Strona 33 z 38 PierwszyPierwszy ... 23242526272829303132333435363738 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 321 do 330 z 376

Temat: Pojawiły się nowe mapy (2010-2011) do Connect Nav+

  1. #321
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    była Alfa 159, 1,9 TDm, 16V, 150KM, 2007 jest 159 2.0, 2011 rok
    Postów
    51

    Domyślnie

    Cytat Napisał dpar Zobacz post
    Są, ale kosztują chore pieniądze. W dodatku nie są aktualne. Najnowsze mapy mają pokrycie aktualne na rok 2015.
    No to bez sensu, pozostaje navi w telefonie.

  2. #322
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    04 2017
    Auto
    Alfa romeo
    Postów
    840

    Domyślnie

    Niektórzy jeszcze montują chińskie radia z androidem jako zamiennik oryginalnej navi, ale ja kompletnie nie jestem przekonany do takiego rozwiązania.

  3. #323
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2017
    Auto
    159 SW
    Postów
    22

    Domyślnie

    Cytat Napisał dpar Zobacz post
    Nie wiem czy ktokolwiek robił sobie aktualizację tych map. A2 oddano w 2012, więc powinno być.
    A2 oddano w 2012 to tym bardziej niepokojące jest to co mi pokazywała mapa jadąc tą autostradą z teoretycznie najnowszymi mapami. Ponawiam pytanie, czy ktoś może z pewnością odpowiedzieć czy w "najnowszych" mapach jest już A2?

  4. #324
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Wolsztyn
    Auto
    159 SW 2.4 JTD Q-Tronic
    Postów
    1,622

    Domyślnie

    Cytat Napisał hans1 Zobacz post
    A2 oddano w 2012 to tym bardziej niepokojące jest to co mi pokazywała mapa jadąc tą autostradą z teoretycznie najnowszymi mapami. Ponawiam pytanie, czy ktoś może z pewnością odpowiedzieć czy w "najnowszych" mapach jest już A2?
    Jest. Jest nawet cala s11

    Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

  5. #325
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2017
    Auto
    159 SW
    Postów
    22

    Domyślnie

    To czy w takim razie wadliwe działanie nawigacji może być spowodowane zapchaniem wewnętrznej pamięci? Mam na myśli taką sytuację, że po wpisaniu adresu docelowego płyta z mapą zostaje wyciągnięta, a cała mapa wpisana w pamięć i wkładam płytę z muzyką ( nie mam zmieniarki ). Po przejechaniu około 200km navi prosi o płytę z mapą, żeby mogło sobie znowu wczytać dalszą część mapy, wkładam płytę, navi wgrywa mapę i znowu wyciągam, i znowu muzyka. Po wjechaniu na A2 navi pokazuje, że jadę w polu, a w około pajęczyna innych "mniejszych" dróg. Dodatkowe problemy to ewidentnie zamulone radio (muzyka gra ale nie reaguje na przyciski albo reaguje z ogromnym opóźnieniem) i co ciekawe wycieraczki przestają automatycznie wycierać po użyciu spryskiwacza. Cała sytuacja odbyła się podczas jednej trasy, bez wyłączania samochodu czy nawet radia. Teraz znowu wszystko działa prawidłowo ale nie mam możliwości sprawdzenia jak tam moja A2 bo jestem daleko.

  6. #326
    Użytkownik Rowerzysta Avatar takpoprostu
    Dołączył
    09 2013
    Mieszka w
    Czarnków
    Auto
    159 SW 1,9 jtdm 16v 2006r
    Postów
    461

    Domyślnie

    Cytat Napisał hans1 Zobacz post
    To czy w takim razie wadliwe działanie nawigacji może być spowodowane zapchaniem wewnętrznej pamięci? Mam na myśli taką sytuację, że po wpisaniu adresu docelowego płyta z mapą zostaje wyciągnięta, a cała mapa wpisana w pamięć i wkładam płytę z muzyką ( nie mam zmieniarki ). Po przejechaniu około 200km navi prosi o płytę z mapą, żeby mogło sobie znowu wczytać dalszą część mapy, wkładam płytę, navi wgrywa mapę i znowu wyciągam, i znowu muzyka. Po wjechaniu na A2 navi pokazuje, że jadę w polu, a w około pajęczyna innych "mniejszych" dróg. Dodatkowe problemy to ewidentnie zamulone radio (muzyka gra ale nie reaguje na przyciski albo reaguje z ogromnym opóźnieniem) i co ciekawe wycieraczki przestają automatycznie wycierać po użyciu spryskiwacza. Cała sytuacja odbyła się podczas jednej trasy, bez wyłączania samochodu czy nawet radia. Teraz znowu wszystko działa prawidłowo ale nie mam możliwości sprawdzenia jak tam moja A2 bo jestem daleko.
    Weź chłopiec odpal mapy google albo coś i daj sobie spokój z navi w 159. Ta nawigacja to pasuje do epoki gdzie koła były jeszcze kwadratowe.

    Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
    Alfa Romeo

    145 2.0 TS --> 156 2.0 TS --> 156 lift 2.0 JTS --> 159 1.9 JTDM

  7. #327
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    04 2017
    Auto
    Alfa romeo
    Postów
    840

    Domyślnie

    Używanie jako podstawowej, wbudowanej nawigacji, na chwilę obecną nie ma kompletnie sensu. Ona jest w stanie się sprawdzić jako awaryjna, w czasie jazdy jakimiś drogami wojewódzkimi, jak się nie chce uruchomić mapy na smartfonie, albo innym urządzeniu dedykowanym.

  8. #328
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Wolsztyn
    Auto
    159 SW 2.4 JTD Q-Tronic
    Postów
    1,622

    Domyślnie

    Cytat Napisał dpar Zobacz post
    Używanie jako podstawowej, wbudowanej nawigacji, na chwilę obecną nie ma kompletnie sensu. Ona jest w stanie się sprawdzić jako awaryjna, w czasie jazdy jakimiś drogami wojewódzkimi, jak się nie chce uruchomić mapy na smartfonie, albo innym urządzeniu dedykowanym.
    Z aktualnymi mapami nie jest tak zle

    Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

  9. #329
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    04 2017
    Auto
    Alfa romeo
    Postów
    840

    Domyślnie

    Aktualne mapy i tak zawierają stan pokrycia aktualny na rok 2015. Zresztą wprowadzanie adresów, czy inne czynności są mało wygodne w momencie, gdy wszyscy przyzwyczajeni są już do wprowadzania dotykowego.

  10. #330
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Butch
    Dołączył
    09 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 159 SW 1.75 tbi, AR MiTo 1.4 TB 155 KM
    Postów
    734

    Domyślnie

    ja tam korzystam z wbudowanej navi i jakoś bardzo nie narzekam, wszak ma to być tylko dodatek ułatwiający podróżowanie. Używam sporadycznie, tylko w trasach. A największą zaletą jest czyściutka, niczym nieprzesłonięta szyba

Podobne wątki

  1. [159] Są nowe mapy do connect 2012-2013
    Utworzone przez michal121 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 146
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 21:30
  2. Navi connect poszukuje setup cd ,softu i mapy Polski
    Utworzone przez damiw w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-11-2014, 09:38
  3. [159] Mapy do nawigacji Connect
    Utworzone przez Bassotronic w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-08-2014, 18:42
  4. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-12-2013, 00:07
  5. zdjęcia mapy PL Connect Nav+
    Utworzone przez holdek w dziale GT
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-09-2011, 21:22

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory