Strona 140 z 180 PierwszyPierwszy ... 4090130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,391 do 1,400 z 1796

Temat: Co myślicie o chińskim radiu z odtwarzaczem DVD, GPS i DVB-T zamiast fabrycznego?

  1. #1391
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar hagi
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    kujawsko - pomorskie
    Auto
    159 2,4 JTDm
    Postów
    510

    Domyślnie Co myślicie o chińskim radiu z odtwarzaczem DVD, GPS i DVB-T zamiast fabrycznego?

    Co do gubienia godziny to chyba jednak mam coś źle podłączone że nie trzyma pamięci. Bo po wyłączeniu zapłonu radio się wyłącza. Ale prąd ogólnie w aucie jest jeszcze podtrzymywany, stacyjka się świeci. I wtedy gdy włączę zapłon, android się normalnie długo ładuje ale zegarek jest ok. Dopiero gdy zgaśnie stacyjka, odetnie prąd to zegar się resetuje.
    Tylko ciekawe że zapisane fale FM i inne ustawieni eq itd się nie kasują. Możliwe to?

    Cytat Napisał grzesb156 Zobacz post
    Po swiatlach mowisz ,musze sprawdzic, bo na szybko to wszytko podpiolem. To troche kiepsko bo innym dziala odrazu bez swiatel. Mam modul jak kolega wyzej hagi. tylko numer S/N: 000827 . Jak podlacze to dam znac czy przyciski dziaja. Tak sie zastanawiam czy pomaranczowy przewod w kostce nie odpowiada za to podswietlenie, bez swiatel. bo mam go odpietego we wiazce radia.
    A przy module masz luźny brązowy przewód key-5v?
    Ostatnio edytowane przez hagi ; 14-11-2018 o 21:25

  2. #1392
    Użytkownik Świeżak Avatar grzesb156
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Wroclaw
    Auto
    Byla -156fl 1,9jtd jest 159 2.4
    Postów
    99

    Domyślnie

    Tak mam ten przewod luzny, za co on odpowiada?

  3. #1393
    Użytkownik Znawca Avatar olo_84
    Dołączył
    06 2013
    Auto
    Alfa 159 16V 150KM Distinsive SW 2006
    Postów
    1,850

    Domyślnie

    Też jestem ciekaw co z tym key 5v

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    EGR - OFF
    klapki - OUT
    DPF - ON

  4. #1394
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar hagi
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    kujawsko - pomorskie
    Auto
    159 2,4 JTDm
    Postów
    510

    Domyślnie

    No właśnie nie wiem. Gdzieś tak głośno myślę. W netach widziałem że key1 i key2 służą do sterowania kiery. Ale może wtedy kiedy sygnał nie idzie po canie. Nie wiem. A jak u Ciebie z przyciskami skoro masz taki sam moduł? Ile ich działa? Zegar u ciebie trzyma pamięć? Przerabiałeś coś w instalacji czy podłączyłeś tak jak było?

  5. #1395
    Użytkownik Świeżak Avatar grzesb156
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Wroclaw
    Auto
    Byla -156fl 1,9jtd jest 159 2.4
    Postów
    99

    Domyślnie

    Dzis walczylem z radiem, troche rozbierania jest schowek, zdemontowalem nawet konsole ten panel, bo niestety cos mi nie pasowalo, musialem troche podszlifowac w plastiku od wewnatrz panelu gdzie jest radio, takie wypusty 8szt , dokola ramki bo radio dedykowane a nie chcialo wejsc. Swoja droge te przedwody tez ciezko upchac sa troche krotkie. Sterowanie przyciskami dziala ale w zaleznosci od aplikacji, w folderach nie moge dawac przyciskami góra dol, tylko na bok czyli nastepny utwor. Co do zegara jeszcze zobacze.

  6. #1396
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar hagi
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    kujawsko - pomorskie
    Auto
    159 2,4 JTDm
    Postów
    510

    Domyślnie

    to działanie takie jak u mnie. Z zegarem to prosta sprawa u mnie po wyjęciu kluczyka i odczekaniu ze 2 min kiedy stacyjka zgaśnie zegar i data się resetuje. Wszystkie inne ustawienia jak zaprogramowane stacje radiowe i itd. są zapamiętane, nie kasują się.Więc to nie wina braku podtrzymania. Czytałem że są na forum osoby którym działają wszystkie przyciski. I tego oczekuję w radiu za kilkanaście stówek. Powinno to wyglądać tak jak tu ( co prawda android 8) https://www.youtube.com/watch?v=NXeyKSBcbN0.
    gdyby działały wszystkie przyciski to odpowiednia aplikacja dała by możliwość sterowania spotify itd. Dla mnie albo moduł jest zły albo wraz z wiązką która coś ma pomieszane albo problem tkwi w radiu. ja nawet nie wkładam radia które ma taką funkcjonalność. Czekam na rozwiązanie.

  7. #1397
    Użytkownik Znawca Avatar olo_84
    Dołączył
    06 2013
    Auto
    Alfa 159 16V 150KM Distinsive SW 2006
    Postów
    1,850

    Domyślnie

    Wysłałem zapytanie do chińczyka w sprawie sterowania przyciskami z kierownicy. Odpisał tak :


    our item power cable have two brown lines, this two lines is key line, please connect two lines to car's steer wheel lines. all will ok
    if you can't find out car's steer wheel lines.
    you can try move out steer wheel buttons Module from steer wheel, then you will see steer wheel lines under Module. Then you will know which lines is car’s steer wheel lines. Then you can install steer wheel button module into steer wheel.
    EGR - OFF
    klapki - OUT
    DPF - ON

  8. #1398
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Jambo
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    wyspy
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9JTD 16V -195HP
    Postów
    367

    Domyślnie

    Cytat Napisał olo_84 Zobacz post
    Wysłałem zapytanie do chińczyka w sprawie sterowania przyciskami z kierownicy. Odpisał tak :


    our item power cable have two brown lines, this two lines is key line, please connect two lines to car's steer wheel lines. all will ok
    if you can't find out car's steer wheel lines.
    you can try move out steer wheel buttons Module from steer wheel, then you will see steer wheel lines under Module. Then you will know which lines is car’s steer wheel lines. Then you can install steer wheel button module into steer wheel.
    Wydaje mi się ze bredzi głupoty i piszę o systemie ktory nie komunikuje can'em

  9. #1399
    Użytkownik Znawca Avatar olo_84
    Dołączył
    06 2013
    Auto
    Alfa 159 16V 150KM Distinsive SW 2006
    Postów
    1,850

    Domyślnie

    Wysłałem ponowne pytanie czy chinczyk jest pewien swoich słów odpisał


    Our product is directly connected to the interface, the interface of the machine is directly connected to the car interface, you can start working, so there is no manual
    i know you want use steer wheel function,right?our item power cable have two brown lines, this two lines is key line, please connect two lines to car's steer wheel lines. all will ok
    and canbus just need disconnect ACC cable,all will be fine,you understand me?


    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    EGR - OFF
    klapki - OUT
    DPF - ON

  10. #1400
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Jambo
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    wyspy
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9JTD 16V -195HP
    Postów
    367

    Domyślnie

    Cytat Napisał olo_84 Zobacz post
    Wysłałem ponowne pytanie czy chinczyk jest pewien swoich słów odpisał


    Our product is directly connected to the interface, the interface of the machine is directly connected to the car interface, you can start working, so there is no manual
    i know you want use steer wheel function,right?our item power cable have two brown lines, this two lines is key line, please connect two lines to car's steer wheel lines. all will ok
    and canbus just need disconnect ACC cable,all will be fine,you understand me?


    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    Nie no oni to mają ambe w głowie .
    Za niedlugo bede wyciągał radio żeby dodać jeden kabelek do mmitora. To popatrzę co tam jest jeszcze do pdłączenia.
    Ale niby jak chinczyk to sobie wyobraża , teraz mam sterowanie czterema przyciskami , jak podłącze kabel to będe miał ośmioma ?
    To jak bez tego kabla działają cztery wg niego .
    pozdro

Podobne wątki

  1. Demontaż fabrycznego radia
    Utworzone przez BlackBomb w dziale 147
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11-12-2021, 12:56
  2. [156] Jakie radio zamiast fabrycznego?
    Utworzone przez przemax w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-04-2015, 13:16
  3. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-09-2014, 12:44
  4. Problem tempomatu (nie fabrycznego)
    Utworzone przez khropek w dziale 147
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-09-2010, 15:51
  5. [156] Niskotonowy zamiast fabrycznego tyłu...
    Utworzone przez Seferiel w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-11-2009, 10:17

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory