Strona 11 z 20 PierwszyPierwszy ... 234567891011121314151617181920 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 198

Temat: Dodac bluetooth do versji bez nav w 15min

  1. #101
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar nietyx
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    Gliwice
    Auto
    .
    Postów
    693

    Domyślnie

    Cytat Napisał kcz Zobacz post
    Czy ktoś wie jak to jest z radiami z Blue&Me? Mam ten problem, że po naciśnięciu CD dwa razy, nie wyświetla mi się opcja zmieniarki. Radio standardowe z MP3 alfa z 2007 roku. Czy wywalenie Blue&Me uruchomi tę opcję? Czy żeby je wywalić trzeba robić osiowanie proxy?
    Właśnie też się nad tym zastanawiam bo domyślnie radfi z B&M ma zablokowane przełączenie na AUX

  2. #102
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    159 SW 2.0 JTDm
    Postów
    18

    Domyślnie

    Mam standardowe radio MP3, Blu&Me oraz Bose. Jeśli chodzi o przełączenie na CDC to czasami działa czasami nie, nie wiem czemu tak. Nie zmienia to faktu, ze pomimo iż uda się uruchomić "zmieniarkę" to dźwięku nie ma, telefon paruje się poprawnie. Jeśli ktoś jest z wrocka lub okolic mogę swój moduł odsprzedać oczywiście po przetestowaniu, bo nie wiem, czy to wina modułu czy konfiguracji mojego auta.

  3. #103
    Użytkownik Rowerzysta Avatar slon
    Dołączył
    09 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 159 1.9 JTDm 16V
    Postów
    414

    Domyślnie

    Cytat Napisał nietyx Zobacz post
    Właśnie też się nad tym zastanawiam bo domyślnie radfi z B&M ma zablokowane przełączenie na AUX
    Ten dynks BT nie działa jako AUX, a właśnie jako zmieniarka. Jeśli nic nie masz podłączonego w kostce od zmieniarki, to radio nie przełączy się na to źródło.


    Tutaj nieco inny moduł, instalacja nieco bardziej kłopotliwa:
    https://www.wm-outlet-store.de/de/bl...amin_1164.html

  4. #104
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar elgritone
    Dołączył
    06 2012
    Auto
    916 / 939 / 955
    Postów
    741

    Domyślnie

    Pamiętacie moją budżetową propozycję na muzykę po bluetooth..? zapomnijcie. Przynajmniej jeśli planujecie używać jej bardzo często. Najbardziej wkurzające jest parowanie urządzenia, za każdym razem trzeba włączać dongla, często nie zaskoczy za pierwszym razem.. no i jakość transmisji jest mocno średnia (wciąż dużo lepsza od transmitera). Być może miało by to sens, gdyby użyć jakiegoś lepszego dongla, ale taki to już w okolicy 100zl trzeba liczyć (i tez nie ma pewności, że będzie się łączył automatycznie). Podsumowując, założyłem dziś moduł z amazona, jakość dźwięku jest naprawdę ok, sterowanie z kierownicy działa, generalnie warto. Czekam na ocieplenie, wrzucę mikrofon w lampkę podsufitki i będzie elegancko.

  5. #105
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    Alfa
    Postów
    247

    Domyślnie

    [MENTION=24632]elgritone[/MENTION], a jaką funkcję radia wybierasz, żeby korzystać z połączenia bluetooth?

  6. #106
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar elgritone
    Dołączył
    06 2012
    Auto
    916 / 939 / 955
    Postów
    741

    Domyślnie

    Cytat Napisał dragon65 Zobacz post
    [MENTION=24632]elgritone[/MENTION], a jaką funkcję radia wybierasz, żeby korzystać z połączenia bluetooth?
    moduł z amazona identyfikuje się jako zmieniarka. po jego podłączeniu możesz ją wybrać klawiszem od CD.

  7. #107
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar elgritone
    Dołączył
    06 2012
    Auto
    916 / 939 / 955
    Postów
    741

    Domyślnie

    pytanie do uzytkowników zestawu z amazona, łączy wam się automatycznie po odpaleniu czy musicie łączyć się w telefonie? bo mi za bardzo nie chce się łączyć sam z siebie...?

  8. #108
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.0 JTDM 170KM
    Postów
    23

    Domyślnie

    Łączy się automatycznie, działa zgodnie z instrukcją. Jest to jakiś substytut pełnoprawnego zestawu bo nie przerwie słuchania radia albo CD i w głośnikach nie słychać, że ktoś dzwoni.
    Ale jak się przełączysz na zmieniarkę to działa pięknie, jakość super. Rozmówcy w ogóle nie wiedzą, że jesteś na głośnomówiącym, czyli może jest jakaś redukcja szumów. Jedyny minus to to że trzeba trochę podgłośnić radio.

    Generalnie lepiej to mieć niż nie mieć.
    Streaming muzy czy audiobooków przez bluetooth - bajka! Polecam!

    Wysłane z mojego Moto G (5S) przy użyciu Tapatalka

  9. #109
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Cytat Napisał Heliodoor Zobacz post
    Łączy się automatycznie, działa zgodnie z instrukcją. Jest to jakiś substytut pełnoprawnego zestawu bo nie przerwie słuchania radia albo CD i w głośnikach nie słychać, że ktoś dzwoni.
    Mój zestaw nie zawsze łączy się automatycznie. Ale jeśli jest połączony i słucham radia, to dźwięk nadchodzącego połączenia jest słyszalny w głośnikach i wtedy guzikiem CDC odbieram połączenie.
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  10. #110
    Użytkownik Rowerzysta Avatar slon
    Dołączył
    09 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 159 1.9 JTDm 16V
    Postów
    414

    Domyślnie Dodac bluetooth do versji bez nav w 15min

    U mnie łączy się już w momencie włożenia kluczyka, po odpaleniu silnika niby jest połączony, ale muszę wejść w ustawiania bt w telefonie, rozłączyć i połączyć ponownie (iPhone). Trochę upierdliwe.
    Mam B&M i w momencie gdy ktoś dzwoni, radio przełącza się na rozmowę.

Podobne wątki

  1. Bluetooth na aux
    Utworzone przez konrad53 w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-08-2018, 08:18
  2. [159] Bluetooth
    Utworzone przez Czarunio w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-08-2013, 19:55
  3. Plik Audio jak dodac|???
    Utworzone przez bartekalfa166 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-02-2013, 19:28
  4. AR 159 Jak dodac troszke konikow???
    Utworzone przez Dzixon w dziale Tuning
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 03-02-2012, 22:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory