki Xenon

  4. #4
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2018
    Auto
    Alfa 159 1.9 JTDM
    Postów
    6

    Domyślnie

    Chodzi mi o to czemu mi go gasi skoro jeśli przełożymy go do innego auta świeci normalnie

  5. #5
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar MikeDraven
    Dołączył
    05 2016
    Mieszka w
    Bogatynia
    Auto
    brak
    Postów
    794

    Domyślnie

    Widać ecu wyczuwa jakieś anomalie i objawia się to mruganiem. Poza tym zgadzam się z [MENTION=63213]dellx[/MENTION]. "Zenony" i alfa to złe połączenie

  6. #6
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    Cytat Napisał Moniołek Zobacz post
    Chodzi mi o to czemu mi go gasi skoro jeśli przełożymy go do innego auta świeci normalnie
    coś jest poza specyfikacją i przetwornica wyłącza. a to że inne też robią w Chinach, są lepsze i gorsze fabryki/produkty. spróbuj inne lampy xenonowe w swoim aucie.

    co do elektrycznych foteli, byli tacy co dokładali, da się. ilość dłubania moze zależeć od tego czy masz nadmiarowe wiązki czy nie - nie wiem dokładnie jak to było z wiązkami od foteli, ale np od xenonów czy PDC to przed liftingiem były prawie zawsze a po liftingu nigdy. pewnie można uruchomić tylko sam fotel (pamięć/grzanie) - łatwiej, a więcej roboty będzie jak też jakieś lusterka z tym chcesz powiązać (pamięć) - wtedy chyba też zmieniać trzeba moduły w drzwiach przednich, ale nie znam szczegółów, wydaje mi się tylko że ktoś tak gdzieś pisał. szukaj po forum, coś na pewno było. przydatne są schematy i opisy z eLearna i sprawdzanie numerów ewentualnych potrzebnych częśći w ePer. poszukaj sobie skąd to ściągnąć.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #7
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2018
    Auto
    Alfa 159 1.9 JTDM
    Postów
    6

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedz, jutro przyjdą fotele jak uda mi sie zrobić to napisze co i jak. Pozdrawiam

  8. #8
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2018
    Auto
    Alfa 159 1.9 JTDM
    Postów
    6

    Domyślnie

    Witam ponownie zmieniłem fotele ze zwykłych na TI, miałem jeden problem, tylne oparcia nie pasowały na zatrzaski, zrobiłem jeden myk jak z tyłu wychodzą te bolce od zatrzasku oparcia, trzeba je odkręcić i obrócić do góry i przykręcić tylko na jedna śrubę, nie obejdzie sie bez wycięcia w plastiku dziury ponieważ zawias nie wchodzi. Wtedy pasują idealnie, co do grzanych foteli niestety pod wykładzina nie znalazłem żadnych wtyczek od podgrzewania. Alfa 159 2006r 1.9 jtdm. Pozdro.

Podobne wątki

  1. Bi-xenon, a może tak krok dalej? Tri-xenon
    Utworzone przez Oskarr w dziale 156
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 20-11-2013, 01:33
  2. Blokada tylnych siedzeń
    Utworzone przez paulina w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 24-08-2011, 13:26
  3. [145] Elektryczne podgrzewanie siedzeń
    Utworzone przez Wojce w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 07-05-2011, 19:36
  4. [164] Podgrzewanie siedzeń.
    Utworzone przez Miłosz w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 11-11-2009, 17:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory