Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Temat: Czarna Bestia 159 3,2 Q4 SW TI 330-368km kompressor Novidem

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2017
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 156 SW, swap 3,0 q2 240ps/290nm stylistyka GTA robota Ariela
    Postów
    15

    Domyślnie Czarna Bestia 159 3,2 Q4 SW TI 330-368km kompressor Novidem

    Bardzo ciekawa propozycja.Cena też nie wysoka jak za takie modyfikacje i najbogatszą wersje TI.Co o niej Myślicie?. link to:
    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...olx#xtor=SEC-8

  2. #2
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Ja myślę, że ktoś spieprzył fajne auto montując kompresor. Co do stanu auta, to znając życie nie jest "igła".
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  3. #3
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Ja bym tego samochodu przed obejrzeniem nie skreślał.
    Autodelta też montuje kompresor do 3.2 więc nie jest to niemożliwe.
    Z pewnością nie jest to auto dla każdego, ale ciekaw jestem co sobą prezentuje.
    Pozdrawiam.
    Rafał

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  4. #4
    Użytkownik Świeżak Avatar Grzeniu159
    Dołączył
    11 2015
    Mieszka w
    Warszawa Bemowo
    Auto
    Alfa Romeo 159 Sportwagon 1.9 JTDm 136km, DPF on
    Postów
    161

    Domyślnie

    Ja jak widzę miejscowość Radom, to aż mnie zimne dreszcze przechodzą. Ile ja się naoglądałem aut super igła stan z Radomia, jak jeździłem z bratem, z ojcem, czy z wujkiem oglądać dla nich auta. Toż to poezja rzeźby tam się odwala. Nie to żeby go od razu skreślać, ale na auta z tego rejonu trzeba tak uważać i tak mega dokładnie sprawdzać, jak nigdzie indziej. Na pewno warto by pojechać na sprawdzenie z kimś zaufanych, jeśli zdecyduję się ktoś na zakup, to pojechać do warsztatu po drugiej stronie miasta, albo i do dwóch. Lecz to tylko moje zdanie.

  5. #5
    Użytkownik Fachowiec Avatar AirAjti
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Lubin
    Auto
    Była 159 Berlina 2.4JTDm '06... aktualnie Tipo 1.4T-Jet z fabrycznym nadtlenkiem gazu
    Postów
    2,439

    Domyślnie

    Szkoda, że tak daleko bo chętnie bym ją sprawdził. Auto było opisywane na portalach zagranicznych (moze portal to za duze slowo), wiec na pewno nie jest to przerobka u druciarza, a sam samochod na pewno technicznie jest zadbany.

    Byl tu jeden gosc chyba tez z Radomia (lub ogolnie z tamej strony PL) i robił swoją w UK. Są jego posty na forum- pisał, że bajka. Fabryczne 260koni to smiech na sali przy takim silniku.
    Powyższy post został napisany przeze mnie i każde słowo dokładnie przemyślałem- jeśli czujesz się obrażony to znaczy, że albo nie rozumiesz co napisałem, albo osiągnąłem swój cel


    "We have to love Alfa, it's the law!" - Richard "Hamster" Hammond

  6. #6
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2016
    Auto
    mazda 323f, alfa 159 2.2, alfa 147 1.6ts
    Postów
    68

    Domyślnie

    Ktoś wie co to za przycisk przy lewarku?

  7. #7
    Użytkownik Fachowiec Avatar AirAjti
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Lubin
    Auto
    Była 159 Berlina 2.4JTDm '06... aktualnie Tipo 1.4T-Jet z fabrycznym nadtlenkiem gazu
    Postów
    2,439

    Domyślnie

    To jest włącznik zero-jedynkowy... ale co to robi to nie wiadomo. Cos niestandardowego i na pewno wlasciciel wie
    Swoja droga, fatalne miejsce na taki paskudny przycisk. Mozna bylo go schowac.....
    Powyższy post został napisany przeze mnie i każde słowo dokładnie przemyślałem- jeśli czujesz się obrażony to znaczy, że albo nie rozumiesz co napisałem, albo osiągnąłem swój cel


    "We have to love Alfa, it's the law!" - Richard "Hamster" Hammond

  8. #8
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar jaboleq
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    AR 156 SW 1.9 16V powered by @sdero
    Postów
    7,326

    Domyślnie

    To jest samochód od Jarka. On się wozi teraz 4C po tuningu w Pogea (311KM). Stan techniczny adekwatny do ceny = bardzo dobry.
    ::::::: I am IN LOVE with trance! ::::::: Moja włoszka :::::::

  9. #9
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 156sw TI, Aprilia SL1000R, AR159 TI Q4
    Postów
    765

    Domyślnie

    Cytat Napisał AirAjti Zobacz post
    Szkoda, że tak daleko bo chętnie bym ją sprawdził. Auto było opisywane na portalach zagranicznych (moze portal to za duze slowo), wiec na pewno nie jest to przerobka u druciarza, a sam samochod na pewno technicznie jest zadbany.

    Byl tu jeden gosc chyba tez z Radomia (lub ogolnie z tamej strony PL) i robił swoją w UK. Są jego posty na forum- pisał, że bajka. Fabryczne 260koni to smiech na sali przy takim silniku.
    Najprawdopodobniej wylacznik kompresora oile jest zamontowany na sprzegle elektromagnetycznym.

  10. #10
    Użytkownik Fachowiec Avatar FXX
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Volvo S60 D5 R-design/ Peugeot 308 T9
    Postów
    2,553

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaboleq Zobacz post
    To jest samochód od Jarka. On się wozi teraz 4C po tuningu w Pogea (311KM). Stan techniczny adekwatny do ceny = bardzo dobry.
    Na pewno?
    W treści ogłoszenia jest, że samochód sprowadzony, po opłatach...

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory