Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 71

Temat: Brak podgrzewania fotela

  1. #51
    Użytkownik Znawca Avatar Intruz
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    147 2.0 TS, 159 2.0 Jtdm SW
    Postów
    1,189

    Domyślnie

    chciałbym założyc sobie grzane fotele...czy ktos sie orientuje czy wszystkie alfy maja wiązkę do ogrzewania foteli i czy przy okazji jest wiązka do elektrycznie regulowanych foteli?

  2. #52
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar FilipoInzhagi
    Dołączył
    01 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159 była Stelvio 200
    Postów
    546

    Domyślnie

    Cytat Napisał Intruz Zobacz post
    chciałbym założyc sobie grzane fotele...czy ktos sie orientuje czy wszystkie alfy maja wiązkę do ogrzewania foteli i czy przy okazji jest wiązka do elektrycznie regulowanych foteli?
    O ile przed lift-y teoretycznie powinny mieć wszystkie wiązkę do grzania tyłka o tyle w po lift-ach nie jest to już takie oczywiste. Jeśli chcesz być pewny czy owe grzanie tyłka występuje u Ciebie sprawdź bezpieczniki z tyłu jeśli masz dwa bezpieczniki f57 i f67 (7,5) to wiązka z kostką raczej na pewno jest pod fotelami obok kostki poduszki. O instalacji do elektrycznego sterowania trzeba zapomnieć. Widzę że jesteś z Krakowa a ja w niedługim czasie też będę przeprowadzał podobny zabieg więc jak coś to priv.

  3. #53
    Użytkownik Znawca Avatar Intruz
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    147 2.0 TS, 159 2.0 Jtdm SW
    Postów
    1,189

    Domyślnie

    Dzięki! Właśnie znalazłem fajne skórki, ale są sterowane elektrycznie i zastanawiam sie czy udało by sie podłączyć...A czy tylna kanapa z sedana pasuje do kombi?

  4. #54
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar FilipoInzhagi
    Dołączył
    01 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159 była Stelvio 200
    Postów
    546

    Domyślnie

    Nie tylna kanapa nie pasuje,do SW musi być od SW i na odwrót.

    Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka

  5. #55
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Alfa romeo 159
    Postów
    23

    Domyślnie Fotele grzane

    Witam mam problem a mianowicie nie grzeją mi oba przednie fotele czego moze byc przyczyna powiem ze bezpieczniki ok prad dochodzi do kostki pod siedzeniem i do pokrętła regulacji temperatury co to moze być proszę o pomoc

    Używaj szukajki, wiele wątków na ten temat powstało.
    - magil
    Ostatnio edytowane przez magil ; 01-12-2018 o 21:52

  6. #56
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2016
    Auto
    mazda 323f, alfa 159 2.2, alfa 147 1.6ts
    Postów
    68

    Domyślnie

    Mam alfę z 2005r i oczywiście nie działa ogrzewanie foteli. Najprawdopodobniej mam uszkodzone maty, ale to muszę jeszcze zweryfikować. Elektryk, do którego dzwoniłem powiedział mi, że w tych fotelach (początek produkcji) maty nie da się wymienić bo jest klejona do pianki fotela. Czy ktoś już próbował wymieniać maty w rocznikach 2005-2006 i może to potwierdzić?

  7. #57
    Użytkownik Znawca Avatar olo_84
    Dołączył
    06 2013
    Auto
    Alfa 159 16V 150KM Distinsive SW 2006
    Postów
    1,850

    Domyślnie

    Cytat Napisał rufens Zobacz post
    Mam alfę z 2005r i oczywiście nie działa ogrzewanie foteli. Najprawdopodobniej mam uszkodzone maty, ale to muszę jeszcze zweryfikować. Elektryk, do którego dzwoniłem powiedział mi, że w tych fotelach (początek produkcji) maty nie da się wymienić bo jest klejona do pianki fotela. Czy ktoś już próbował wymieniać maty w rocznikach 2005-2006 i może to potwierdzić?
    Nie ma potrzeby jej wymiany wystarczy dołożyć następną

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    EGR - OFF
    klapki - OUT
    DPF - ON

  8. #58
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2014
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Alfa 159 2.0 JTDm SW
    Postów
    416

    Domyślnie

    Cytat Napisał rufens Zobacz post
    Mam alfę z 2005r i oczywiście nie działa ogrzewanie foteli. Najprawdopodobniej mam uszkodzone maty, ale to muszę jeszcze zweryfikować. Elektryk, do którego dzwoniłem powiedział mi, że w tych fotelach (początek produkcji) maty nie da się wymienić bo jest klejona do pianki fotela. Czy ktoś już próbował wymieniać maty w rocznikach 2005-2006 i może to potwierdzić?
    Ja wyjmowałem matę tylko że ja mam alfkę po lifcie. Znając życie pewnie ci się gdzieś przetarła i tyle wystarczy zlutować i po kłopocie.

  9. #59
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2018
    Mieszka w
    mazowsze
    Auto
    alfa crosswagon 2005r szara ., alfa 159 q4 2.4 jtdm czarna 2008r., alfa 159 2.4 jtdm czarna 2009r.
    Postów
    8

    Domyślnie

    witam. mam dwie 159 i w obu nie działa podgrzewanie fotela kierowcy. podgrzewanie fotela pasażera działa. z tego co tu wyczytałem to wina maty . czy mate do podgrzewania siedzenia musze kupic konkretnie do alfy 159 , czy tez każdą mate do podgrzewania da się zamontować. za jakiś link do strony gdzie można kupić takie maty bym był wdzięczny.

  10. #60
    Użytkownik Znawca Avatar quba
    Dołączył
    06 2015
    Auto
    Alfa - 159 2,4 BMW 335ix, Mazda MX-5
    Postów
    1,731

    Domyślnie

    Podgrzewanie fotela w Alfie przy skórzanej tapicerce jest tak słabe gdy działa, że ....nie chce mi się naprawiać. Byle do wiosny
    Gdy Alfa stoi w serwisie gdzie jest Romeo? Szuka części...

Podobne wątki

  1. Awaria podgrzewania fotela
    Utworzone przez Grafit w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 05-12-2014, 21:05
  2. Włącznik podgrzewania fotela
    Utworzone przez Szymex w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11-11-2014, 22:32
  3. Naprawa podgrzewania fotela
    Utworzone przez mariatchi w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 26-10-2013, 16:38

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory