Strona 180 z 180 PierwszyPierwszy ... 80130170171172173174175176177178179180
Pokaż wyniki od 1,791 do 1,796 z 1796

Temat: Co myślicie o chińskim radiu z odtwarzaczem DVD, GPS i DVB-T zamiast fabrycznego?

  1. #1791
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2011
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.0 JTDm 2010
    Postów
    42

    Domyślnie

    Ale nie ma Spotify. Ogólnie tak jak jest teraz już jest dobrze, ale chciałbym idealnie pod swoje gusta.

  2. #1792
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar yaniq
    Dołączył
    08 2021
    Auto
    Alfa Romeo 159 1,9 JTS
    Postów
    683

    Domyślnie

    Gdybym bardzo tęsknił za Spotify, albo innym z neta, to zawsze mogę się podpiąć telefonem pod zmieniarkę, czy to za pośrednictwem jacka czy bluetootha - nie zamierzam Cię przekonywać, że zrobiłeś źle, bo nie zrobiłeś, ale czasami w takich przypadkach ideału nie osiągniesz.

  3. #1793
    Użytkownik Świeżak Avatar Kidd
    Dołączył
    06 2015
    Mieszka w
    Jarosław
    Auto
    159 1.9 JTDm
    Postów
    36

    Domyślnie

    Cytat Napisał piotreek88 Zobacz post
    To jestem po instalacji i nijak nie da się radia odpalić bez kluczyka. Ideałem by było jak by zachowywało się jak fabrycznie, czyli te 20 minut max i się wyłączy. Jak mam włożony kluczyk, to mogę je wyłączyć i wyłączyć jak chcę. Jak wyjmę kluczyk, to radio po kilku sekundach gaśnie. Napięcie na wygaszonym dostaje, bo po włożeniu kluczyka nie startuje od zera, a się wybudza w sekundę, a poza tym jest to model dedykowany do Alfy firmy Erisin.
    Radiem steruje CANBUS (wbudowany lub osobno w zależności od wersji), który rozsądnie wprowadza system w tryb uśpienia po zgaszeniu auta. W niektórych wersjach MCU/ROMu jest możliwość zmiany tego parametru w ustawieniach fabrycznych, co ja osobiście odradzam. Te stacje mają taki pobór, że w te 20 min spokojnie wydrenujesz lekko niedoładowany akumulator

    Cytat Napisał piotreek88 Zobacz post
    I drugie pytanie, jak mam odpalonego carplay to gdy przychodzi rozmowa i naciskam słuchawkę telefonu, to połączenie nie jest odbierane, tylko wychodzi z carplay i odpala aplikację odpowiedzialną za bluetooth. Żeby odebrać muszę kliknąć na wyświetlaczu zieloną słuchawkę.
    Do przycisku słuchawki na kierownicy przypisana jest systemowa aplikacja bluetooth dlatego za każdym razem ją włącza. Przypuszczam, że jest szansa w zależności od wersji MCU, ROMu i Canbusa zmiany tego ustawienia ale na pewno łatwo nie będzie. Polecam poszukać podobnego problemu na: forum.xda-developers.com

    Cytat Napisał piotreek88 Zobacz post
    A jeszcze jedno,
    Nie mam kamery cofania a radio odpala obraz z niej jak wrzucam wsteczny. Kamerę może kiedyś zainstaluję, ale na chwilę obecną bym chciał to wyłączyć a nie mam pomysłu jak.
    Kwestia wyłączenia w ustawieniach fabrycznych (co, jak i gdzie zależne od MCU jaki posiadasz)
    Ostatnio edytowane przez Kidd ; 08-02-2023 o 12:32

  4. #1794
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2011
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.0 JTDm 2010
    Postów
    42

    Domyślnie

    Dziękuję za odpowiedzi, czyli muszę sobie odświeżyć konto na xda i pogrzebać w ustawieniach.

  5. #1795
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar adi2021
    Dołączył
    10 2019
    Auto
    Alfa Romeo 159 1,9 JTDm
    Postów
    1

    Domyślnie Radio android

    Witam wszystkich!
    Prawdopodobnie był już poruszany ten temat ale jestem tu nowy i gdzieś mi umknął ten wątek. Mianowicie chciałbym się dowiedzieć co myślicie o radiu ze zdjęcia. Czy jest gdzieś dostępne w Polsce. Wiem widziałem na allegro ale większość wysyłka z Chin albo mało wiarygodni sprzedawcy. Pozdrawiam
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20230617_215033.jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	35.6 KB
ID:	287265  
    Ostatnio edytowane przez adi2021 ; 18-06-2023 o 18:54

  6. #1796
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2023
    Auto
    Alfa Romeo 156 GTA, Alfa Romeo 159Ti SW 2.0 Jtdm
    Postów
    1

    Domyślnie

    Hello,

    Greetings from Estonia!

    This is my first post here and looking for some help.
    Alfa scene is small in Estonia and there are not people who have modified their car original stereo/navi systems.

    My question is regarding replacing original generation 3 Navi system from 2011 Alfa Romeo 159 2.0Jtdm.

    System looks like this.
    -------------------------------
    In polish (google translate)

    Cześć,

    Pozdrowienia z Estonii!

    To mój pierwszy post tutaj i proszę o pomoc.
    Scena Alfa jest w Estonii niewielka i nie ma ludzi, którzy modyfikowaliby oryginalne systemy stereo/navi w swoich samochodach.

    Moje pytanie dotyczy wymiany oryginalnego systemu Navi generacji 3 z 2011 roku na Alfę Romeo 159 2.0Jtdm.

    System wygląda tak.



    And has these connections behind it.







    Would like to get working bluetooth and updated Navi, so i can use google maps or waze.
    Bacially something with wireless Android Auto and Apple Carplay.

    Do i need special wiring to fit such units and if you have suggestions on the unit itself?
    Hoping that Polish Alfa scene is so much bigger and there are people who have found the solution to same problem?

    Thanks in advance!

    -----------------

    Chciałbym uruchomić Bluetooth i zaktualizować Navi, aby móc korzystać z Map Google lub Waze.
    W zasadzie coś z bezprzewodowym Androidem Auto i Apple Carplay.

    Czy potrzebuję specjalnego okablowania, aby dopasować je do takich jednostek i czy masz sugestie dotyczące samego urządzenia?
    Masz nadzieję, że polska scena Alfa jest o wiele większa i są ludzie, którzy znaleźli rozwiązanie tego samego problemu?

    Z góry dziękuję!
    Ostatnio edytowane przez Slicer ; 25-08-2023 o 14:03

Podobne wątki

  1. Demontaż fabrycznego radia
    Utworzone przez BlackBomb w dziale 147
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11-12-2021, 12:56
  2. [156] Jakie radio zamiast fabrycznego?
    Utworzone przez przemax w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-04-2015, 13:16
  3. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-09-2014, 12:44
  4. Problem tempomatu (nie fabrycznego)
    Utworzone przez khropek w dziale 147
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-09-2010, 15:51
  5. [156] Niskotonowy zamiast fabrycznego tyłu...
    Utworzone przez Seferiel w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-11-2009, 10:17

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory