Strona 50 z 53 PierwszyPierwszy ... 4041424344454647484950515253 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 491 do 500 z 524

Temat: Używał ktoś postojówek LED Can-BUS?

  1. #491
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2011
    Auto
    159
    Postów
    731

    Domyślnie

    Cytat Napisał kaz156 Zobacz post
    Postojowe nie świecą się razem z dziennymi w kierunkach, tylko razem z mijania. Jak na mijania jest barwa biała zimna, to zwykłe W5W nie bardzo do nich pasują.
    Kolego u mnie to postojowe świecą się z dziennymi bo są w jednym i tym samym kloszu włożone, barwa jest idealnie taka sama więc nie ma różnicy, a jak zapada zmrok to oczywiscie przekaźnik przelącza na mijania, którę są obok pozycji. Mam żarówki dzienne DRL LED w kierunkowskazach, czyli jedna i tavsama żarowka działa jako funkcja kierunków i dziennych

  2. #492
    Użytkownik Rowerzysta Avatar menczydupa
    Dołączył
    10 2014
    Mieszka w
    Tam gdzie ptaszki zawracają :)
    Auto
    159
    Postów
    63

    Domyślnie

    Witam mam problem, kupilem takie ledy w miejsce swiatel przeciw mglowych

    http://allegro.pl/zarowka-led-h1-13x...Y4NmY1Mw%3D%3D

    Podpiałem pod jeden klosz i zadne ze swiatel przecimglowych nie swieci (pozycyjne ksenony dzialaja poprawnie)
    Polaryzacje zmienialem, bezpieczniki sprawdzilem naprawde nie wiem co jest grane.
    Z ciekawosci podpialem caly klosz pod aku i swieci bez problemu.
    Zastanawia mnie to ze jak ten klosz z ledem odepne to nawet drugie swiatlo przeciwmglowe nie dziala.
    Mial ktos podobny problem, bo juz nie mam pomyslu.
    Pozdrawiam serdecznie.

  3. #493
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Marczy
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Ford S-Max 2.2 TDCi
    Postów
    341

    Domyślnie

    Założyłem diody LED na postojówki i jest problem. Po wyłączeniu świateł i zapłonu lekko się żarzą. Co można z tym zrobić?
    Ford S-Max 2.2 16v TDCi '13
    FIAT Barchetta 1.8 16v VFD '00
    FIAT Punto 1.1 8v FIRE '99

  4. #494
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2015
    Auto
    Alfa 159 ti 1,9 JTDm Sportwagon
    Postów
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcinq24 Zobacz post
    Kolego u mnie to postojowe świecą się z dziennymi bo są w jednym i tym samym kloszu włożone, barwa jest idealnie taka sama więc nie ma różnicy, a jak zapada zmrok to oczywiscie przekaźnik przelącza na mijania, którę są obok pozycji. Mam żarówki dzienne DRL LED w kierunkowskazach, czyli jedna i tavsama żarowka działa jako funkcja kierunków i dziennych
    w takim razie masz źle podłączone, dzienne nie mogą się świecić z postojowymi jednocześnie. Przekaźnik podłączyłeś do wiązki świateł mijania ? powinna być podłączona do postojówek (do plusa, żeby dzienne gasły nawet jak przepali się zarówka w postojowych)

  5. #495
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Marczy
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Ford S-Max 2.2 TDCi
    Postów
    341

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marczy Zobacz post
    Założyłem diody LED na postojówki i jest problem. Po wyłączeniu świateł i zapłonu lekko się żarzą. Co można z tym zrobić?
    Dowiedziałem się że rezystor w układzie załatwi problem z żarzeniem, coś takiego da radę?


    http://allegro.pl/filtr-w5w-led-can-...712258767.html
    Ford S-Max 2.2 16v TDCi '13
    FIAT Barchetta 1.8 16v VFD '00
    FIAT Punto 1.1 8v FIRE '99

  6. #496
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTD 8V 120km
    Postów
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marczy Zobacz post
    Dowiedziałem się że rezystor w układzie załatwi problem z żarzeniem, coś takiego da radę?

    Żarówki po chwili i tak same zgasną, szkoda zachodu żeby przerabiać instalację i wkładać rezystory. A według mnie daje to fajny efekt wieczorem, kiedy otwierasz pilotem z kluczyka i w światłach postojowych pojawia się lekkie światło.

    Btw jakich żarówek dokładnie użyłeś? Ja próbowałem z allegro zwykłych za 4 zł i takich za 35zł firmy mtech i na obydwu mi caly czas wywalało błędy przepalonych żarówek, a niby są zgodne z canbus.

    Na koniec sie wkurw... I dałem ojcu wszystkie żarówki żeby włożył do swojego Hyundaia.

  7. #497
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Marczy
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Ford S-Max 2.2 TDCi
    Postów
    341

    Domyślnie

    Cytat Napisał mate2121 Zobacz post
    Żarówki po chwili i tak same zgasną, szkoda zachodu żeby przerabiać instalację i wkładać rezystory. A według mnie daje to fajny efekt wieczorem, kiedy otwierasz pilotem z kluczyka i w światłach postojowych pojawia się lekkie światło.

    Btw jakich żarówek dokładnie użyłeś? Ja próbowałem z allegro zwykłych za 4 zł i takich za 35zł firmy mtech i na obydwu mi caly czas wywalało błędy przepalonych żarówek, a niby są zgodne z canbus.

    Na koniec sie wkurw... I dałem ojcu wszystkie żarówki żeby włożył do swojego Hyundaia.
    Opticon

    http://allegro.pl/zarowka-led-w5w-t1...786805292.html

    Jak światła są zgaszone, kluczyki wyjęte i auto zamknięte to widać że lekko się żarzą te ledy... Co z tym można zrobić?

    Po za tym, świecą pięknie i żadnych błędów nie ma
    Ford S-Max 2.2 16v TDCi '13
    FIAT Barchetta 1.8 16v VFD '00
    FIAT Punto 1.1 8v FIRE '99

  8. #498
    Użytkownik Romeo Avatar dejon
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Warszawa/Bielsk Podlaski
    Auto
    Była Alfa Romeo 156 2,4JTD...wkoncu jest 159 SW 1,9JTD 16V 150KM
    Postów
    1,102

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marczy Zobacz post
    Opticon

    http://allegro.pl/zarowka-led-w5w-t1...786805292.html

    Jak światła są zgaszone, kluczyki wyjęte i auto zamknięte to widać że lekko się żarzą te ledy... Co z tym można zrobić?

    Po za tym, świecą pięknie i żadnych błędów nie ma
    Po pewnym czasie może 3-4 minuty same zgasna. Jak system auta juz wszystko powylacza. Tez miałem i mam ten przypadek z podświetleniem tablicy rejestracyjnej. Najpierw gasly szybko a potem zauważyłem ze jednak delikatna poświata. . Ale poczekalem trochę i wiem ze przez cały czas są wyłączone.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  9. #499
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTD 8V 120km
    Postów
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał dejon Zobacz post
    Po pewnym czasie może 3-4 minuty same zgasna. Jak system auta juz wszystko powylacza. Tez miałem i mam ten przypadek z podświetleniem tablicy rejestracyjnej. Najpierw gasly szybko a potem zauważyłem ze jednak delikatna poświata. . Ale poczekalem trochę i wiem ze przez cały czas są wyłączone.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

    Dokładnie tak jak u mnie, wszystko gaśnie maksymalnie po paru minutach , światła całkowicie się wygaszają kiedy gaśnie podświetlenie stacyjki. Wtedy napięcie znika całkowicie/

  10. #500
    Użytkownik Świeżak Avatar Qard
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Swarzędz
    Auto
    AR 159 SW 2.0 JTDM Sport Plus
    Postów
    41

    Domyślnie

    Cytat Napisał t0m Zobacz post
    Dla mnie przede wszystkim i właściwie jedynie chodzi właśnie o kolor. No bo umówmy się: żadna oszczędność energii nie ma tu absolutnie żadnego wymiernego znaczenia. Ale wygląd dla mnie ma. Pomimo wielu prób przeróżnych wynalazków, Philipsów, nie-Philipsów, niby-białych, malowanych na niebiesko baniek, itp. nie znalazłem nigdy żadnej tradycyjnej żarówki, która w zestawieniu z ksenonem w oczku obok nie byłaby po prostu bardziej lub mniej żółta (mimo, że ksenon jest klasyczny 4300K D1S Philipsa, nic niebieszczonego). Jedynie dobry LED jest w stanie zaświecić w tej samej lub choćby zbliżonej barwie co ksenon i dla mnie tylko wtedy to ładnie wygląda. Zwłaszcza, że mam też przeciwmgłowe LED (z homologacją) i tym sposobem wszystkie trzy światła są dokładnie w jednej, czysto białej barwie. Całość trochę psuje tylko H1 długich, ale po pierwsze, na długich jeździ się rzadko, a jeśli już się je zapala, to raczej w sytuacjach, kiedy nikt inny nie patrzy wprost na przód auta by podziwiać jego uroki, po drugie, mam założone Philipsy X-treme Vision, które są wyraźnie bielsze i jaśniejsze od tradycyjnych H1, a po trzecie, doświetlenie drogi nieco cieplejszym światłem wcale nie jest takie głupie. Na razie LEDy do długich mnie nie przekonały jeszcze, pomijając już oczywisty brak homologacji - choć nie wykluczam, że może się to zmienić, bo rozwój tu jest niezwykle szybki.
    Wracając jednak do postojówek - jestem na tak i używam, ale mowa oczywiście o bardzo dobrych jakościowo produktach. Nie o chińczykach, które świecą trupio-blado, na drugi dzień robią stroboskop, a na trzeci wyziewają ducha. I oczywiście Bóg broń, nie żadnych niebieskich cudach, tylko zwykłe, ładne, białe 4300K-4500K. To już czwarty samochód, w którym mam takowe, pewnie ze 200-300k łącznie nawinięte, rozmów z misiami w tym czasie trafiło się też trochę, ale nigdy, nikt, nic.
    To tyle ode mnie.
    A czy moglbys polecic jakies postojowki ktore warto zakupic?

    Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. Brak postojówek i stopu
    Utworzone przez Andrzej78500 w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 23-02-2015, 20:52
  2. [156] SRL amortyzatory - używał ktoś?
    Utworzone przez r-sokol w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 30-06-2013, 19:18
  3. Brak postojówek
    Utworzone przez prism w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-11-2011, 08:44
  4. Czy ktoś używał takiej farby do malowania ?
    Utworzone przez Dziaru w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 10-01-2011, 23:41
  5. wymiana postojówek.. jak..?
    Utworzone przez loki w dziale 156
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 16-03-2009, 19:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory