Strona 141 z 180 PierwszyPierwszy ... 4191131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,401 do 1,410 z 1796

Temat: Co myślicie o chińskim radiu z odtwarzaczem DVD, GPS i DVB-T zamiast fabrycznego?

  1. #1401
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    Alfa 159
    Postów
    13

    Domyślnie Radio 2 din

    Co sądzicie o tym radiu? https://www.euro.com.pl/radioodtwarz...IWvloaXco#opis

    Wystarczy taka ramka czy muszę coś jeszcze dokupić? https://allegro.pl/ramka-radiowa-alf...p5GHdc_nCXgGVI

    Przed założeniem nowego tematu sprawdź, czy taki już nie istnieje.
    http://www.forum.alfaholicy.org/159_...rycznego_.html
    - magil
    Ostatnio edytowane przez magil ; 10-12-2018 o 12:00 Powód: Przeniesienie posta do istniejącego tematu.

  2. #1402
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2016
    Auto
    159 1.9 JTDm
    Postów
    6

    Domyślnie

    Witam, jest możliwość zainstalowania yanosika albo jakiegoś mirror link na historycznym GMS 6321 smart z win ce???

  3. #1403
    Użytkownik Znawca Avatar olo_84
    Dołączył
    06 2013
    Auto
    Alfa 159 16V 150KM Distinsive SW 2006
    Postów
    1,850

    Domyślnie

    Tak się skupilem że nie działają przyciski (sugestia brakiem możliwości programowania) więc uznałem że trzeba temat z chińczykiem wyjaśnić do cna. Jakie było moje zdziwienie że przyciski działają i to wszystkie. Niestety tylko to zależy od aplikacji. Eh... Nie ma co przy tym kombinować. Radio z andkiem 8.0 dedykowanym do 9' jest jak najbardziej ok I jak się okazuje jest plug&play. Jedyny minus jaki narazie zauważyłem to antena WiFi i Bluetooth działa poprawnie tylko gdy auto odpale przynajmniej do czasu załączenia pierwszego ekranu. W przypadku odpalenia wcześniej, najprawdopodobniej chwilowy spadek napięcia uniemożliwia poprawne załączenie modułu WiFi oraz Bluetooth. Chyba że jest inne wytłumaczenie ale póki co ta wersja zdarzeń najlepiej pasuje

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    EGR - OFF
    klapki - OUT
    DPF - ON

  4. #1404
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar hagi
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    kujawsko - pomorskie
    Auto
    159 2,4 JTDm
    Postów
    510

    Domyślnie

    U mnie sytuacja wyglada tak że sprzedawca po odesłaniu radia nie był w stanie mi zagwarantować pełnoprawnego fziałania ( wszystkie przyciski i data i godzina które się nie resetują). Więc zwróci pieniądze.
    I teraz mam pytanie do osób którym WSZYSTKO działa. Dajcie link do absolutnie sprawdzonego sprzętu, nawet z Alli zamówię, bo chcę już zamontować i cieszyć się sprzętem.

    Cytat Napisał olo_84 Zobacz post
    Tak się skupilem że nie działają przyciski (sugestia brakiem możliwości programowania) więc uznałem że trzeba temat z chińczykiem wyjaśnić do cna. Jakie było moje zdziwienie że przyciski działają i to wszystkie. Niestety tylko to zależy od aplikacji. Eh... Nie ma co przy tym kombinować. Radio z andkiem 8.0 dedykowanym do 9' jest jak najbardziej ok I jak się okazuje jest plug&play. Jedyny minus jaki narazie zauważyłem to antena WiFi i Bluetooth działa poprawnie tylko gdy auto odpale przynajmniej do czasu załączenia pierwszego ekranu. W przypadku odpalenia wcześniej, najprawdopodobniej chwilowy spadek napięcia uniemożliwia poprawne załączenie modułu WiFi oraz Bluetooth. Chyba że jest inne wytłumaczenie ale póki co ta wersja zdarzeń najlepiej pasuje

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    Co to znaczy wszystkie i w niektórych aplikacjach? U mnie działały 4 i bez znaczenia jaka aplikacja. Czy w aplikacji steering wheel masz możliwość zaprogramowania jakiegoś przycisku? Czy są tam widoczne jakieś opcje?

    Nimi u mnie prócz przycisków były jeszcze 2 tematy wiec nie mogłem tego olać.

  5. #1405
    Użytkownik Świeżak Avatar sbool
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Myślenice
    Auto
    Afla Brera 2.4 Q-Tronic
    Postów
    50

    Domyślnie

    Cytat Napisał hagi Zobacz post
    U mnie sytuacja wyglada tak że sprzedawca po odesłaniu radia nie był w stanie mi zagwarantować pełnoprawnego fziałania ( wszystkie przyciski i data i godzina które się nie resetują). Więc zwróci pieniądze.
    I teraz mam pytanie do osób którym WSZYSTKO działa. Dajcie link do absolutnie sprawdzonego sprzętu, nawet z Alli zamówię, bo chcę już zamontować i cieszyć się sprzętem.
    Mam ten sam problem z resetowaniem godziny, szkoda że nie udało Ci się namierzyć rozwiązania, ale pewnie to jakaś wada fabryczna. Niestety ja już oddać nie mogę ;p

  6. #1406
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar hagi
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    kujawsko - pomorskie
    Auto
    159 2,4 JTDm
    Postów
    510

    Domyślnie

    O to jednak jest problem. Wcześniej wszyscy pisali że mają ok z datą i godziną. Sprzedawca miał wysłać mi nowe radio ale potem że jednak sprawdził te nowe w alfie i jest to samo ( przyciski bo godziny akurat nie sprawdził) więc nie umie temu zaradzić i odeśle kasę.
    Szukam zatem w pęłni funkcjonalnego jak u niektórych kolegów.

  7. #1407
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar hagi
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    kujawsko - pomorskie
    Auto
    159 2,4 JTDm
    Postów
    510

    Domyślnie

    Ale ten wątek nie ma wzięcia. Odświeżę trochę i przypomnę się z moim pytaniem i prośba do osób którym wszystko działa.

  8. #1408
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    .
    Postów
    574

    Domyślnie

    Przydałoby się zmienić jego nazwę na bardziej przystępną

  9. #1409
    Użytkownik Świeżak Avatar grzesb156
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Wroclaw
    Auto
    Byla -156fl 1,9jtd jest 159 2.4
    Postów
    99

    Domyślnie

    Cytat Napisał olo_84 Zobacz post
    Tak się skupilem że nie działają przyciski (sugestia brakiem możliwości programowania) więc uznałem że trzeba temat z chińczykiem wyjaśnić do cna. Jakie było moje zdziwienie że przyciski działają i to wszystkie. Niestety tylko to zależy od aplikacji. Eh... Nie ma co przy tym kombinować. Radio z andkiem 8.0 dedykowanym do 9' jest jak najbardziej ok I jak się okazuje jest plug&play. Jedyny minus jaki narazie zauważyłem to antena WiFi i Bluetooth działa poprawnie tylko gdy auto odpale przynajmniej do czasu załączenia pierwszego ekranu. W przypadku odpalenia wcześniej, najprawdopodobniej chwilowy spadek napięcia uniemożliwia poprawne załączenie modułu WiFi oraz Bluetooth. Chyba że jest inne wytłumaczenie ale póki co ta wersja zdarzeń najlepiej pasuje

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    Tez mam problem z WiFi- jak wylacze auto ,nie wiem na dluzej, to juz nie moge wlaczyc WiFI pomaga reset. A tak wogule czy jest jakis sposob na ucinanie koncowek glosu z gogle maps na tym radiu.

  10. #1410
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Jambo
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    wyspy
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9JTD 16V -195HP
    Postów
    367

    Domyślnie

    Hejka,

    Podłączyłem ostatnio dodatkowy monitor do radi , i kurde mam komunikat tylko " no signal "
    Próbowałem podłączyć do wtyczki video1 i video 2 out i nic nie pomaga , kabel jest sprawny .
    Nawet odtwarzałem DVD z filmem i dalej nie ma sygnału....

    Jakeiś pomysły? nie widzę tam żadnej opcji aktywowania av out / co jest komon kurka.

Podobne wątki

  1. Demontaż fabrycznego radia
    Utworzone przez BlackBomb w dziale 147
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11-12-2021, 12:56
  2. [156] Jakie radio zamiast fabrycznego?
    Utworzone przez przemax w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-04-2015, 13:16
  3. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-09-2014, 12:44
  4. Problem tempomatu (nie fabrycznego)
    Utworzone przez khropek w dziale 147
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-09-2010, 15:51
  5. [156] Niskotonowy zamiast fabrycznego tyłu...
    Utworzone przez Seferiel w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-11-2009, 10:17

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory