Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Temat: Kto oglądał na TVN Turbo program Jazda próbna z Alfą 159?

  1. #1
    csscss
    Gość

    Domyślnie Kto oglądał na TVN Turbo program Jazda próbna z Alfą 159?

    Czy ktoś oglądał wczoraj (24maj) ,,Jazde próbną,, z Jagielskim na TVN TURBO.
    Była tam 159 Sportwagon, Ale nie wiem z jakim silnikiem itd.

    I czy ogólnie zjechali ją czy odwrotnie zachwycali się.
    Jestem Ciekaw bo nie dane mi było oglądać tego.

    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Tuti ; 03-11-2010 o 10:23

  2. #2
    Fred
    Gość

    Domyślnie

    Goście, którzy "oceniali" Alfe i Lexusa to totalni amatorzy. Stwierdzili że Lexus jest lepszy, bo w Alfie za głośno słychać silnik ;// Rzucali stereotypami, że Alfa jest awaryjna itd. itp. Jednak redakcja na koniec nadmieniła że mimo złego PR Alfy 159 jest dobrze zrobiona i warta swojej ceny.

    FRED

  3. #3
    Użytkownik Fachowiec Avatar QBA
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    ALFA 166 SWAP 3.0+Q2 / ALFA 166 2.4 20v FL 180 HP/Jumper 2.8 JTD /Fiat Regata/Alfa 147 JTD 8v
    Postów
    2,633

    Domyślnie

    Zgadzam sie z przedmówcą, goście amatorzy bardziej nadają sie do oceny babek w piaskownicy niż oceniania takich aut.
    Rozwalil mnie tekst chłopa w okularach jak jechał 159:
    "...ma dziurę (tutaj była chwila zastanowienia) tą turbo..."
    i tyle tylo potrafił stwierdzić, no jeszcze że silnik za głośny, ale według mnie to właśnie w alfie jest atutem
    http://www.flar-ital.pl/ - CZĘŚCI ZAMIENNE- SERWIS: Lancia, Fiat, Alfa Romeo
    USŁUGI AUTOLAWETĄ- POMOC DROGOWA

  4. #4
    Alfi
    Gość

    Domyślnie

    Ten program jest wogole nie do przyjecia, Jagielski w roli prowadzacego program motoryzacyjny i osoby zapraszane do programu to buractwo.
    Ogladalem wczesniejszy odcinek, gdzie porownywano Land Rover'a Discovery i VW Tuareg'a. Wypowiedzi i argumenty za/przeciw wziete z d...

    Jako, ze VW mial lepsze przyspieszenie 0-100, w programie chciano pokazac jak te 2 czy 3 sekundy roznicy w przyspieszeniu wplyna na odleglosc samochodow od siebie przy szybkim starcie rownoleglym, sam bylem ciekaw jak to wyjdzie. Pan w VW wystartowal poprawnie a Pan w Discovery ledwo ruszyl (PRAWIE BY MU AUTO ZGASLO ) w rezultacie VW byl z przodu chyba ze 100 metrow, myslalem ze zaraz zadzwonie do tych idiotow z TVN.

    Pozdrawiam

  5. #5
    zdziba
    Gość

    Domyślnie

    Totalne Buraki!!!!! Ci z TVN Opierają się tylko na stereotypach Nic tylko psują nerwy Pajace
    Nadługo Leppera wezmą jako znawcę AR

  6. #6
    DDEvil
    Gość

    Domyślnie

    Panowie zaczynam twierdzic ze polskie programy motoryzacyjne to dno jak widze ta Wojciechowska i tego lysego przyglupa na TVN Turbo w tym automaniak max czy jakos tak to normalnie mam dosc. Ogladalem odcinek w ktorym ten przyglup jedzil alfa spider nowa Oprocz tego ze powiedzial o jej zaletach to dowalil jedno zdanie za ktore bym go zwolnil z pracy a mianowicie "To auto jest troche nie praktyczne poniewaz nie ma uchwytu na kubek, i tylko dlatego ze mam nowoczesny telefo ktory jest plaski to nie moglbym go nigdzie schowac oprocz zwyklego schowka" To ja sie teraz pytam ktore 2 osobowe auto kabrio w kwocie 200.000 zl jest praktyczne ? i jak mozna stwierdzic ze auto nie jest praktyczne bo nie ma uchwytu na kubek ( bo wkoncu w kazdym sportowym aucie podstawa jest takowi uchwyt ) bo wydaje mi sie ze jezeli ktos ma rodzine i stac go na kabrio za te pieniadze to stac go na zakup 2 giego praktycznego auta a nie 2 osobowego ktore z zalozenia powinno byc na przejazdzki w piekna pogode.
    Kurde sie rozpisalem pozdrawiam

  7. #7
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,469

    Domyślnie

    wlasnie cabrio i praktyka

  8. #8
    DDEvil
    Gość

    Domyślnie

    Tez mi sie zawsze wydawalo ze cabrio sie kupuje na przejadzki w piekne sloneczne dni z 2 ga osoba. no ale chyba sie pomylilem i teraz jakbym mial na tyle kasy to nie wiem czy bym sobie takiego kupil no bo przeciez nie ma uchwytu na kubek i caly czar AR prysl :mrgreen: ( taki zarcik zeby mnie nikt zaraz nie zlinczowal ) :mrgreen:

  9. #9
    Użytkownik Fachowiec Avatar QBA
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    ALFA 166 SWAP 3.0+Q2 / ALFA 166 2.4 20v FL 180 HP/Jumper 2.8 JTD /Fiat Regata/Alfa 147 JTD 8v
    Postów
    2,633

    Domyślnie

    A co sądzicie na temat progarmu "operacja tuning".
    Według mnie nie odpowiedni prowadzacy i nie odpowiednie stanowisko, czasami wydaje mi sie ze on nie ma pojęcia o czym gada
    http://www.flar-ital.pl/ - CZĘŚCI ZAMIENNE- SERWIS: Lancia, Fiat, Alfa Romeo
    USŁUGI AUTOLAWETĄ- POMOC DROGOWA

  10. #10
    AR_33
    Gość

    Domyślnie

    Zastanawiam się tylko czy większość z was kupując swoją Alfę zwróciło uwagę na brak uchwytu do kubka :roll:
    Zapewne nie, bo chyba nie tego od swoich bell oczekujecie :wink: , zresztą po przeczytaniu powyrzszych postów już sam nie wiem.
    Jeśli ktoś potrzebuje samochodu funkcjonalnego to niech sobie kupi VW albo Opla
    Alfa zawsze była piękna i ze sportowym zębem, a brak uchwytu na kubki można zrekompensować sobie wrażeniami z jazdy. :wink:

Podobne wątki

  1. Jazda próbna Alfa Romeo
    Utworzone przez Hostac w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 10-01-2015, 19:43
  2. [159] Jazda Próbna Gulietta 11-10
    Utworzone przez Sead w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 11-10-2014, 18:35
  3. Jazda alfą do 4tyś obrotów i gaśnie
    Utworzone przez SilverV6 w dziale 156
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 08-05-2012, 12:05
  4. Brera 2.4 JTDM - jazda próbna
    Utworzone przez rafter w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 01-10-2008, 17:20

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory