Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Temat: Kupno 159 na pierwsze auto.

  1. #21
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Alfa romeo 159 1.9 jtdm 16v
    Postów
    53

    Domyślnie

    Jeździłem T.S ,JTS ,JTD i nie widzę różnicy w kosztach, serwisowany i zadbany silnik taki czy inny będzie sprawny i już. Ktoś tam pisze ze za 15 tysi to będzie gruz!? Gówno prawda, ja za moją jakbym sprzedawał, to nie wezmę więcej niz 13, 14 tys. z racji rocznika 2006. Ma pełne wyposażenie 215 tys km na liczniku, ma klapy, egr, dpf i wszystko tip top, sanki bez rdzy, jedynie na jednym progu z tyl lekki nalot rdzy. Objeździła Bałkany, Skandynawie i nigdy nie miałem najmniejszych problemów.

  2. #22
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2019
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    159 1.9 jtd 150hp
    Postów
    45

    Domyślnie

    Szczerze zalezy od zarobkow , ale ja z wlasnego doswiadczenia na 1 bym nie polecal.. to jednak trzeba polubic ale przy pierwszym aucie moze cie zrazic.

  3. #23
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    .
    Postów
    574

    Domyślnie

    Co za różnica czy to pierwsze czy piąte auto, kupuje się takie auto na jakie kogoś stać, a zrazić się do marki można w każdej chwili. Jeśli minimalna cena danego modelu jest prawie równa maksymalnemu budżetowi na zakup w danej chwili, to jest to ryzykowne przedsięwzięcie. 15tys wydaje mi się dość niską kwotą na zakup fajnego auta, w takich pieniądzach wolałbym poszukać jakiejś świeższej małej Toyoty czy innego japończyka. Jaki jest rynek używanych Alf to można skutecznie prześledzić w temacie "Pomoc w zakupie"...

  4. #24
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Alfa romeo 159 1.9 jtdm 16v
    Postów
    53

    Domyślnie

    Ja kupiłem alfe za takie pieniądze, mało tego oglądałem także alfy za 30 tys, które były bardziej sponiewierane niż moja za 15 tys. Prawda jest taka, że ktoś chce kupić alfe , bmw lub inne audi, to w życiu się nie zdecyduje na zakup Suzuki czy Toyoty, bo to nie ta bajka. To tak jakbyś zakochanemu w blondi z dużym biustem proponował brunetke z małym, bo duży biust to staniki droższe i może klapnac na starość! Pier...le, kto nie ryzykuje nie pije szampana.

  5. #25
    Użytkownik Rowerzysta Avatar LuKe93
    Dołączył
    05 2016
    Mieszka w
    Chorzów
    Auto
    Alfa Romeo 159 TI 2.4 300Km/600Nm
    Postów
    297

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ars159 Zobacz post
    Ja kupiłem alfe za takie pieniądze, mało tego oglądałem także alfy za 30 tys, które były bardziej sponiewierane niż moja za 15 tys. Prawda jest taka, że ktoś chce kupić alfe , bmw lub inne audi, to w życiu się nie zdecyduje na zakup Suzuki czy Toyoty, bo to nie ta bajka. To tak jakbyś zakochanemu w blondi z dużym biustem proponował brunetke z małym, bo duży biust to staniki droższe i może klapnac na starość! Pier...le, kto nie ryzykuje nie pije szampana.
    W sedno

  6. #26
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    To nie jest reguła, a nawet prawdopodobieństwo kupienia ulepa za 15 mimo wszystko jest większe. Można wtopić z taką za 15 i z taką za 30.
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

Podobne wątki

  1. 75 na pierwsze auto
    Utworzone przez Tadek w dziale Transaxle
    Odpowiedzi: 64
    Ostatni post / autor: 27-08-2014, 01:02
  2. 156-pierwsze auto
    Utworzone przez Miczab w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-04-2013, 20:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory