Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Temat: Poszukiwana Alfa 159

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2018
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Obecnie brak
    Postów
    6

    Domyślnie Poszukiwana Alfa 159

    Witam
    Z uwagi iż jestem nową osobą na forum nie mam uprawnień aby dać ogłoszenie w dziale kupię.
    Niestety obecnie nie posiadam auta ale intensywnie poszukuję.
    Alfa od lat była samochodem naj ale opinie na temat awaryjności były zniechęcające.
    I pojawiła się 159 która jest mym rozsądnym marzeniem.
    Mam nadzieję iż znajdzie się ktoś kto szczerze poleci jakiś egzemplarz i sprawi iż nie zakończę poszukiwań na jakiejś tdi czy insigni.
    Czego poszukuję: Muszę się zmieścić w leasingu więc auto powyżej 2011 ew. 2010. Chciałbym się także zmieścić w kwocie 27000 ale...
    Ideał to 2.0 JTD czarne kombi i jeszcze z Warszawy ale mam świadomość że to nie salon więc... za każdą propozycję będę wdzięczny.
    Jeżeli ktoś z was zna kogoś kto takie auto sprowadzi to także wielki ukłon za info.
    Obecnie zastanawiam się nad poniższymi, może ktoś już je oglądał lub np po zdjęciach czy ogłoszeniu widać iż jest coś nie tak na co ja nie zwróciłem uwagi:
    Nr ID otomoto: ID: 6031198767, ID: 6029575722, ID: 6024614307

    Wszystkim z góry dziękuję za ew. poświęcony czas na pomoc nie spełnionemu Alfaholicowi.
    Pozdrawiam i niech się wam kółka kręcą a dziewczyny nęcą dla alfaholiczek oczywiście odwrotnie

  2. #2
    WinnieThePooh
    Gość

    Domyślnie

    Ta biała była już chyba opisywana na forum - niezbyt pochlebnie, ogłoszenie wisi już dość długo.
    po co ograniczasz się leasingiem kupując auto na fakturę VAT-marża? ma to sens tylko w wypadku, gdy ktoś sprzeda ci auto na fakturę VAT23%, co ma miejsce w przypadku samochodu z drugiego ogłoszenia (to za 34900). jak auto jest sprzedawane na vat-marże, to chyba lepiej je na zwykłe raty kupić. przynajmniej nie jesteś ograniczony rocznikiem, chociaż z tego co się w zeszłym roku orientowałem to nawet 10-letnie teraz można wziąć w leasing.

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2018
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Obecnie brak
    Postów
    6

    Domyślnie

    Tak zgadza się jeżeli chodzi o wiek tzn. leasing musi się zamknąć w 10 latach. Co do samego leasingu, z uzyskaniem kredytu nie będę miał łatwo a leasing bez problemu.
    Dzięki za zainteresowanie i sugestie.

  4. #4
    Użytkownik Rowerzysta Avatar michuw81
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Manchester - Nysa
    Auto
    159 SW 2.0 170 Ti
    Postów
    264

    Domyślnie

    Każda z nich miała malowany zderzak z jakiegoś powodu.
    Może tylko kosmetyka, może coś mocniejszego.
    1 auto. Roczniki 2011 nie mają już znaczka jtdm. ( chyba że belgijskie miały inaczej) Ktoś się zagolopowal by zrobić jak nówka.
    Do tego z lewej strony brak znaczka "narysowany przez giuseppe" z prawej jest

    2 auto. Brak 159.

    To tylko takie, na 1 oko.

    Mogły to być kosmetyczne malowanie i nawet ASO mogło zapomnieć (u mnie tak było gdy mi malowali zderzak i wymieniali nadkole po wgnieceniu) ale to była kosmetyka. Znaczek giuseppe od 4 lat mam w dokumentach z odbioru od serwisu, 159 przykleili gdy zauważyłem.

    Sent from my E6633 using Tapatalk
    Always Loking For A drive

  5. #5
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Cytat Napisał michuw81 Zobacz post
    Roczniki 2011 nie mają już znaczka jtdm
    Miały, do końca produkcji. Chyba że ktoś zażyczył sobie jego brak.

  6. #6
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2018
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Obecnie brak
    Postów
    6

    Domyślnie

    Dziękuję, widać że mam do czynienia z fachowcami.
    faktycznie biała Alfa już się dzisiaj sprzedała ale za to taka perełka na otomoto ID: 6030792192
    1 właściciel, kupiona w Polsce wszystko pasuje tylko, przebieg 369 000 km (największy jaki widziałem u Alfy w ogłoszeniach) i nie co dzień jeżdżę do Zgierza bo to jednak pół dnia w tą i z powrotem.

  7. #7
    Użytkownik Rowerzysta Avatar michuw81
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Manchester - Nysa
    Auto
    159 SW 2.0 170 Ti
    Postów
    264

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adam1978 Zobacz post
    przebieg 369 000 km.
    Da radę
    Właściciel z Holandii się chwalił swoim przebiegiem we wątku w 2016 na alfaowner.
    W Irlandii jeździ (jeździła) z 500k km. Od początku w jednym serwisie serwisowana.



    Sent from my E6633 using Tapatalk
    Always Loking For A drive

  8. #8
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2015
    Auto
    159
    Postów
    21

    Domyślnie

    Faktycznie te 50 postów by zamieścić ogłoszenie - zwłaszcza "kupię" jest trochę bez sensu. Jeszcze rozumiem jeśli chciałbym sprzedać ale kupić? O czym pisać 50 postów?

    Ja miałem "dotknięcie się" na autostradzie z busem którym kierował "zawodowy kierowca" - zmieniał pas i jego plastykowy spocznik został w moim zderzaku. Tylko pęknięcie. Naprawa w ASO - wymiana zderzaka, prawy reflektor, filtr powietrza oraz osłona silnika (ta od spodu). Tak że co do kolorów... ten tego Nie każda naprawa taka zła.
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	na forum Alfy - 1.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	57.9 KB
ID:	245843  

  9. #9
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2018
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Obecnie brak
    Postów
    6

    Domyślnie

    Witaj "Boli", ale to chcesz swoją sprzedać?

  10. #10
    Użytkownik Rowerzysta Avatar stunt_rider
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Emiraty Arabskie
    Auto
    Byla AR159 sw 2.0, 2011r. Jest: Giulia Veloce TI Competizione Red 2.0 T
    Postów
    468

    Domyślnie

    Zapraszam do siebie po moje auto, oferuje pomoc w zalatwieniu kredytu/leasingu wszytko da sie zalatwic kwestia zaangazowania

Podobne wątki

  1. alfa 147 na zawieszeniu -30 poszukiwana
    Utworzone przez kiler540 w dziale Lubelskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 13-07-2017, 06:40
  2. Poszukiwana Alfa 147 (najlepiej 1,9 JTD)
    Utworzone przez limdow w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 29-04-2012, 21:17
  3. Poszukiwana Alfa 147 (najlepiej 1,9 JTD)
    Utworzone przez limdow w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-04-2012, 21:25

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory