Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Mogę odbierać, ale nie mogę dzwonić z telefonu wbudowanego w Navi

  1. #1
    Condelone
    Gość

    Domyślnie Mogę odbierać, ale nie mogę dzwonić z telefonu wbudowanego w Navi

    Witam,
    Mam pytanie dotyczące probelemu z telefonem wbudowanego w NAVI.
    Nie moge nawiązać żadnego połączenia.Wysyłać SMS i odbierać rozmowy mogę - natomiast po wybraniu numeru wyskakuje komunikat " Brak połączenia" po ang.
    Czy wiecie co należy zrobić abym mógł dzwonić ?
    Ostatnio edytowane przez Tuti ; 04-11-2010 o 17:30

  2. #2
    Condelone
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Condelone Zobacz post
    Witam,
    Mam pytanie dotyczące probelemu z telefonem wbudowanego w NAVI.
    Nie moge nawiązać żadnego połączenia.Wysyłać SMS i odbierać rozmowy mogę - natomiast po wybraniu numeru wyskakuje komunikat " Brak połączenia" po ang.
    Czy wiecie co należy zrobić abym mógł dzwonić ?
    Czy ktoś ma pojęcie co można zrobić w powyższym temacie ?

  3. #3
    Użytkownik Romeo Avatar YonasH
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Brerrrrra V6
    Postów
    1,201

    Domyślnie

    Ja moze bede mial jutro jakies "pojecie", jak odbiore swoje autko. Chyba tez bede mial navi z telefonem.
    W instrukcji nic o tym nie ma?

  4. #4
    Condelone
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał YonasH Zobacz post
    Ja moze bede mial jutro jakies "pojecie", jak odbiore swoje autko. Chyba tez bede mial navi z telefonem.
    W instrukcji nic o tym nie ma?
    W instrukcji nie ma nic co by mi pomogło ?
    Generalnie obsługa jest prosta lecz kiedy wykonuje wszystko zgodnie cos nie działa

  5. #5
    Użytkownik Świeżak Avatar Artorius
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    Alfa Romeo 159 1,9 JTDm 16V Distinctive Grigio Titanio
    Postów
    86

    Domyślnie

    Condelone,być może problem z telefonem już rozwiązałeś ale może przyda się innym.
    Miałem dokładnie takie same objawy co TY,mogłem odbierać rozmowy i sms,nie mogłem nawiązać połączenia.Mam telefon w sieci Era,wykupiłem usługę Era tandem(2 karty sim o tym samym aktywnym numerze),okazało się że to co miało być w teori banalnie proste w praktyce już takie nie było,efekt nie działa.
    Męczyłem temat z miesiąc,wydeptałem scieżkę do salonu Ery,wymieniałem karty sim,po moich sugestiach że może prezentacja numeru jest zablokowana?,pracownik salonu "poszedł" tym tropem,odblokował i robił to kilkukrotnie.W między czasie usłyszałem parę teori że mam za starą navi,żebym zmienił samochód i takie tam opowieści dziwnej treści.
    Zmęczyło mnie to i odpuściłem,zdziwiłem się jak otrzymałem rachunek do zapłacenia,okazało się że za każdym razem jak wymieniałem karty sim( bo przecież nie działało) byłem obarczany kosztami wymiany,o czym przemiła pani w salonie Ery zapomniała poinformować.No to się "zagotowałem" i dzwonię z reklamacją do BOA,wyjaśniam sytuację a konsultant po 20 sekundach mówi chyba wiem gdzie tkwi problem,ma pan domyślnie zablokowaną prezentację numeru zaraz to odblokuję(w takim razie co odblokował pracownik salonu?).
    Wnioski,dzwoń do BOA,załatwisz sprawę w kilka minut.

  6. #6
    Condelone
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Artorius Zobacz post
    Artorius
    ,
    Artorius, no niestety....ja do tej pory sobie nie poradziłem z tym problemem
    Zgodnie z Twoimi wskazówkami skontaktowałem się BOA ale mój numer nie ma żadnej blokady.
    Pytanie: czy może w samym urządzeniu jest opcja typu ukryj/pokaż numer ?
    Nie mam pomysłu co dalej robić
    Pozdro

  7. #7
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar marqo
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Grodzisk Maz.
    Auto
    AR 159 SW 1.9JTDM Q-Tronic 08'2007
    Postów
    640

    Domyślnie

    Cytat Napisał Condelone Zobacz post
    Witam,
    Mam pytanie dotyczące probelemu z telefonem wbudowanego w NAVI...
    Mnie też dopadło. Przeniosłem numer z Heyah do Orange na kartę, i "pomarańczowa" karta nie chce dzwonić. Wszystko inne działa. Z kartą Heyah nie było najmniejszych problemów. Prezentacje mam powłączane, w zwykłym telefonie wszystko działa. Z tego co zauważyłem, to z kartą Heyah w ustawieniach Navi widoczny był numer telefonu, w przypadku Orange to pole jest puste. Dodatkowo z karty Orange nie da się usunąć kodu PIN i za każdym razem Navi prosi o jego podanie. Porażka...

    ---------- Post dodany o godzinie 10:48 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 10:46 ----------

    Cytat Napisał Condelone Zobacz post
    Pytanie: czy może w samym urządzeniu jest opcja typu ukryj/pokaż numer ?
    U mnie jest taka opcja, ale ni w ząb nie mogę jej zmienić
    Pozdrawiam




  8. #8
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar marqo
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Grodzisk Maz.
    Auto
    AR 159 SW 1.9JTDM Q-Tronic 08'2007
    Postów
    640

    Domyślnie

    Navi w końcu zaczęła dzwonić Problem tkwił w tym, że ORANGE domyślnie ustawiło dla mojej karty PrePaid, że prezentacja numeru ma być zawsze włączona. Natomiast po zadzwonieniu na *500 i aktywacji blokady prezentacji numeru opcja w menu Navi dotycząca pokaż/ukryj numer zaczęła działać i teraz w zalezności od ustawień Navi dzwonię z wysyłaniem lub bez własnego numeru.

    Problem braku numeru przypisanego do karty rozwiązałem poprzez włożenie karty do telefonu, który umożliwia zapisanie własnego numeru telefonu na karcie, np. iphone.

    Nadal walczę z Orange aby wyłączyli mi każdorazowe żądanie kodu PIN
    Pozdrawiam




Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-06-2011, 19:53
  2. Nie mogę otworzyć auta z pilota + nie mogę odpalić.
    Utworzone przez pawelmynia w dziale 156
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 28-12-2010, 22:28
  3. Ile mogę wyciągnąć.
    Utworzone przez alfawm w dziale 156
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post / autor: 11-11-2009, 06:03

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory