Strona 11 z 1815 PierwszyPierwszy ... 23456789101112131415161718192021611115111011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 18142

Temat: Pomoc przy zakupie AR159 / Brera

  1. #101
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    kolego mam troche wiecej bo 60 tys wiec napewno mi wystarczy na opony i rozrzad i o to nie mam zamiaru plakac tyle ze nie mam zamairu wszystkiego wylozyc na auto.Kolego wiem ze ASO i tak jest potrzebne i jak widzisz pojechalem bo wydawalo sie ze bedzie OK.Wez pod uwage ze ja pracuje co tydzien w sobote i nie ma mnie kto zastapic niestety.Pytam ludzi ktorzy moze niekoniecznie sa zainterwsowani zakupem a moga zobaczyc auto bo mieszkaja niedaleko(wiem ze jak ktos jest zdecydowany to wezmie a nie bedzie pisal na forum)Nie rob ze mnie kretyna dobrze.Na paliwo mi szkoda zeby jezdzic co tydzien a nie na konkretny samochod ktorym jestem zainteresowany ale wczesniej moze chce zapytac.Wiesz co Ci powiem dziekuje Ci za pomocne rady ale mozesz juz sobie oszczedzic.Jakos narazie tylko Ciebie to podraznilo z innymi mozna jakos normalnie wymienic opinie.Chyba nie pisze w byle jakim temacie wiec jak Cie nie interesuje temat albo moja osoba to poprostu mnie ignoruj.Jeszcze raz dzieki i Pozdrawiam

  2. #102
    Użytkownik Znawca Avatar karmal
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Maserati Ghibli S 3,0 410KM
    Postów
    1,894

    Domyślnie

    OK napisz jak już znajdziesz upragnioną Alfę czego Ci oczywiście życzę !!
    A wątek pozwolisz będę sobie śledził dalej ale powstrzymam się od komentarzy - żeby Cię nie drażnić

  3. #103
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    ta ktora mnie interesowala z Sosnowca pokazala sie dzis w Świdnicy i dziwne dla mnie troche jest to ze nagle ma 103 tys ze 105 ktore byly wczesniej i cena 46 900 plus oplaty a bylo 42 900. Co o tym sadzicie?? http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-150...C17610321.html

  4. #104
    Bruce Willis
    Gość

    Domyślnie

    dziwnie to brzmi,odradzałbym kupno

  5. #105
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Mysłowice
    Auto
    AR 159 1.9 JTDm 16V
    Postów
    50

    Domyślnie

    Witam... ogladal ktos moze ta Belle z Opola?? Jakies opinie ktos slyszal o tym komisie? >>> http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-06-...C16965272.html

    z gory dzieki..

  6. #106
    Użytkownik Romeo Avatar Franek Strzelba
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Audi A6 Avant 3.0 TDI V6
    Postów
    1,183

    Domyślnie

    Cytat Napisał Czarny_28 Zobacz post
    ta ktora mnie interesowala z Sosnowca pokazala sie dzis w Świdnicy
    Nr telefonu Google kojarzy dalej z Sosnowcem (np. tu: http://www.euroadres.pl/wyszukiwarka...705,jez-1.html)
    AR 147 1.9 JTD 8V (2004)
    AR 159 1.9 JTDm 16V (2007)
    Audi A6 Avant 3.0 TDI V6 (2012)

  7. #107
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    no ale ten przebieg i nagle cena w gore o 4 tys??I dlaczego Świdnica a nie Sosnowiec w ogloszeniu.Jakies to wszystko dziwne dla mnie.I jeszcze to ze w ogloszeniu pisze ze auto sprowadzone na wlasny uzytek i zamierza kupic SW z powodu powiekszenia rodziny.Mialem dzwonic do goscia i zapytac ze bylo w tamtym tygodniu w Sosnowcu i o ten przebieg oraz cene ale teraz to juz sam nie wiem czy dzwonic bo siade na nim a sie okaze ze to ten sam gosc i lipa wyjdzie

    i jeszcze jedno numer byl calkiem inny niz te 3 podane przy tej firmie Megater Przemyslaw Wróbel.Numer z pierwszego ogloszenia 508 522 222

    wlasnie dzwonilem do goscia z pierwszego ogloszenia czyli numer 508 522 222 i powiedzial ze samochod sprzedany czyli ktos odkupil i sprzedaje drozej o 4 tysiace i z innym przebiegiem niz w pierwszym ogloszeniu.Nawet gosciowi sie nie chcialo zmienic zdjec tylko wrzucil te same co w pierwszym ogloszeniu.
    Ostatnio edytowane przez Czarny_28 ; 21-02-2011 o 19:19

  8. #108
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-1-9...C17642820.html trafilem na to ogloszenie jakis tydzien temu.Od tamtej pory probowalem sie umowic ze sprzedajacym na ogledziny i wizyte w ASO.Jak uslyszal ASO to od razu ze nie ma czasu i ze auto mialo niedawno przeglad w Ganinexie.W koncu niby sie zgodzil na ASO ale doszlo do tego ze nie am czasu tracic calego dnia i tylko w Olkuszu chociaz jak sam stwioerdzil soboty ma cale wolne.Zaczelo sie krecenie ze jednak nie wie kiedy sprzeda bo syn wzial na firme i nie wiedza co ze zwrotem VATu.Mial to wyjasnic do srody teraz do soboty i tak caly czas nie moge przyjechac.Teraz mi gosc pisze ze chyba sprzeda auto w czerwcu dopiero.No gosc mi wypisuje same farmazony.Wyslal mi dodatkowe zdjecia.Jest tam niby historia,jakas gwarancja,firma ktora sprowadzala auto do Polski,ksiazka serwisowa itp.Auto zakupil w czerwcu 2010 i potrzebuje pieniedzy na wesele dla syna.Tydzien temu potrzebowal szybko ale jak sie trafil upierdliwy klient czyli ja to juz nie musi sprzedawac szybko auta i moze poczekac.Ogolnie dla mnie gosc jest smieszny.Jeszcze w mailach mi wypisuje ze skonczyl studia i dlatego jest tak komunikatywny itp.Pracowal tylko na stanowiskach dyrektorskich i zmienia auta 2 razy w roku bo lubi auta haha.Jakby to bylo prawda to nie zalowalby VATu bo kasy by mu nie brakowalo.Ciekawy jestem czy ktos tez kontaktowal sie z tym sprzedajacym a jezeli nie to radzilbym byc ostroznym.Ja goscia odpuszczam bo pisze niespojne pierdoly,a pozatym i tak sie z nim nie da rady umowic(przynajmniej mi-pewnie za duzo pytam i che zabrac auto do ASO).Wysyla mi zdjecia innych aut,pisze ile to ich nie mial i jak je sprzedawal:-).Wzialem urlop na poniedzialek 28.02 i poinformowalem sprzedajacego w sobote 26.02 ze przyjade po czym w niedziele odpowiedz ze jednak nie da rady pomimo to ze Pan jest ponoc juz na emeryturze bo ma 64 lata:-).Chcialem w ta sobote czyli dzis to tez nie dalo rady:-).Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Czarny_28 ; 05-03-2011 o 17:57

  9. #109
    Użytkownik Świeżak Avatar Artorius
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    Alfa Romeo 159 1,9 JTDm 16V Distinctive Grigio Titanio
    Postów
    86

    Domyślnie

    Cytat Napisał Czarny_28 Zobacz post
    skonczyl studia i dlatego jest tak komunikatywny
    Interesujące
    Cytat Napisał Czarny_28 Zobacz post
    Pracowal tylko na stanowiskach dyrektorskich i zmienia auta 2 razy w roku bo lubi auta
    I taki zaradny miłośnik motoryzacji
    Cytat Napisał Czarny_28 Zobacz post
    Wysyla mi zdjecia innych aut,pisze ile to ich nie mial i jak je sprzedawal
    Na dodatek skromny pasjonat fotografi

  10. #110
    michua
    Gość

    Domyślnie

    Witam wszystkich na forum.
    Mam małe pytanie bo zabieram się do zakupu 159 i tak znalazłem dwie oferty które mnie trochę interesują może ktoś coś wie więcej na ich temat sam wybieram się tam za kilka dni ale może ktoś już coś wie.


    http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-kol...C17796490.html

    http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-1-9...C17452745.html

Podobne wątki

  1. Prosze o pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez dycha w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2013, 20:41
  2. [brera] Pomoc przy zakupie Brery
    Utworzone przez orishas555 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-08-2013, 22:32
  3. Pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez paweldante w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 09-07-2012, 10:27
  4. [Brera] Pomoc przy zakupie AR Brera
    Utworzone przez kamilbrera w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 25-03-2011, 08:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory