Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Temat: Brera na codzień.

  1. #11
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Od 04.2021 159 SW 2.0 jtdm+, WCZEŚNIEJ; 159 2.2 JTS , 159 1.9 jtdm 8v, soft @sdero
    Postów
    460

    Domyślnie

    Cytat Napisał magil Zobacz post
    [MENTION=26939]_M_[/MENTION] masz elektryczne fotele? Kiedyś drogą dedukcji doszliśmy na forum, że elektryczne fotele są wyższe
    Potwierdzam, miałem najpierw 159 z ręcznym ustawieniem, w obecnej mam elektryke i nie da się niestety tak nisko usiąść jak poprzedniej.

  2. #12
    Użytkownik Świeżak Avatar _M_
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    Oława
    Auto
    Jest: MEGANE RS 3 // Były: Alfa Brera 2.4+ , GT 1.9+
    Postów
    95

    Domyślnie

    Cytat Napisał mesque Zobacz post
    Potwierdzam, miałem najpierw 159 z ręcznym ustawieniem, w obecnej mam elektryke i nie da się niestety tak nisko usiąść jak poprzedniej.
    A to możliwe, że zagadka rozwiązana - nie mam elektrycznych.

  3. #13
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    .
    Postów
    574

    Domyślnie

    Napisałem przecież od razu że mam fotele elektryki, to napisałeś że masz tak samo

  4. #14
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AlfaRomeo Brera 2.4 / Stelvio MY20
    Postów
    1,612

    Domyślnie

    W Brerach mylące jest to, że nawet w manualnych, oparcie jest sterowane elektrycznie. Nie ma full-manual. Dlatego niektórzy się mylą czasami.

  5. #15
    Użytkownik Świeżak Avatar _M_
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    Oława
    Auto
    Jest: MEGANE RS 3 // Były: Alfa Brera 2.4+ , GT 1.9+
    Postów
    95

    Domyślnie

    Cytat Napisał Takumi Zobacz post
    Napisałem przecież od razu że mam fotele elektryki, to napisałeś że masz tak samo
    Nie nie, nic takiego nie napisalem, a przynajmniej nie mialem tego na myśli .

    Nie pomyślałem, że może być różnica miedzy manualem a elektrykim, a wychodzi na to, że to jest powodem ewentualnych różnic w mozliwosci opuszczenia fotela

  6. #16
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar nietyx
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    Gliwice
    Auto
    .
    Postów
    691

    Domyślnie

    Powiem na swoim przykladzie. Jezdzilem GT 4 lata - bagaznik jak stodola, miejsca z tylu dla 2 osob wystarczy normalnie bez pozycji pol-lezacej.

    Cytat Napisał AdiCarrion Zobacz post
    Zazwyczaj nie jeżdzę szybko-jak sprawuje się wyciszenie ogólne i bezramkowych drzwi do powiedzmy 100-120 km/h.
    o wiele lepsze wyciszenie niz w GT
    Cytat Napisał AdiCarrion Zobacz post
    Jesli chodzi o parkowanie, to mała zwrotność , ani widoczność mi nie przeszkadza-często prowadzę busa i dostawczaka, więc wiadomo
    Lusterka w Brerze sa wrecz olbrzymie w porownaniu do GT

    Cytat Napisał Takumi Zobacz post
    tyłu nie usiądzie nic, co ma nogi - jest dosłownie 5cm przestrzeni między kanapą a fotelami, trzeba to auto traktować jako 2 osobowe z miejscem na psa/dodatkowe zakupy - dziecko się szybko przestanie mieścić.
    Jak kupowalem to przerazilem sie tym rowniez ale ostatnio w 4 osoby spokojnie pokonalem trase 100 km. Wiadomo nie jest to pozycja jak w salonie na fotelu ale nie ma jakiejs tragedii, a mam wzrost 180 cm. Kwestia przesuniecia fotela

  7. #17
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    .
    Postów
    574

    Domyślnie

    Jak ktoś lubi jeździć z kolanami pod brodą, to spoko, może da się tak przysunąć fotele ze ktoś się zmieści z tyłu. Ja mając 185cm nie przysunę się tak, żeby ktoś za mną usiadł, nie ma szans.
    Druga rzecz - ostatnio posadziłem tam kuzynkę koło 175cm i nie mogła usiąść prosto bez przekrzywiania głowy, wiec nie wiem kogo ty tam wiozłeś te 100km - ja sobie tego nie wyobrażam i w życiu bym nie powiedział nikomu ze to auto się do tego nadaje - nie nadaje się.

  8. #18
    WinnieThePooh
    Gość

    Domyślnie

    [MENTION=78156]Takumi[/MENTION] ty chyba nie pamiętasz jak się w cienkocienko jechało w 5 osób nad morze. z bagażami. I co dało się? dało.

  9. #19
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    .
    Postów
    574

    Domyślnie

    No, a jeszcze dawniej to prądu nie było i srało się w lesie.

  10. #20
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Ja mam 183 cm i jak przystosowałem fotel kierowcy pod swoją wygodę to z tyłu mógłbym co najwyżej cienką torbę z laptopem włożyć. To powinno być 2 osobowe coupe. Podejrzewam, że w GTV jest więcej miejsca.
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

Podobne wątki

  1. Transaxle na codzień:)
    Utworzone przez amigas w dziale Transaxle
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 01-04-2012, 16:30
  2. Alfa Romeo 75 itp. transaxle - czy ktoś jeszcze jeździ nimi na codzień?
    Utworzone przez Młody_Alfista w dziale Transaxle
    Odpowiedzi: 79
    Ostatni post / autor: 09-12-2010, 15:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory