Przeglądasz Forum Alfa Romeo - Alfaholicy. Wyświetlony wątek znajduje się w dziale 159/Brera/Brera Spider - Forum Alfa Romeo 159 [2005-2012], Alfa Romeo Brera [2005-2010] i Alfa Romeo Spider [2006-2010]. W wymienionych modelach montowano silniki benzynowe: 1.8 MPi, 1750 TBi, 1.9 JTS, 2.2 JTS, 3.2 JTS oraz silniki diesla: 1.9 JTDm (120 i 150 KM), 2.0 JTDm, 2.4 JTDm.
-
Użytkownik
Maniak resoraków
Sportwagon: nie działa mi przycisk od otwierania klapy bagażnika
Witam mam problem poniewaz nie działa mi przycisk przy lampce wnetrza od otwierania klapy bagaznika w SW 2006.
Czy ktos miał juz z tym problem czy po prostu nie wiem jak sie do tego zabrac
Ostatnio edytowane przez Tuti ; 04-11-2010 o 13:30
-
01-08-2010 22:22 # ADS
Akwizytorka
-
Użytkownik
Maniak resoraków

Napisał
warsztatpusz
Witam mam problem poniewaz nie działa mi przycisk przy lampce wnetrza od otwierania klapy bagaznika w
SW 2006.
Czy ktos miał juz z tym problem czy po prostu nie wiem jak sie do tego zabrac
Sprawdź w ustawieniach komputera pokładowego, tam jest funkcja blokująca otwieranie klapy z kabiny. Niestety teraz nie jestem w stanie powiedzieć ci jak się nazywa.
-

Napisał
szocik
Sprawdź w ustawieniach
komputera pokładowego, tam jest funkcja blokująca otwieranie klapy z kabiny. Niestety teraz nie jestem w stanie powiedzieć ci jak się nazywa.
Przesyłam skriny z instrukcji
-
Użytkownik
Maniak resoraków
ok sytuacja opanowana dzieki za info
Informacje o temacie
Users Browsing this Thread
Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)
Tagi dla tego tematu
Tagi użytkowników
Uprawnienia
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum
Zakładki